Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Piaggio X9 250 & x9 500

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba,

x9 250 düşünüyorum fakat 2 kişi toplamda 180 kilo civarı uzun yolda nasıl olur tecrbeli arkadaşların bilgilerinden yararlanmak isterim, Fazla tecrübem yok o yüzden 500cc olanından biraz çekiniyorum, sizce ne yapmak gerekir. bütcem 6000 civarı 500 lük için biraz daha zorlayabilirim ama dediğim gibi çekincelerim var tecrübesizlikle ilgili.

Sizinde tavsiyeleriniz varsa maxi scooter olarak 6000 civarı bütçeye uygun önerirseniz sevinirim. Çok fazla araştırdım xmax joymax fakat fiyatlar hep yukarıda

125 cc de 180-190 kiloyla zorlanır diye düşünüyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    X9 250 Güzel motosiklettir, ama kaç model bu motosiklet? Biz 2006-2007 'lerde X9 'a binerdik, o zamanın çok klass scooter modellerindendi. Gidişi, çekişi zamanına göre olağanüstü bir aletti. Hatta 500'lük modeli, neredeyse racingler gibi giden ender motosikletlerdendir.

1- Beverly 500
    2- X9 500
    3- Nexus 500

Bunlar döneminin hızlı abileri idi..

Günün şartlarında X9 250 180 kilo taşıma konusunda dertli bir alet değil, ama aldığınız motosikletin nasıl kullandığını ve sıhhattine dikkat edin.

Bu arada Dipnot: X9 250'in aynaları günümüz trafik koşullarında 3-5 günde bir kırılacak şekilde tasarlanmıştır. Kaldi ki 10 tane X9'dan 9 Tanesinin aynaları bantla sarılı geziyordur.
    braves bunu beğendi.

Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    X9 250 Güzel motosiklettir, ama kaç model bu motosiklet? Biz 2006-2007 'lerde X9 'a binerdik, o zamanın çok klass scooter modellerindendi. Gidişi, çekişi zamanına göre olağanüstü bir aletti. Hatta 500'lük modeli, neredeyse racingler gibi giden ender motosikletlerdendir.

1- Beverly 500
    2- X9 500
    3- Nexus 500

Bunlar döneminin hızlı abileri idi..

Günün şartlarında X9 250 180 kilo taşıma konusunda dertli bir alet değil, ama aldığınız motosikletin nasıl kullandığını ve sıhhattine dikkat edin.
    Diğer dediğiniz modellerede baktım fakat sanki daha ufak gibi geldi, boy 195 civarı kiloda var biraz selesi büyük olsun istiyorum, motor sıkışmasın istiyorum, sorun çıkarmasın istiyorum ve fiyatı uygun olsun istiyorum bilmiyorum çok mu şey istemiş oluyorum (:

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    eski bir piaggio kullanıcısı olarak size tavsiyem, x-city 250 olacaktır, hem daha yeni teknoloji hem jant ölçüleri ile, hemde belirdiğiniz bütçenize göre.
    braves bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)