Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kymco xciting 250 ri

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar xmax ile 38 bin km yaptım fakat maddi skıntıdan sattım suanda arkadaşımın 1 seneden beri yatan kymco motorunu almayı düşünüyorum 2013 model 10 binde yazlıgında duruyor motor sizce genel olarak nasıl bütün formlarda 1 tanesi iyi diyosa 3 tanesi kötü ben neye ne inanıcagıma şaşırdım teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    essegesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco New Grand Dink 250--Honda CB 900F Hornet
    Kesinlikle sorunsuz motordur.

bulut59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha x-city
    varyatördeki ötme çınlama bağırma çığlık atma probleminin haricinde kesinlikle sorunsuzdur.

teşekürlerr

Thermosifon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250
    Hocam attan inip eşşeğe binmek işte o misal. Mondial bayisinden xmax alamazsın yamaha başlıca kendini kanıtlamıştır,ama mondial bayisinden kymco alabilirsin

Motosikleti
    İyi de kymco bence Sym kadar hatta daha kaliteli bir motor.Mondial sadece bayiliğini aldı,imalatını değil..

Motosikleti
    X-Max 250
    Alıntı essegesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi de kymco bence Sym kadar hatta daha kaliteli bir motor.Mondial sadece bayiliğini aldı,imalatını değil..
    Ben sym daha kalitelidir deyip burada bir kıyaslama mı yaptım peki ? Herkezin illallah ettiği bir firma bayiliğini almış işte daha ne olsun kaç tane görüyorsun sen trafik de xmax ve kaç tane kymco görüyorsun arkadaşım ? Adam xmax den buna binecek önemli olan o.Şuan ona enaz honda forza falan lazım.

Motosikleti
    X-max neye göre daha iyi acaba.Hiç exciting 250 kullandınızmı? Neye göre at eşek kıyaslaması yapıyorsunuz?

benim arkadaşımda 2011 exciting var.Motor 60.000 km.de ve rutin bakımları hariç sıkıntı çıkarmadı.Ben de ara sıra kullanıyorum ve inanılmaz seri bir motor.kasa olarak da çok güzel bence.

Motosikleti
    yamaha x-city
    Alıntı Thermosifon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam attan inip eşşeğe binmek işte o misal. Mondial bayisinden xmax alamazsın yamaha başlıca kendini kanıtlamıştır,ama mondial bayisinden kymco alabilirsin
    konu farklı yerlere uçmasın. gençler bilmez bundan 8-9 sene önce yamaha yı beldeyama satıyordu. evet bildiğiniz beldesan pinokyo yu felan satan firma. bu yamaha nın kalitesini düşürdü mü? aynı şekilde UMA nın kymco satması da kymco nun marka kalitesini düşürmez. kymconun bir çok skuteri bir çok özelliğiyle şu an kullandığım yamaha yı döver. avrupa da ve dünya da en çok satılan skuter markası hala kymco. ama xciting 250 mi xmax mi derseniz TR de bulunduğumuz şartlar açısından her türlü xmax öndedir. varyatör problemleri de yeni kasa xciting ler de halloldu sanırım.

Motosikleti
    Benim anladığım kadarıyla,arkadaş ekonomik fiyata bir motor bulmuş.Alayım mı,almayayım mı diye soruyor.

Ben olsam,eğer fiyatı uygunsa hiç düşünmeden alırdım o motoru.

Arkadaşın zaten x-max'ı varmış ve satmış.Eğer istiyorsa yeniden x-max alabilir.Ben x-max'i kötülemedim.Sadece kymco'nun da alınabilir bir motor olduğunu söylemek istedim.Aralarında dağlar kadar bir fark yok sonuçta.

