Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kymco Like 125 Honda Fizy 125 Yamaha Cygnus L 125 Yardımmm

Motovento
    REKLAM ALANI
    karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam arkadaşlar ben bu üç model arasında kaldım siz olsaydınız hangisini alırdınız lütfen yardım edin kafam çok karıştı özellikle bu modelleri kullanan arkadaşlardan yardım istiyorum bu motora genelde 2 kişi bineceğiz ben 85 kğ boyum 1.72cm eşim 55 kğ 1.58cm boyu bu üç modelde Plaka Ruhsat herşey dahil fiyatları şöyle Kymco Like 125 4,650 tl belki (4.500 tl ye bağlayabilirim) Honda Fizy 125 4.500 tl Yamaha Cygnus L 125 4,150 tl Yamaha Cygnus güzel motor beğeniyorum ama diğer iki modelden motor gücü olarak daha zayıf ve ebat olarak daha küçük tekerleri daha küçük ama fiyatı daha ucuz Honda iyi hoş ama Pizzacı motoru olsun istemiyorum ve ön fren kampana tipi çok hoşuma gitmiyor açıkcası Kymco Like 125 güzel motor görüntü olarak çok çok beğeniyorum anladığım kadarı ile işçiliğide iyi gittim baktım Ön arka disk fren selesi diğer iki modelden daha geniş falan daha konforlu gibi ama işte Kymco Like 125 alırsam beni pişman edermi onu bilmiyorum üçmodelin fiyatlar birine yakın bir tarafta kendini kanıtlamış kaliteli iki dünya markası her türlü sattıkların malın arkasındalar yedek parça sıkıntısı yok diğer tarafta Kymco kafam karıştı? ne yapayım ben yardım edin arkadaşlar alacağım motorla ayda bir defa 100-150 km arası şehir dışı yol yapabilecek rahat konforlu yakıt ekonomisi ön planda olsun istiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:57 ----------

cevap yazacak kimse yokmu yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    maxiscooter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bütçeyi artırabilirsen yamaha delight daha iyi olabilir.Görüntüsü daha tatmin edici. Ben uygun buldugum için sanırım bi 20 gün sonra fizy alıcam ama senin durumunda olsam cygnus l alırdım(delight ı saymazsam) Cygnus l ve koyu gri renk güzel görünüyor.Kymco distributor değiştiği için genel bi piyasa çekince var.

mertekina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    honda al bence bak adam tekirdağı dolaştı bea
    Mecnun bilseydi HONDA sevgisini
    Severmiydi LEYLA zillisini

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)