Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

50cc ıcın yardımınızı rıca edıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    -
    Crauls

IOS Beta Tester

5617 Mesaj

Bugün; 16:07:08 Paylaş Değiştir Cevap Alıntı PM
    Arkadaslar malesef kus bakısı 4km olan evım ıle ısım arasında,cıft servıs aktarmalı olarak gelıp gıtmemden dolayı yuruyerek ıkı sat surmeyecek mesafe 1bucuk saatde kat edıyoruz,sabah ve aksam toplam 3 saate yakın yoldayız.

aylrdır nmax,pcx,favorım suzukı adress vıdeolarını yorumlarını hatım ettım,çinliilerin ne mal oldugunuda bılyıroum,fakat ne kurs ve kask rapor bavuru v.s ıcın vaktım ve usttekı motorlar butcem yok.

b ıle kullancagım motor bakıorum (0 honda today cıkmıyor kahretsın)

bulabıldıklerım mondıal revival , asya motor polo ,yukı snoopy ve pejo kısbee..

pejo kısbee ıcın 90cc ye modıfıye ımkanı var yazmıslar dogrumudr bılmıyorum.

ne onerırsınız?

bılıyorum 50 cc gucsuz,bılıorum çinlilier uzun omurlu degıl,bılıyorum kucuk lastık konforsuz,almamak ıcın gerekn tum krıterlerı bılıyorum bana almam ıcın degıl kotunun ıyısı sunu al ve su sebepten al yazacaksanız cok makbule gecer.

pejo goze carpıor ama servıs olayı nasıldır bılemıyorum yaygınlık olarak.

10 bınlık-20 bınlık butce konularına yazı cok oluyor bızımkıne kımler ne yazar bılemıyoum,sımdıden tesekkur ederım,ıyı forumlar..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mert2091 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorcycle Dealer (:
    Mondial 50 revival

Bthndmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX150
    Temiz 2. El Today

maxiscooter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yamaha neos
    potasyum bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Eviniz ve iş yerinizde motor için çok güzel park yerleri yoksa 4km yürümeniz çok daha iyi olur. Yoksa içiniz rahat olmaz motorun başına bişey gelecek diye dert sahibi olursunuz. Ek olarak ne kurs ve kask rapor bavuru v.s ıcın vaktım yok demişsiniz şu an ehliyet gerekmiyor ama 50cc motor olsa da kask takacaksınız bilginiz olsun

nuwanda324 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj PULSAR 200 RS
    Bisiklet neden düşünmüyorsunuz? 4 km fazla değil.
    bilirkişi, nines ve hgdr bunu beğendiler.

Motosikleti
    cıks
    yamaha neos iyi tercih

Motosikleti
    -
    Alıntı maxiscooter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yamaha neos

0 yok sanırsam

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:00 ----------

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eviniz ve iş yerinizde motor için çok güzel park yerleri yoksa 4km yürümeniz çok daha iyi olur. Yoksa içiniz rahat olmaz motorun başına bişey gelecek diye dert sahibi olursunuz. Ek olarak ne kurs ve kask rapor bavuru v.s ıcın vaktım yok demişsiniz şu an ehliyet gerekmiyor ama 50cc motor olsa da kask takacaksınız bilginiz olsun
    iş yerınde sıkıntı yok,buyuk bır gıyım fırmasının deposundayım,tesıs dısından kımse gıremedıgı gıbı 24 saat guvenlık var ve kamera dolu her taraf ve bırtek gırıs cıkısı var orada 2 guvenlık gorevlısı hep duruyor,ev ıse cadde uzerı aydınlık bır apartman kask evet haklısınız

maxiscooter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yamaha neos un sıfırı bir kaç bayide mevcut ama fiyatları 5bin tl civarı...1-2 yaşında olanlarıda 3-4 bin tl civarına bulmak mümkün. Neos ta iki kişide rahat edebilir.

Motosikleti
    -
    su motor ıcın ne soyler,ne onerırsınız arkadaslar?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-yamaha-neos-50-258916469/detay/

@%1; @%1; @%1;

Motosikleti
    Mondial Drift
    Stmax viva 80 iyi motordur pek kaliteli sayilmaz ama sizin isinizi gorur herhalde

blk_pasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SH300i NF02
    Sizinle aynı sorunu yaşıyordum ve uzun uzun araştırdım 50cc motor ülkemizde yaygın değil şu son yasadan sonra artış olur diye tahmin ediyorum ben gidip 0km asya polo 50 aldım 2.500tl fiyatı var ben motordan memnunum evimin olduğu yerde dik yokuşlar var ve tık demeden çıkıyor yakıt yok denecek kadar az artı olarak e bay yada ali expreste bütün parçaları var ve ucuz motor 139qmb diye geçiyor ve komple 100cc kitleri bile satılıyor önü açık ve ucuz bir motor tavsiye ederim honda todayler 4000 5000 tl yamaha neoslar el yakıyor birazda b ehliyeti 50cc kullanıyor diye fırsatçılık var tabi bence en makul olan bu ben mondial revival de düşündüm hem asya polodan daha ufak hem de üretimi durmuş parça sıkıntılı diyor bayiler netten 139qmb yada chinese scooter diye bir araştırın gördüklerinize inanamayacaksınız umarım yardımcı olabilmişimdir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Boxer BM 150 2015 Model
    Dostum işe gidip gelmek için bajaj boxer al sana yeter

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:05 ----------

Şimdi kıçında kaybolan scooter binecene hafta sonu sevgilinide alır gezdirirsin

Takipteyim... Arkadaşımda 50cc B sınıfı ehliyetle kullanmak için motosiklet arayışında..

Motosikleti
    Pulsar
    Bisiklet daha mantıklı

Halit_79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 Mash
    50cc gerçekten canını sıkar arkadaşım, boşuna masraf yapma derim. Yinede sen bilirsin

Aynı konuda bende arama yapıyorum. Şehir içinde kullanmalık, neredeyse hiç yokuş çıkmayacağım. Asya Motor'un Polo 50'si fiyat olarak uygun geldi, eğer temiz bir Today bulamazsam onu düşünüyorum fakat sigorta ücretleri ne aradadır ?

blk_pasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SH300i NF02
    Alıntı Mer93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı konuda bende arama yapıyorum. Şehir içinde kullanmalık, neredeyse hiç yokuş çıkmayacağım. Asya Motor'un Polo 50'si fiyat olarak uygun geldi, eğer temiz bir Today bulamazsam onu düşünüyorum fakat sigorta ücretleri ne aradadır ?
    plaka masrafım 260tl tuttu (aracıya yaptırdım), sigorta 986tl falan tuttu %5 indirimli hali bu asya polo 50cc
    Faith makes all things possible.
    Honda SH300İ NF02 Owned. / Yamaha BWS100 Owned. / Honda CBX250 Twister Sold. / Honda CBR125R HRC Sold. / Honda PCX125 Limited edition Sold. / Asya Polo 50 139QMBGY6 Sold.

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    motor 2.000
    ZTS 1.000

Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Address cok güzel ama silindir hacmi büyük kalıyor bu durumda. Ayrıca o da yokuşta 2 kişi kalkmıyor o denli gücsüz.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)