Motosikleti
    X-Max 250
    X-max neye göre daha iyi acaba.Hiç exciting 250 kullandınızmı? Neye göre at eşek kıyaslaması yapıyorsunuz?

benim arkadaşımda 2011 exciting var.Motor 60.000 km.de ve rutin bakımları hariç sıkıntı çıkarmadı.Ben de ara sıra kullanıyorum ve inanılmaz seri bir motor.kasa olarak da çok güzel bence.
    Xmax tasarımına göre satılabilirliğine göre motor teknolojisine göre vs vs diye sıralayabilirim isterseniz.Bu arada suzuki burgman600 üne kadar bir çok maxi kullanmışlığım var dostum

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:30 ----------

Alıntı bulut59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konu farklı yerlere uçmasın. gençler bilmez bundan 8-9 sene önce yamaha yı beldeyama satıyordu. evet bildiğiniz beldesan pinokyo yu felan satan firma. bu yamaha nın kalitesini düşürdü mü? aynı şekilde UMA nın kymco satması da kymco nun marka kalitesini düşürmez. kymconun bir çok skuteri bir çok özelliğiyle şu an kullandığım yamaha yı döver. avrupa da ve dünya da en çok satılan skuter markası hala kymco. ama xciting 250 mi xmax mi derseniz TR de bulunduğumuz şartlar açısından her türlü xmax öndedir. varyatör problemleri de yeni kasa xciting ler de halloldu sanırım.
    Çok güldüm Gençler bilmez derken ben 89 doğumluyum ve pinokyo sevilen gayet de çok satılan bir modeldi.Siz şu zaman da bu bilgileri bana aktarabilmek için google kullanırken ben meydan larousse kullanarak dönem ödevi hazırlardım hocam

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:33 ----------

Benim anladığım kadarıyla,arkadaş ekonomik fiyata bir motor bulmuş.Alayım mı,almayayım mı diye soruyor.

Ben olsam,eğer fiyatı uygunsa hiç düşünmeden alırdım o motoru.

Arkadaşın zaten x-max'ı varmış ve satmış.Eğer istiyorsa yeniden x-max alabilir.Ben x-max'i kötülemedim.Sadece kymco'nun da alınabilir bir motor olduğunu söylemek istedim.Aralarında dağlar kadar bir fark yok sonuçta.
    Ben de attan inip eşşeğe binmek derken kymco ee kaka alma demedim zaten o şekil de yorumlayan sizlersiniz Ki her daim onca para xmax vermek yerine çok da güzel alternatifleri var diyen bir adamım.Benim orada demek istediğim parça kalitesi olsun daha sonrasın da satılabilirlik olsun yada,daha iyi servis hizmeti olsun yamahadır.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Xmax'in peynir ekmek gibi satıldığı hatta dünyada en çok satılan ülkelerin başında geldiğimiz, satmaya kalkınca 1 gün içinde satılacağı doğru olabilir.

Kymco özellikle Xciting fiyat performans ve uzun ömürlülük olarak bence maxi scooter aleminin kralıdır.

Kimin sattığı, servisine kimin baktığı umrumda olmazdı şahsen benim. Güvendiğiniz bir ustanız ve uzun vadeli planlarınız var ise almanızı öneririm. 20binde yetkili servisteki "ağır " bakıma bin küsür tl vermemek için malını elden çıkaran bir çok adam var.

Xmax'in motor teknolojisi ve parça kalitesi olarak bir üstünlüğünü olduğunu sanmıyorum. İkisiyle tur atmış değil de ikisini de kullanmış kişiler yazarsa bizde öğrenmiş oluruz. Satılabilirlik konusunda Türkiye'de Yamaha popüler bir marka olabilir ama Kymco dünyada scooter işinin uzmanı olarak görülür ki, bir çok Japon,Alman markalar bile bu işe girişmeye kalkmak yerine Kymco'ya ürünlerini yaptırmıştır.

Motosikleti
    yamaha x-city
    Alıntı Thermosifon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Xmax tasarımına göre satılabilirliğine göre motor teknolojisine göre vs vs diye sıralayabilirim isterseniz.Bu arada suzuki burgman600 üne kadar bir çok maxi kullanmışlığım var dostum

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:30 ----------

Çok güldüm Gençler bilmez derken ben 89 doğumluyum ve pinokyo sevilen gayet de çok satılan bir modeldi.Siz şu zaman da bu bilgileri bana aktarabilmek için google kullanırken ben meydan larousse kullanarak dönem ödevi hazırlardım hocam

