Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

SATILIK KASK

Motovento
    REKLAM ALANI
    purifier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    marka: HJC
    model : CI 22
    renk : siyah
    size : M
    fiyat : 70 ytl

kask küçük bana olmuyor. xl almam gerekiyor o bakımdan satıyorum.
    henüz 2 aylık. noter masrafı,ruhsat,plaka derdi yok, dolayısıyle pazarlık da yok
    sıfırı 112 ytl. aşağıdaki adresten bakılabilir. motomax ta
    http://www.motomax.com.tr/kask_HJC_CI22.asp

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    just_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Kask yenilemek niyetindeyim işte buldum diyordumda çenesiz kask tercih etmiyorum yoksa fiyatda uygun görünmüştü.
    \'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

batucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bilgisayar,futbol ve motor
    site açılmıyo. resim koyarsan sevinirim.
    Herbalife ürünleri için pmden mesaj atın
    35 BTU 55

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sadece bir uyarı arkadaşlar son günlerde kasklar hakkında baya bir bilgi edindim ve şu sonuca vardım tamamen kendi fikrimdir
    ikinci el kask alınmaz niyemi kask bir darbe aldığında gözle görünmeyen kılcal çatlaklar oluşuyo yani kaskın çiziksiz vede hasarsız görünmesi öyle olduğunu göstermiyo sadece bir tavsiye
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    ybr
    kılcal çatlaklar WOW!!

Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı
    sadece bir uyarı arkadaşlar son günlerde kasklar hakkında baya bir bilgi edindim ve şu sonuca vardım tamamen kendi fikrimdir
    ikinci el kask alınmaz niyemi kask bir darbe aldığında gözle görünmeyen kılcal çatlaklar oluşuyo yani kaskın çiziksiz vede hasarsız görünmesi öyle olduğunu göstermiyo sadece bir tavsiye
    pekala mağazada raftan yere düşmüş bir kaskın kılcal damarları hakkında bilgin olabilir mi? her halükarda kask ikinci el olmuyo mu? bu yorumuna pek katılmıyorum. bende bunu satıp 2.el alıcam büyük ihtimal. motorum daha 700 km de. bunun yarısında kask takılmamıştır. ayrıca büyük bir kazada kaskın kırılması çok mühim değil.kask; kafatası kemiğinin sert zemin darbesine maruz kalmaması içindir

malesef öyle aynı olay bayidede olmuş olabilir ama kaskı eğer mümkünse 2. el almamak en iyisi kask alırken raftakini deil depoda saklama kutusu ve köpük içindekini tercih etmek bir nevi çözüm olabilir. airoh kasklarda çok uygun fiatlar var iyide bir kask bu konuda biraz araştırma yapmadan kask almamanızı tavsiye ederim
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

garikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kask

galiba bu size bana küçük olur bende bu model arıyordum neyse kısmet..
    sensiz olmaz

batucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bilgisayar,futbol ve motor
    purifier, hangi şehirdesin?
    Herbalife ürünleri için pmden mesaj atın
    35 BTU 55

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı

abi karizmayı bitirdin valla...benim için herşeyi bilen adamdın...otoriteydin ama bu kılcal damar açıklaman herşeyi bitirdi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

arkadaşlar bir kere kılcal damar die bi şey yok (kaskta)
    o laf tamamen purifier, arkadaşa ait ha kılcal çatlamalar lafıda bana ait deil bkz. bu kask alınırmı başlığı ama doğru türkçe tam karşılığı bu
    e-erdun abimiz demiş bu lafı ama kelime kesinlikle doğru eğer google da kılcal çatlağı aratırsanız mühendislikte çok kullanılan bir terim olduğunu göreceksiniz
    arkadaşlar kasklar fiber+polyester dökümü olduğundan dolayı imalat tarihi önemli
    değildir ancak ufak tefek çarpmalar veya yere düşürmelerde ozmos olayı dediğimiz bizim gözle göremeyeceğimiz kılcal çatlamalar olur malzemenin içinde sonra zamanla kırcal çatlamalar ilerler oda zamanla malzemenin sağlamlığını kaybettirir fiber dökümü malzemelerde raf ömrü lastikler gibi önemli değildir saklama koşulları önemlidir sağa sola atılmadığı sürece 20 senelikte olsa o kask kullanılır
    hem öyle bir kelimeyle bitecek karizmayı yiyim ben

http://www.motosiklet.net/modules.ph...&p=88696#88696
    bence asıl karizması çizilen kestaneler araştırmadan javslayan arkadaşlar

öyle değilmi purifier, Samurai, mete_han,

zagortenya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun 250 5 kirmizi
    purifier,

arkadaşım kask duruyor mu.
    hangi şehirdesin

bartender07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr ...bws.. aprilia rc 50
    arkadaşlar kask kasktır kaderde varsa düşmek neye yarar üzülmek
    [FONT="Comic Sans MS"][B][U][COLOR="Red"][SIZE="2"]ZEKİ ÇEVİK VE AHLAKSIZIM[/SIZE][/COLOR][/U][/B][/FONT]

arkadaşlar bu kaskın satışı iptal edilmiştir.bir arkadaşa verdim o bakımdan yani.ilanı tamamen unutmuşum. ilgilenen arkadaşlara cevap veremediğim için özür dilerim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler