Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

istanbulda maxi scooter önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha mt 700 tracer
    X max 250 candır şekildir en önemlisi safkan japondur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serkann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelim s3
    Bir çok arkadaş aynı araştırma içinde.4 ay öncesine kadar bende çok araştırmıştım ve daelim s3 de karar kıldım.iyide yapmışım ilk motorum ve daha 1000 km yol yapmadım ama sanki yıllardır motor kullanıyormuş gibi zorlanmadım.daha pişman olan daelim s3 kullanıcısıda görmedim.xmax 250 gerçekten tasarım olarak güzel ama komfor ve fiyat konularında çok zayıf.
    OğuzÖztürk bunu beğendi.

Motosikleti
    nc750x
    Birde ayaklarınızın yere tam basmıyor olması boyunuzdan veya sele yüksekliği ile ilgili değil. Oturma alanı geniş olduğu için bacak açıklığı genişliyor. Yoksa sele yüksekliği xmax 250 de fazla değil.

Motosikleti
    Daelim S3 Advance 250cc
    Motor aldınız mı bilmiyorum ama ben Daelim S3 250 Advance aldım ve İstanbul'da TEM ve E-5 te bol bol kullanıyorum. Rodajda olmama rağmen sınıfının en kuvvetli motoru olduğu için performansı hissedebiliyorum. Tavsiye ederim.

Evoque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Avatarımdaki motorumu, bozuk yollarda ve arazide de gezebilmek için üzülerek sattım geçen hafta. Hayatımın her alanında fiyat/performans kovalayan biri olarak S3'ü her anlamda şiddetle tavsiye ederim.

Arkadaşımla kendi çapımızda SYM GTS 250 Evo ile Xmax 250 kalkış kapıştırması yaptık. İlgisini çeken olabilir.

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Alıntı aktsa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşımla kendi çapımızda SYM GTS 250 Evo ile Xmax 250 kalkış kapıştırması yaptık. İlgisini çeken olabilir.

https://www.youtube.com/watch?v=LVeqxJgQC78
    Normal şartlarda tam tersi olması lazımdı. Ya gts normal değil, bir şeyleri eksik ya da xmax'te ekstra bir şeyler var. Mantıklı düşündüğünüzde sizde aynı sonuca varırsınız. Hani en olmadı 4-5 sn sonra yetişip geçmesi lazımdı.

Evet sym fanboy'u damgası yapıştırabilirsiniz, olmadığım halde.

Motosikleti
    pulsar ns200
    istanbul tırafiğindeyseniz ! Ayak yere sağlam basacak , motor kendini taşırmış 4 tekerleğimi var? gültepeden kanyonun arkasın dan çıkan bağlantı yolunda inşatın yanından tırafik sıkışık yokuş ayağı yere değmeyen insinde bakalım artçı yok asvaltı öper . sizin boyunuza dealim s3 ideal.

Motosikleti
    Suzuki Burgman 200 ABS
    Burgman 200 Abs'yi de inceleyin derim.

NC750D INTEGRA İstanbul için fazla bile. Hafta sonu şehirden kaçma için de kullanabilirsin.

Bir göz atmanı tavsiye edeim, kullanan ve memnun olmayan hemen hemen yok gibi.

Güçlü, güvenli, servis ağı da geniş.

bence başlangıç için iyi bir seçim yapmışsın

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)