Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

sym fiddle 2 125 cc yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yok yok yok
    arkadaşlar sym fiddle 2 scooter'ine gül gibi bakacak biri için alınası bir motor mu

gül bakmaktan kastım

hor kullanmamak ona sanki bir bebek gibi bakmak (hani olur ya yaşlı amcalar bir arabası vardır onların her gün evinin bahçesinde ona bakar temizler vs. )
    yada motorunuzun ilk gününü düşünün nasıl bakıyordunuz işte o şekilde her gün bakmak

neden motor istediğimi sorarsanız da

okula gidip gelmek arada bir deniz kenarında gidip gelmek yani keyif için

ilk önce cbr 125 r düşündün ama fiyatını nedeniyle vazgeçtim (2. el almam sıfırı da 7000 tl)
    o yüzden şirin bir scooter almaya karar verdim. (not:şirin)

bide hani olur ya vazgeçerim bu motordan 2,500-3,500 arası (esne yemez ama yinede söylersiniz düşünürüm)
    scooter önerilerinizde olur ama öncelik bu motor.
    Peugeot ninja 103
    49 cc ayaktan çalıştırma
    mavi ruhsatlı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    senin gibi yeni başlayan birisi için çok mantıklı bir karar. yani istisnalardan birisin. yada forumu takip etmişsin.

gül gibi bakarsan evladiyelik binersin o scootera.

başlangıç için gayet idealdir.

klasik tiplidir güzel durur. gücü yerinde, şehir içi gayet ideal

Motosikleti
    yok yok yok
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin gibi yeni başlayan birisi için çok mantıklı bir karar. yani istisnalardan birisin. yada forumu takip etmişsin.

gül gibi bakarsan evladiyelik binersin o scootera.

başlangıç için gayet idealdir.

klasik tiplidir güzel durur. gücü yerinde, şehir içi gayet ideal

forumu takip ettim yaklaşık 2 yıldır ama daha yaşım yetmiyor tam olarak yetin inşallah [COLOR="Silver"]

aslında biz babadan öyleyiz babam 92 yılında bir 103 almış yıl 2013 hala 0 gibi

Motosikleti
    yok yok yok
    arkadaşlar başka yorum yapan yok mu
    satoyama bunu beğendi.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı drift112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar başka yorum yapan yok mu

apaçi olsaydın ybr mi cbf mi deysedin çok yorum yapan olurdu. sen düzgün adamsın doğru yolu biliyorsun ve zaten benden onay almışsın daha kimse bişey yazmaz

kendimi övmek için yazıyorum megaloman değilim kimse yanlış anlamasın ama

2006 dan beri böyle 50 konuya ilk ve son mesajı ben yazmışımdır.

bu arada A2 ehliyetin varmıydı?

eğer varsa sana yardımcı olaiblirim.

2. el alacaksan özelden numaranı gönder bana. ben sana 2. el alırken nelere dikkat etmen gerekli izah ederim. yakındaysan yardımcı olurum..
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    yok yok yok
    2. el düşünmüyorum ehliyet işi için biraz beklemem lazım haliyle motor içinde beklemem lazım yani şu anda araştırıyorum ehliyet zamanı gelinceye kadar

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:50 ----------

bu arada çok teşekkür ederim

ee abi ikinci el alırken nelere dikkat edilmeli yaz da faydalansın insanlar )

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    2. el fiyatları yüksek bence. sahibinden ilanlarına bakıyorum birkaç gündür. 10000km yi aşmış 3 senelik motorlara 3000TL üzeri fiyat istiyorlar. ve açıklama kısmında itici mesajlar yer alıyor satıcı adeta alma diyor. örnek 2012 model 3800km fiyat .3600TL. "Bu fiyata "0" alırım diyen arakadaşlar, 1000 km rodaj yaparken 50 km hız ile 2 ay dolaşmayı göze almak ve üzerindeki aksesuarları ile bu fiyat çok mantıklı." sanki rodaj dönemini para ile yapmış arkadaş. aksesuar dediği kırmızı fitilli sele kaplaması yapmış hepsi o. 500TL fazla verilir plakası ile sıfır motor sahibi olunur keyifle binilir. 50km/h scooter için gayet normal bir hız. sabrınız yoksa ve hız istiyorsanız zaten scooter almazsınız.
    Cihat Me bunu beğendi.

Cihat Me - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    satıldı
    bide bumoto/jinling de aynı bu sym nin bir kopyasını yapmış monetti 150 bir bakın onada ama tavsiye ederim demiyorum.

Beter_Bocek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Orbit II 125 (2013) & Kuba XCG 150 (2014)
    SYM Fiddle 125 iyi bir seçenek tavsiye ederim. Ben SYM Orbit II 125 kullanıyorum, fazlası ile memnunum. Yakıtı, konforu, motor gücü, ivmelenmesi, 2 kişi ile tekmişcesine gidişi, sağlamlığı, kıvraklığı açıkcası beni mest etti. Sonuçta iki modelde aynı güç ünitesini kullanıyor. Orbit II 125'in bende bıraktığı intiba Fiddle 125'te 3 aşağı 5 yukarı aynı olacaktır. Seçim senin. Umarım gönlündeki motoru alirsin.

Sym fiddle2 125s kullanicisiyim gayet memnunum yakiti olsun sehir ici performansi olsun gercekten cok yeterli surekli atasehir yesilkou gidip geliyorum dusunen arkadaslar ilk motor icin gayet guzel ve gosterisli bir motor

driverx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Joyride Evo 200i
    100 km de 3 litre benzin yakar ortalama. hızı gücü tatmin edicidir. Yokuşlarda falan yığılma yapmaz. fabrika lastikleri pek kaliteli olmadığı için michelin city grip takarak kullanmak tavsiye edilir.
    onun dışında kromajlı kısımları SYM nin tüm modellerinde kalitesizdir. Bu yüzden rutubetli kalması halinde kısa zamanda oksitlenip dökülmektedir.

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    Seramik silindirli motor 7000 km ye geldi şişme tıkanma vs hiç bir problem yaşamadım canavar gibi alet.
    https://www.facebook.com/cenk.toker.3
    Mail:cenktoker@windowslive.com[/COLOR][/I][/B]

Ben de sym fiddle 2 almayı düşünüyorum ama 2. El mi sıfır mı almalıyım. Bazı ikinci eller sıfırdan bile yüksek. 2. El olursa kaç km ye kadar düşünülebilir

mehmetseza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM / GTS 250, FİDDLE 2, ORBİT 2, JOYMAX, JET 4
    0 bulursan al ıkıncıe l bulursa 3000 e kadar dusmesı yatması yoksa al
    ben ıkı hafta once kapalı garjada duran oglum ıcın aldıgım fiddleı sattım 523km de 0 motoru 5250tl ye verdım
    bende ıkı tane daha fiddel var yazlıkta
    bırını sıfır 3000tl ye almıstım dogerını gecen yıl 1500km de 3000tl ye aldım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SYM Symphony 125
    2015 model 20000 km olani 4500 çok değil mi

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    Alıntı cece89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seramik silindirli motor 7000 km ye geldi şişme tıkanma vs hiç bir problem yaşamadım canavar gibi alet.
    ben çin malında 12 bin yaptığımda da şişmemişti 7000 de şişiyorsa at çöpe gitsin zaten

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)