Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

SATILIK bmw f800s

Motovento
    REKLAM ALANI
    engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    yeni bir modele geçiş yaptıgım için bmw f800s motosikletim satılıktır. forumdan bir arkadaşımız almak isterse elimden gelen yardımı yapacağım.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...66734223/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Paran oluınca ilerde buna dişli lastik tel jant bir şey yap acaip yakışacagını düşünüyorum ..
    Leocino X trail tarzı
    engin_deniz bunu beğendi.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    2018de ilanlarda gezerken 18-20 bin tl idi vay be. Arıza durumunda masrafı korkuttuğu için bakmamıştım bile. Gidip sıfır dominar almıştım.
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    Alıntı gerivites adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2018de ilanlarda gezerken 18-20 bin tl idi vay be. Arıza durumunda masrafı korkuttuğu için bakmamıştım bile. Gidip sıfır dominar almıştım.
    merhaba öncelikle dominar motosikletiniz hayırlı olsun. paranızın kıymetini bilen biri olsaydınız eğer dominar almak yerine benim gibi çok piyasası olmayan ama çok kaliteli motosikletler alıp binerdiniz. örneğin : honda cb600f hornet -- yine örneğin : bmw f800s diyeceklerim bu kadar. dominarınız ile keyifli sürüşler diliyorum size yine de

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:42 ----------

forumda bir arkadaşımız var batuhan adın da. kendisi 3 adet bmw f800 eskitmiş nice km reler yolculuklar yapmış birisidir. hatta en son yolculuğunu 2006 model motosikletiyle yaptı, sorunsuz problemsiz ve ekonomik yakıt sarfiyatıyla. kendisi yorumumu görürse cevap yazar belki

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:44 ----------

Alıntı serif abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Paran oluınca ilerde buna dişli lastik tel jant bir şey yap acaip yakışacagını düşünüyorum ..
    Leocino X trail tarzı
    tamam olur
    elit motogaraj

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba öncelikle dominar motosikletiniz hayırlı olsun. paranızın kıymetini bilen biri olsaydınız eğer dominar almak yerine benim gibi çok piyasası olmayan ama çok kaliteli motosikletler alıp binerdiniz. örneğin : honda cb600f hornet -- yine örneğin : bmw f800s diyeceklerim bu kadar. dominarınız ile keyifli sürüşler diliyorum size yine de

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:42 ----------

forumda bir arkadaşımız var batuhan adın da. kendisi 3 adet bmw f800 eskitmiş nice km reler yolculuklar yapmış birisidir. hatta en son yolculuğunu 2006 model motosikletiyle yaptı, sorunsuz problemsiz ve ekonomik yakıt sarfiyatıyla. kendisi yorumumu görürse cevap yazar belki

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:44 ----------

tamam olur
    Dominarı satalı çok oldu piyasası olmayan bir motor alsaydım belki de nakite dönmek için zararına satmıştım ya da yüksek bir tutara satmayı hayal ediyordum. Paramın kıymetini bildiğim için ev aldım yanına da 2bin tllik vergisiz skuter kaldı
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)