Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

250cc Kategorisinde Yakıt Konusunda En Tasarruflusu Hangisidir?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar bu katagoride en iyi seçim hangisi olur? Şuan kullandığım 150cc ve yükseltmek istiyorum bütçe 10-12.000 TL arasıdır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Ortalama 2,8 litre ktm duke 200 sakin kullanımda daha da düşüyor
    dyavol-77 bunu beğendi.

Alıntı xawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ortalama 2,8 litre ktm duke 200 sakin kullanımda daha da düşüyor
    Yani Maxi Scooter olarak sölemek istemiştim. :D

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    en fazla 0.5 litre oynar. 250 cc makinalar ne kadar farkli yakit tuketebilir birbirinden?3.5- 4 litre olarak düşün yakit tuketimini.

Alıntı ysfist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en fazla 0.5 litre oynar. 250 cc makinalar ne kadar farkli yakit tuketebilir birbirinden?3.5- 4 litre olarak düşün yakit tuketimini.
    Arabadan daha az yakması avantajı yok gibi neredeyse!....Tabi amaç işin eğlencesi olunca göz önüne gelmeyebilir. Aklımda Xmax yamaha var ama keşke yakıt tüketimi konusunda biraz daha avantajlı olsalar şuan kullandığım PSİ 150 yakıt tüketimi 35 TL /280 km gibi bir şey...250 cc olunca bu rakam daha da yükseliyor ama konfor ve sürüş ihtiyacını tatmin ediyor en azından.

ormankebabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    10TL daha koy onun üzerine...

Alıntı ormankebabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10TL daha koy onun üzerine...
    Çok fark yok aslında 150 cc yolda bazen yetmiyor. Arabalar arkadan sıkıştırabiliyor. Bence alınabilir. Özellikle momodesign'nı merak ediyorum. İnceleme varsa forumda bir bakmak lazım.

arkadaşlar bende piaggio x7 250 almayı düşünüyorum 2008 model 30 binde motor hakkında yorumlarınızı bekliyorum..

momodesign almana gerek yok arkadaşım.eğer sıkıştırılmak ya da daha çok güvende olmak gibi bir sorunun varsa bi tane kymco xciting 250i al.ikinci elde 7.500 gibi bi para çıkar cebinden ortalama.yakıt olarak yamahadan bi fark yok.en azından 190 kg ve daha oturaklı bi motor.kalite olarak da emin ol pek fark yok.ben 6. motorumu aldım o da kymco xciting 250i.kullanıyorum şu anda ama saan bi püf noktası olsun. 250cc scooter lar yakıyor. şu anda benzin 4.80 oldu hemen hemen. 21 kuruş ortalama şehir içi yakıtın olacak.eğer ekonomi arıyorsan sakın 250 lik scooter alma

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:17 ----------

Alıntı asi_jan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende piaggio x7 250 almayı düşünüyorum 2008 model 30 binde motor hakkında yorumlarınızı bekliyorum..
    piaggio yedek parçada canını sıkar. 30.000 km ise her scooter da yüksek km dir.eğer bakımlı motor değilse parça değişimi falan gerekirse çok canın yanar

chcts1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crypton s 2019
    daelim s3 al
    ikinci eli de ucuz baya pek meraklısı olmadığından

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)