Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ufak şirin scooter tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125
    Aklımda birsürü motor vardı fakat en son scooter almaya karar verdım ve istediğim tarzda motorları uygun fıyata bulamıyorum sizden bu konuda yardım ısteyecektım aşşağıda atacagım(sym fıddle-bu motor monetti 150)bu tarz motor istiyorum fakat param cok olmadıgı ıcın sym alamıyorum monettide almak ıstemıyorum bana bu tıp motor onerırmısınız ufak şirin 100-125 cc arası umarım tarzımı anlatabilmişimdir iyi forumlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Halit_79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 Mash
    Mondial 125 ZNU ya baktınız mı? Aradığınız tarzda bir scooter ve kullanımı çok keyifli. 0 alıp bakımlarını duzenli yaptırın, yıllarca keyifli bir şekilde kullanın derim. ( Mondial 100 Loyal' de düşünebilirsiniz!)

f terapist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pioneer xf200-2a
    ben de chopperdan bu modellere geçiş yapmak istiyorum arkadaşlarıma gösterdiğimde kız motoru gibi napıcaksın onu sen 190 adamsın diye dalga geçiyorlar ama bana da çok sevimli geliyor erkeğe de kadına da yakışacağını düşünüyorum.

motoran markasının bi ton modeli var bu şekilde bakabilirsin tabi ben en ucuzlarına odaklandığım için motoran diyorum piaggio vespa markaları da var biraz daha pahalı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler