Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Maranta Monetti 150

Motovento
    REKLAM ALANI
    karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SLM ARKADAŞLAR Maranta Monetti 150 Scooteri 2.500 tl gibi çok uygun fiyata satılıyor yanlız model hakkında nette hiç bir bilgi bulamadım sizden bu motor hakkında fikirilerinizi almak istiyorum lütfen konuya Çin malı diye ön yargı ile yaklaşmayın daha önce sıfır km Mondial Scooter aldım 2 yıl kadar kullandım ve yine sıfır km Honda Fizy 125 aldım onuda 7-8 ay kadar kullandıktan sonra satmak zorunda kaldım açıkcası ikisi arasında bir fark göremedim konuya dönersek maddi imkanım çok kısıtlı arkadaşlar 3.500 tl param var 2.500 tl sini motora verceğim kalan 1.000 tl ile plaka sigorta işine ayıracağım gönül isterki Japon bişeyler almayı ama bu fiyatlara gerçekten temiz 2.el Japon Kore Taivan bile yok malesef sizce bu motor alınırmı kaporta aksamı yedek parçası piyasada yok onuda bilerek alacağım binerken çok dikaktli bineceğim yardımlarınızı bekliyorum Motor 150 cc 9 hp linkten bakabilirsiniz

http://www.marantamotor.com.tr/monetti.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gassal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PS 150İ
    Bu marka lucatti adıyla güzel bir scooter çıkarmış fiyatı uygun ama bende yorum bulamadığım için çekincedeyim.cepten yazdığım için resim atamıyorum ancak motor 100 CC ve vespa kopyası bir motor.varmı bilgisi olan?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)