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:33 ----------

Ben de attan inip eşşeğe binmek derken kymco ee kaka alma demedim zaten o şekil de yorumlayan sizlersiniz Ki her daim onca para xmax vermek yerine çok da güzel alternatifleri var diyen bir adamım.Benim orada demek istediğim parça kalitesi olsun daha sonrasın da satılabilirlik olsun yada,daha iyi servis hizmeti olsun yamahadır.
    ahhah yemin ederim seninle yaşıt kardeşimle yaptığımız kavgalar geldi aklıma dur bi tane de benden gelsin. senin meydan larousse ile dönem ödevi hazırladığın dönemden 6 sene kadar önce ben tuvalette sıkıntıdan gelişim hachette okuyordum. o zamanlar daha google şirketi kurulmamıştı. tek arama motoru alta vistaydı. bi mp3 ü 2 günde indirirdik 56k modemle büyük ihtimalle sen "anneee bittiii" derken ben iki teker üzerindeydim

Motosikleti
    X-Max 250
    Alıntı bulut59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahhah yemin ederim seninle yaşıt kardeşimle yaptığımız kavgalar geldi aklıma dur bi tane de benden gelsin. senin meydan larousse ile dönem ödevi hazırladığın dönemden 6 sene kadar önce ben tuvalette sıkıntıdan gelişim hachette okuyordum. o zamanlar daha google şirketi kurulmamıştı. tek arama motoru alta vistaydı. bi mp3 ü 2 günde indirirdik 56k modemle büyük ihtimalle sen "anneee bittiii" derken ben iki teker üzerindeydim
    Bu yaşa kadar geldin yani o yaşlardan bu kafayla o bile bir beceri hocam tebrik ederim ne diyim hiç bir zaman ane bitti demedim 56k modem bende kullandım bizde duyduk o çevirmeli sesleri biz de ixir cd leri alıp nete bağlandık parduslar kullandık Ama şu seviyedeki bir adama ben daha laf etmem artık zaten

Motosikleti
    yamaha x-city
    32 yıllık ahir ömrümde ilk defa seviyesizlikle itham edildim inan şu anda buzdolabında duran 70 liği açasım var ama yarın mesai olduğu aklıma gelince kendimi frenliyorum ben netin fişini çekiyorum beyler iyi geceler

Motosikleti
    Xciting25Ori - SYM WOLF - Xmax400 - NC750D integra
    Kymco Xciting 250ri güzel motordur. 2013 modelini 8000 km kullandım. Hiç bir şikayetim olmadı. Sattığımda 15000 km idi. Oturaklı, yakışıklı motor bana göre. Xmax'in ne üstünlüğü var diye sorarsanız, bana göre yok. XMAX400 kullandım sonradan 4000km, farklı motorlar değil. Aksine XCiting daha konforludur. Yakıtları farklı değildir. Tavsiye ederim.

hepinize çok teşekkür ederim maddi skıntımdan dolayı x max yeni kasasını istiyodum param 2010 modeline yüksek km yetiyodu kymcoyu biraz hesaplı buldum birde bmw motor yapıyomuş açıkcası cezbetti o yüzden almayı düşünüyorum hafta sonu bakmaya gidicem motora ve bindikçe yorumlarımı buraya sizlerle paylaşırım kıyaslama nedenim gidişi hergun sorun cıkartıcakmı çünkü uzun km yapıyorum iş ev gidip geliyorum gün içindede bi kaç km yapıyorum hafta sonları uzun km yapıyorum onun dışında yazın tatilde motorla çıkmak istiyorum bakalım hayırlısıyla alıyımda burdan sizlerle paylaşırımmm
    bulut59 bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha x-city
    Alıntı halukefee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hepinize çok teşekkür ederim maddi skıntımdan dolayı x max yeni kasasını istiyodum param 2010 modeline yüksek km yetiyodu kymcoyu biraz hesaplı buldum birde bmw motor yapıyomuş açıkcası cezbetti o yüzden almayı düşünüyorum hafta sonu bakmaya gidicem motora ve bindikçe yorumlarımı buraya sizlerle paylaşırım kıyaslama nedenim gidişi hergun sorun cıkartıcakmı çünkü uzun km yapıyorum iş ev gidip geliyorum gün içindede bi kaç km yapıyorum hafta sonları uzun km yapıyorum onun dışında yazın tatilde motorla çıkmak istiyorum bakalım hayırlısıyla alıyımda burdan sizlerle paylaşırımmm
    hayırlısı olsun. bakımlarını aksatmadığınız sürece yolda bırakacak bir skuter değil. kazasız belasız kullanman dileğiyle.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)