Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

SATILIK KAWASAKİ KLR 250

Motovento
    REKLAM ALANI
    ktmspecial - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1989 model Kawasaki klr250. Fiyatı 2000 ytl.
    Motora biniyorum şu anda problemi yok. Bu motorlar genelde eksantriklerden problem çıkarırlar ama bu problemi giderdik. Hatta yanında yedek eksantrikleride bulunmakta. Motor sivasta ben sakaryadayım. Elektrik marşlı bi motora ihtiyacım var sakaryada. O yüzden sakarya ya getirmedim. Satıp scooter tipi pratik bi motor alıcam. Tabi bi tanede daha büyük bi endro alacam ama biraz zamana ihtiyacım var. Bide KTM special 125 cross var. Onun ilanınıda vermiştim. Oda tamamen cross olduğu için trafiğe çıkışı yasak. Bu yüzden onuda getiremiyorum binemiyorum burda. İkisini birden satacam. Bunların yanında 69 model domuz kafa MZ , 54 model beşik BMW 58 model Kazık BMW motor ve çeşitli parçaları mevcut. Bajaj motoru olan varsa 2. vitesten problemli bajaj var. Verebilirim. Baba mesleği tornacı. Hastalık olarak bunları devamlı alıp bakım yapıp bindik. Artık pek uğraş için zaman ve mekan bulamamaktayız. Bi çoğunu sattım bi yada iki motor alıp sadece onlara bineceğiz. Neyse bi ilana bi kaçtanesini karıştırdım ama neyse.
    Mail adresim: ktmspecial@hotmail.com
    0 535 355 10 62.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ktmspecial - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu arada unutmuşum takasa da girebilirim.

senolecevit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw R 50-5
    arkadasım takas düşünürsen benim bmw yi bir incele burada resmi var.. düşünürsen .. tabii motorun temiz ise hemen görüşelim ok..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler