Sınıfının en iyisi olan motorun kazası yok, 3. Sahibiyim ilk 2 sahibini de tanıyorum, ilk sahibi yurt dışında yaşadığından 4 yıl sadece yurt dışından izne geldiğinde kullanabildi,2. Sahibi de aldıktan kısa süre sonra evlendiğinden çok fazla kullanma fırsatı olmadı,km düşük olma sebebi bu,ilk sahibi acemiliğinden mıcıra kapılıp sağ tarafa yatırdı resimlerde görüldüğü gibi koruma demirinde sürtme izi var,sağ grenaj değişti,bakım veya onarıma ihtiyacı yok direk binilecek hazır durumda.Performansından çok memnunum,uzun yolda çok rahat aralıksız 500 km yol katettim ve aerodinamiği çok iyi yol tutuşu güven veriyor,6. Vites 130-140 km hızda 370 km yol gittim full depo ile (19 lt) gazı diplediğimde (220) 320 km kadar düşüyor,tabi yol şartları büyük etken,istanbul-bartın/ amasra arasında yaktığım yakıt,emsallerine göre çok daha konforlu ve agresif bir motor,ilgilenen arkadaşlara şasi no iletebilirim her türlü kontrolu yapabilirler,satış pazarlama işinde olduğumdan planladığım vakti ayıramıyorum ve hafta sonları kısa sahil turundan başka bir alanda motoru kullanacak vakti ayıramıyorum. Motorun hakkını verebilecek bir arkadaşa hayırlı olması dileklerimle