Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

sen aklıma mukayyet ol yarabbim

Motovento
    REKLAM ALANI
    HEROCAN35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter
    dün saat 20:00 sıralarında yolda hareket halindeyken motorum stop etti hemen kenara çekip bi bakayım benzin falan bitti heralde dedim baktım benzin var belkide bujdendir umuduyla bujiyi çıkardım yedek bujiyle degiştirdim ama yok çalışmıyor garip bi sesle marş basıyor dedim olmuycak arkadaşımı aradım kamyonete atıp motorcumun dükkanına gittik motorun kontak anahtarını zulalayıp telefon ettim motoru dükkanının önünde bıraktıgımı söyledim tmm ben şimdi gelir içeri dükkana sokarım dedi geceyi bu şekilde devirdikten sonra sabah saat 9 da motorcum beni aradı bu motoru çok zorladınmı ne oldu gibisinden yok abi zaten gittigim yol 23km normal bi şekilde 90--100 gittim dedim saat 10:30 da tekrar aradı üst kapak çatlamış dedi izmire gidelim bi bakalım dedi saat 12:30 da yol çıktık hem bi rektefiye yaptıralım açılmışken silindir dedik kapagıda alıp rektefiyeciye girdik rektefiye olayı okey elimizde kaliteli segman piston var ama kapak biz daha önce yaptırdık zevksiz oldu dediler siz en iyisi yenisine bakın veya ileride silindir kapagı işi yapan usta var belkide olur çok büyük bişey degil çatlak bi konuşun dediler bizde ilk söyledikleri zevksiz olur dedikleri için ugramadık bile kapakçıya bi kaç dükkan gezdik bi tanesi pazartesi fiyat verebilecegini söyledi bi dükkana daha ugradık izmir dışında elimde var dedi ne kadar dedik 800 tl olur size dedi aman yarapi elimde çıkma var oda size üst kapak çelik contasıyla 250 olur az önce istanbul a 300 den gönderdim dedi motorum kewaay outlook 150 bi akıl verebilecegniz bişey varsa cevaplarınızı bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    başgan konularda sorun yok görünüyor ama cevap yazan yok galiba...birde 5-6 satırdan sonra iki boşluk bırak ki millet gözlerini yormadan okusun...selamlar...

şimdi anladım mevzuyu konu yanlış yerde..

FORUM u tıkla...MOTO SOHBETE gir..sol üstte YENİ KONU yu tıkla orası takip edilir genelde...

yani ana sayfadan düşerse bir daha belki asla görünmez...

diğer konularınıda almak isteyenler bölümüne açmışsın o kısımda ana sayfada değil 2.el ilanları sağ köşede görünür sadece İLAN kısmında...

Motosikleti
    Yamaha Xenter
    eyvallah sagolasın bunu ögrendigim iyi oldu

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Bak bu sitede Keeway Speed 150 silindir kapağı 103,50 TL.
    Outlook 150'ninki bulunmaz olduğu için o kadar yüksek fiyat çekiyor olabilirler.

İstersen o firmayı ve Rialli'yi arayarak bilgi alabilirsin.

Başka bir marka motosikletin motoru ile senin motorun aynı olması ihtimali var mı? O doğrultuda da araştırma yapabilirsin.

Motosikleti
    Yamaha Xenter
    evet honda dylan la aynı silindire sahip hondanın çelik üst contasını bugün aldım150 tl parça made in japan olunca işin tadı kaçıyor dedigin yere bi bakayım sagolasın

RKS Outlook 150 var bir de hocam.Kuba servislerine bir bakın derim.Satışta olan bir model parçası büyük ihtimal bulunur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)