Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tvs Jupiter Nasıldır?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar bir süredir scooter arayışı içerisindeyim,daha önce foruma bununla ilgili öneri konusu açtım bir arkadaş Tvs Jupiteri önerdi biraz araştırdım yakıtı,sağlamlığı vs hakkında iyi yorumlar okudum sizce bu scooter nasıldır,kullananlar varsa memnunlarmı artı eksi yönleri neler bahsederseniz sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Tvs'i bilmemde , Jupiter ile çıbıldak göz mahareti ile tanışırım, pek soğuktur , yüzeyi tozgaz eksi - 150 küsür derece gibi , soğuk hasılı.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...t&daysprune=-1

çok bir artısı yoksa 100cc yi geçmeyen bir şey alın vergi olmasın

Hocam senelik vergisi ne kadar oluyor tahminen bilginiz var mı? Çok değilse sorun olmaz

Bthndmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX150
    Alıntı eaglee06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam senelik vergisi ne kadar oluyor tahminen bilginiz var mı? Çok değilse sorun olmaz
    Yıllık 110 tl gibi bişeydi sanırım.
    Tvs yi bende öneririm güzeldir.

Alıntı Bthndmrl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yıllık 110 tl gibi bişeydi sanırım.
    Tvs yi bende öneririm güzeldir.
    110 Tl gibi birşeyse sorun değil hocam,Mondial Loyal veya Znu düşünüyordum fakat forumda bi arkadaş Tvsyi önerince kafama daha çok yattı en azından çinliler kadar sorun çıkarmaz değil mi hocam

Motosikleti
    -
    çinlilerden uzak durun

ayrıca onerım hero dash vx olur,hero hintlilerin önderidir.ayrca 5 yıl garantı abantaj,yıne modele has kucuk avantajlar var usb sarj gıbı ımmobılızer gıbı,saglamlıkta nam salmıs bır markadır hero,kesınlıkle bayıde ınceleyın derım.Ayrıca bu hafta kampanyası basladı guzel ındırımde yapmıslar

Alıntı stevejones adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çinlilerden uzak durun

ayrıca onerım hero dash vx olur,hero hintlilerin önderidir.ayrca 5 yıl garantı abantaj,yıne modele has kucuk avantajlar var usb sarj gıbı ımmobılızer gıbı,saglamlıkta nam salmıs bır markadır hero,kesınlıkle bayıde ınceleyın derım.Ayrıca bu hafta kampanyası basladı guzel ındırımde yapmıslar
    Hocam bütçemi biraz aşıyorda Hero veya Tvs için 1 ay daha bekelemem lazım bekleyip tvs veya heromu alsam yoksa Mondial znu veya loyal gibi bişey mi alsam hemen kararsızım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)