Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

6000 tl ye xciting 500 buldum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung GV 250(Nihayet)
    Arkadaşlar 6000 tl xciting 500 buldum,23000 km de.Motor istanbulda.İstanbuldan kayseriye kafamdan kıvılcım çıkmadan gelebilirmiyim acaba

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    80gün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Nexus 500
    Yol tecrübene ve kendine güvenine bağlı. Eğer ikisi de yoksa taşıtmak için ilk önce kargo şirketleri, tanıdıklar, boş dönen kamyonlar ve otobüslerle konuş.

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı mrd38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 6000 tl xciting 500 buldum,23000 km de.Motor istanbulda.İstanbuldan kayseriye kafamdan kıvılcım çıkmadan gelebilirmiyim acaba
    KEseler acimaz dönersin tabi şaka bir yadana @mrd38 e katılıyorum
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

yaşar35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco xcıtıng 500
    öncelikle hayırlı olsunxcitingle uzun yola gitmek çok zevklidir.yollar hiç bitmesin istersin.7 8 saatlik bi yolun var.kendine güven gerisini kolay

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Her motorum bir acemiliği vardır . 1300 cc sport kullanan adama 125 cc bi kros verirsen acemilik yaşar ni tekim örnekleri çoktur.. Şimdi deneyimin olmayan huyunu suyunu bilmediğin bir motorla İstanbuldan kayseriye gelme niyetindesin .. Evet bencede çok zevkli olur ama bir ihtimalde olsa yaralayıcı hatta öldürücü de olabilir .. ha diyeceksinki deneyimliler kaza yapmıyomu.. Yapıyorlar elbet ..ama ben yinede ilk bindiğin motorla böyle uzun bir yol yapmanı önermem .. atarsın bir otobüse verirsin 150-200 tl getirirler zaten binerek gelsende 3 aşağı 5 yukarı o kadar benzin yakarsın ..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Motorun bi arızası yoksa otobana çıkar 120'ye sabitler ankaraya kadar tıngır tıngır gelirsin. fakat motor bakımlı olmalı ve lastikleri iyi durumda olmalı. Birde bolu dağı tünelinden geçmemeni tavsiye ederim tepeden dolaş tünelde yolda kalırsan hoş bir deneyim olmaz o kadar kamyon arasında.

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    yola çıkmadan önce motoru bir ustaya götürüp önce yağını değiştir,suyunu kontrol et genel bir bakım yaptırman iyi olur aslında,lastiklerdede bir sorun yoksa bismillah deyip başla yoluna
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

Motosikleti
    Hyosung GV 250(Nihayet)
    Valla kendime güvenim geldi şimdi, iyi bi macera olur.geze geze gelirim.tek korkum yağmur,ıslak zeminlerde tecrübesizim.hadi bakalım hayırlısı.teşekkür ederim herkese..

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    sonuç ne oldu ?

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    ikinci el yeni alınmış motosikletle uzun yola çıkmaya ben cesaret edemem şöyleki

güzelce bakımdan geçirilmelidir insanlara güvenmiyorum o konuda, en iyi bildiğim motor kendi sıfır aldığım motordur , tabi havanın yaz ve müsait olması bunu cazip kılmakta hayırlısı olsun ,

sorun çıkartmaz inşallah kazasız kedersiz diyelim hayırlı olsun... şimdiden
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikinci el yeni alınmış motosikletle uzun yola çıkmaya ben cesaret edemem şöyleki

güzelce bakımdan geçirilmelidir insanlara güvenmiyorum o konuda, en iyi bildiğim motor kendi sıfır aldığım motordur , tabi havanın yaz ve müsait olması bunu cazip kılmakta hayırlısı olsun ,

sorun çıkartmaz inşallah kazasız kedersiz diyelim hayırlı olsun... şimdiden
    ne şimdideni kanka...konu açılalı 2 ay olmuş...

bu arada ben 2008 de izmirden mct 250 alıp binerek gelmiştim istanbula...hatta adam evinin önünden hayırlı olsun tabelaları takip et deyip çıkmıştı yukarı..armut gibi kalmıştım izmir sokaklarında....
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)