Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yamaha d light nasıl alınır mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda spacy alpha 110
    Slm.a. arkadaslar. Internette yamaha dlight ile ist samsun yapan birinin videosunu izledim. Gerçi molali gezmeli 14 saatte gitti ama güzeldi. Benim sorum dlight nasıl bir motor fiyat performans olarak.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Guzel bir skuter. Rakibi honda spacy alpha. Gorunus olarak alphadan cok onde. Alinir ve binilir yani. Aea videosu da var.

coogle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax 250i 2013 - Vespa LX 125 - 2014
    cc düşük. şehir içinde rahat trafikte seri aralardan kaçabilirsin. ama uzun yol için çok rahat ve konforlu olduğunu söyleyemem.
    fiyatı normal ne ucuz, ne pahalı diyebiliriz. benzer daha yakışıklısı honda pcx.

eğer şehirlerarası yol yapacaksan, xmax 250 veya sym joymax 250 alabilirsin. hem şehir içi hem şehirlerarası seyehat edebilirsin. anti parantez uzun yolda tek kişi tavsiye edilir. zira yokuşta çift kişi 80 artı 70 toplam 150 kg. tavsiye edilmez çekmeyeilir, sollamada sıkıntı çift kişi.

çift kişi gezeceksen yamaha xmax 400 veya suzuki burgman 650 paran çoksa 30 bin tl bütçeli yamaha tmax 530 önerilir.

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Şehiriçinde fıtı fıtı gezilecek sıkıntısız bir motor. Bırak şehirlerarasını temde giderken bile trafiğe uyum sorunu yaşayabilirsiniz o yüzden şehirdışı fikriniz varsa alınmaz.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aea da izlediğim kadarıyla alınır. enjeksiyon falanda var kasaya bakınca belli ki ince işçilik de uygulanmış sonuçta yamaha. mantıklı düşünürsen 115 cc lik bir motor 250 cc scooterdan bin kat daha iyidir
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

Motosikleti
    2016 HONDA NC750X DCT-2016 YAMAHA N MAX
    bu yaz motora heves ettim ilk once bir honda today aldim ogrenmek için.sonra arastirdim ettim delight aldim.yazdan bu yana 4000 km yaptim.istanbuldan bursaya gittim,artcili,gidiyor ama biraz yavas kaliyor tabi.sehir ici guzel,ufak tefek her araya dereye girer.rakibi spacy e karsilik daha yakisikli.yakiti da fena degil ama deposu kucuk.160-180 km menzili var.ben yaza dogru x max e gecmeyi dusunuyorum ama tavsiye edebileceğim kaliteli bir motordur

Motosikleti
    Honda spacy alpha 110
    Bundan sonra bu motor alınmaz artık. Çok artmış fiyatı. Şeklide eskisi gibi güzel değil.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı zekizeki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm.a. arkadaslar. Internette yamaha dlight ile ist samsun yapan birinin videosunu izledim. Gerçi molali gezmeli 14 saatte gitti ama güzeldi. Benim sorum dlight nasıl bir motor fiyat performans olarak.
    böyle şehir efsanelerini izleyip sakın motosiklet almayın. Delight yavaş giden şehir içi trafiğinde sürebilecek bir motor sakın alıp otobana veya şehirler arası yola çıkmayın. Hem kendinizi hem trafiği tehlikeye atarsınız otobandaki hız bandına yetişemeyen motosikletlerle otobanda yolculuk yapmak çok tehlikeli yine sizin bileceğiniz iş.

Motosikleti
    -
    sahsı fıkrım suankı parasını hak etmeyen bır mtor, o butceyı gozden cıkaracak olsam sym fıddle 3 yada pejo djangoya oncelık verırdım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)