Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hero pleasure kullanıcısı var mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ceydamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero pleasure
    Honda'dan ayrılmış ve yeni yeni piyasaya sürülen Hindistan menşe-i li scooter. 1 hafta önce aldım ve sürüşün keyfine yeni varmaya başladım. Tamam ayağım yere biraz zor değiyor olabilir (boy kısa :/ ) ama dengesi muazzam olduğu için çokda ayağımı yere koymaya ihtiyaç duymuyorum. Yani iyiki almışım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gurcan34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rodaj donemi nasil geciyor? Detayli aciklarsaniz sevinirim almayi dusundugum sctoor larin icinde yer aliyor

osmanico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Bizim işyerine Aldılar 4 tane. Ben hiç beğenmedim. Spacy'den inip buna bindiğim Zaman çok garip geliyor. Dik yokuşlarda çıkamıyorum. Fren ayarı sürekli bozuluyor fren, kombine fren sistemi olmasına rağmen yetersiz.

Motosikleti
    Honda Activa S 125
    Siyah plastik olan kısımlar, sele altı plastik kısımlar sanki leğen plastiği gibi. Grenaj birleşim noktalarında akıcılık yok, kalıp hatası var gibi. Bence kalitesizlik akıyor her yerinden.

osmanico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Beğenen beğenir fakat ben beğenmiyorum. Az önce vardiyadan çıktım motor 1500 km olmuştu. Motor ilk geldiğinde sabahları jikle ile bile çalıştırmak 15 dakikaydı. Şuan sabah akşam tek marş. İlk geldiğinde yokuş hiç çıkmıyordu. Dik rampada inip gaz vererek çıkarıyordum. Şuan 5 km hızla da olsa çıkıyor. İlk geldiğinde 70'i geçmeyen motor şuan 85 görüyor. İdare ediyoruz bakalım.

ceydamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero pleasure
    Hala kullanmaya devam ediyorum. Bir sıkıntım yok. memnunum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)