Marka: Kanuni
Model: Phantom 180cc
KM: 18346
Renk: Beyaz/Siyah
Fiyat: **** tl
İl/İlçe: Aydın / Kuşadası
İletişim: 0555466****

LİNK : MOTORUM SATILMIŞTIR ADMİN KONUYU KİLİTLEYEBİLİR TEŞEKKÜRLER

Açıklama:
Aracın 2.ci sahibiyim. 4 yıldır özenli kullanmaktayım.
Yağını parçasını bakımlarını özenle yaptım ihtiyaçtan dolayı satılıktır.

Motorda değişen parçalar vardır
(Aynalar/Lastikler/Gösterge paneli/Buji/Arka fren hidrolik hortumu/Direksiyon koruması)

-Eski aynalar çok dandik olduğu için geniş görüş açılı aynalar taktırdım.
-Arka fren hidrolik hortumu plastikti çelik olan ile değiştirdim.
-Eski gösterge paneli dijitaldi(2000KM de manuel ile değiştirdim) ilk vizemde sadece rakamın alt
tarafı silik olduğu için geçmemişti sinirden komple Yamaha göstergesi (manuel) taktırdım
-Lastikler 600cc motorların lastiğidir 1250tl tutarındaki MICHELIN PİLOT STREET TAKIM LASTİK
-Araç ile kuşadası dışı sadece İzmir'e gidilmiştir onun haricinde hep Kuşadası'n da kullanılmıştır.
-Brandası vardır yağmurlu havalarda brandası hep kapatılmıştır üstüne (isteyen olursa brandası da verilir)
-Depo üzerindeki Kanuni yazısını kaplattırdım yamaha amblemi yerleştirdim bir nebze de olsa güzel görünmesi için genel anlamda.
-Motorun VİZE işlemleri için her türlü son işlemlerini eksiğini gediğini tam yaptırdım 25 Aralıkta muayeneye soktum ve 26.12.2022 tarihine kadar geçerliliği vardır

EKSİKLİKLERİNE GELECEK OLURSAK

-Bilen bilir az da olsa Kuşadası'n da rüzgaz bazı günler çok şiddetli olur. O günlerden birinde motoru Devlet Hastanesinin önüne park etmiştim ve rüzgar sol tarafa devirdi ikinci resimde gördüğünüz gibi plastik parçasını kırdı ve silikonla yapıştırmak zorunda kaldım
-Arka ışık paneli yedek parçası olmadığı için altına led taktırdım (ki iki kez vizeden geçti herhangi bir sıkıntı yoktur)
-Benzin depo üzerinde yılların birikimi olan bir boya kalkığı var serçe parmak yarısı kadar onuda beyaz boya ile hallettik

-EN ÖNEMLİ EKSİKLİĞİ BENZİN GÖSTERGESİ ÇALIŞMIYOR her türlü tamir yapıldı fakat şamandıra sisteminden ötürü bir türlü yapılamıyor

velhasıl kelam motor görüldüğü üzere Kuşadası'n da TEK tir bakmak isteyen gelip görebilir binebilir

Alacak arkadaşa hayırlı olsun şimdiden