Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yamaha xmax ve nmax arasında kaldım önerilerinizi bekliyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    korayy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese merhabalar ben Koray 17 yaşındayım İstanbulda oturuyorum. Uzun süredir araştırıyorum ve sonunda tarzımı sukuter dan yana kullandım. Chopper,cruiser,supersport vb. motorlar ilgimi çekmedi. Şimdi ben daha önce hiç sukuter veya motosiklet kullanmadım fakat çocukluktan beri 2 teker sevdam var. Bu arada şunuda söylemek istiyorum ben kararımı nmax veya xmax ile başlamak yönünde verdim aşağıda başlangıç için xmax veya nmax büyük gelir mondial znu 125, spacy alpha gibi modeller kullan tarzı öneriler yapmazsanız çok sevinirim Şimdi sizlere sorum şu sıfır Yamaha Nmax 125 mi almak daha mantıklı olur yoksa 2. el Yamaha Xmax 250 mi ? Sukuteri günde 15km sürmeyi ve 3 ayda 1 istanbul-bursa git gel yapmayı düşünüyorum. Başlangıç için 2. el öneriyor herkes ama bu soru kafamı çok karıştırdı.

Bu arada

Boyum 183
    Kilom 79

Önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eminemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X Max 250 Ironmax
    Hocam boy kilon ve uzun yol isteğin sebebiyle, temiz bir 2. el xmax 250 öneririm. Nmax de çok güzeldir ama otobanda ve şehirler arası yolda xmax250 çok daha memnun edecektir.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    ABS li temiz bir 2. el xmax250 ilaç gibi gelecektir sana. Neden? Çünkü arada uzun yol yapacağım demişsin. Uzun yolda 250cc her zaman daha avantajlı olur. Elinin altında fazladan güç olması seni kamyonlarla rampalarda cebelleşmekten kurtaracaktır

Murat Ceylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    Merhaba;
    Bir haftadır nmax kullanıyorum.Ybr den geçtim.Artçılı olarak toplam 120 km yol gittik.Benim çok hoşuma gitti.90 km hızın altına hiç inmedim ve gram yorulmadım.Tabiki xmax 250 daha iyidir ama sen yinede nmax deneme şansın varsa bir bak.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler