Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

50cc ıcın yardımınızı rıca edıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Mesele 4 km ise bisiklet tavsiye ederim. Kaldırımdan bile gidebilirsin.Çalınma derdi olmaz akşam elinde eve çıkartırsın. Yokuşları dert etme, en kötü ihtimal elinde iterek çıkarsın yokuşu. 50 cc motor için vergi ödemezsin ama 1000 tl sigorta çıkabilir.hem 50cc de olsa bakım tamir lastik vs bir dünya masrafı çıkacak. Elektrikli bisiklet hiç tavsiye etmem sakın ona bulaşma. Spor olur kalori yakmış olursun. Ev iş arası 8 km. Güzel havalarda ben yürüyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyosung GV650
    bisiklet yada elektrikli scooter düşünmezmisiniz. malum zorunlu trafik SOKUNTUSU pardon sigortası olacaktı 2000 liralık bir scooter'da sizide öpecek bin küsür lira kadar.

Motosikleti
    mondial 50 revival
    bende mondial 50 revival var ,iş ev arasında yakın mesafelerde çok rahat kullanıyorum , ufak tefek bir bayanım benim için yeterli . 3 bin civarı bir ücret için çok kaliteli ve dayanıklı yakıt tüketimi az . tavsiye ederim

Alıntı blk_pasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizinle aynı sorunu yaşıyordum ve uzun uzun araştırdım 50cc motor ülkemizde yaygın değil şu son yasadan sonra artış olur diye tahmin ediyorum ben gidip 0km asya polo 50 aldım 2.500tl fiyatı var ben motordan memnunum evimin olduğu yerde dik yokuşlar var ve tık demeden çıkıyor yakıt yok denecek kadar az artı olarak e bay yada ali expreste bütün parçaları var ve ucuz motor 139qmb diye geçiyor ve komple 100cc kitleri bile satılıyor önü açık ve ucuz bir motor tavsiye ederim honda todayler 4000 5000 tl yamaha neoslar el yakıyor birazda b ehliyeti 50cc kullanıyor diye fırsatçılık var tabi bence en makul olan bu ben mondial revival de düşündüm hem asya polodan daha ufak hem de üretimi durmuş parça sıkıntılı diyor bayiler netten 139qmb yada chinese scooter diye bir araştırın gördüklerinize inanamayacaksınız umarım yardımcı olabilmişimdir.
    hakikaten amma upgrade seçeneği varmış ben bi araştırayım. istanbulda sıfır satan yer var mı acaba?

Motosikleti
    50cc düşünüyor.
    50cc vs elektrikli bisiklet. Yorumlarınız Nelerdir. Kuvvet, Çekiş, Hız, Dayanıklılık. Hangisi Ağır Basar..?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)