Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Cumoni(Kemal Velioğlu)Vefat etmiştir.

Motovento
    REKLAM ALANI
    BİROL 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYABUSA
    Bir çok forumdan tanıdığımız cumoni nickli kemal abimiz vefaat etmiştir,mekanı cennet,ailesine sabırlar diliyorum...

Hasta iken yaptığı açıklama:

cumoni Nickli Üyeden Alıntı:
    Sanırım biraz açıklama yapmam gerekiyor.

Akciğerimde 1 adet 3,3 cm büyüklüğünde olmak üzere, buradan ayrılarak beynime taşındıktan sonra varlığını hissettiğim ama yine de kanser olabileceğini hiç düşünemediğimden zamanında tedavi yoluna gitmediğim, ortalama irilikleri 1 cm olan 5 adet daha tümörle mücadele ediyorum. Akciğerdeki önemli değil ama Kafamdaki tümörlerin bazılarının baskısı yüzünden 3 kez bilincimi kaybetmişim. Kendime geldiğimde sağ ayağım ve sağ kolum işlevlerini önemli ölçüde kaybetmişlerdi. Bunlardan vaz geçtim, hafızam doğru çalışmamaya başlamıştı, bana ne olduğunun farkına varamıyordum, 2 dakika önce sorduğum soruyu hiçbir şey konuşulmamış gibi tekrar ve tekrar soruyordum çünkü anlatılanları hafızamda tutamıyordum. Konuşmakta güçlük çekiyordum, söylemek istediğim kelimeyi unutuyor ve anlatmak istediğimi bir türlü anlatamıyordum. Yazarak anlatmaya çalıştıysam da yazdıklarımı kendim dahi okuyamıyordum, daha doğrusu doğru düzgün yazamıyordum. Kendimi çok aciz ve çaresiz hissetmeye başlamıştım, arayanlara kendimi ifade etmekte güçlük çektiğim için telefonlarımı kapadım, en yakınlarımın dahi bu durumumu öğrenmesini istemedim ama hiçbir işe yaramadı, herkes duydu bir şekilde.

Velhasıl, şu an planlanan tedavimin yarısında bile değilim ama bayağı bir iyileşme var. İnşallah planlanan tedavi süresinde eski halime kavuşurum. Dün kemoterapi aldığım için bugün bu yazıyı yazabildim, yarın yazamayabilirim. Kemoterapiden sonra ilk gün iyi, 2. ve 3. gün çok kötü oluyorum ama sonra yeniden düzelmeye başlıyorum. Dünkü kür 6. kürdü ve daha 6 kür daha almam gerekiyor. Bu arada önümüzdeki hafta yeniden çekimler yapılarak tümörlerin şimdiki durumu ile önceki durumu kıyaslanacak ve kemoterapide kullanılan ilaçlar yeniden ayarlanacak.

Ben nelerle mücadele ettim ama ne yalan söyleyeyim, çoğunlukla kaybettim. Hayırlı dualarınızla inşallah bu sefer kazanan ben olacağım.

İlgileriniz için tek tek teşekkür ediyorum ve hepinize sağlıklı bir ömür diliyorum. Tekrar görüşebilmek umuduyla...
    Ve başka bir forumda oğlunun yaptığı açıklama:

kaganisko Nickli Üyeden Alıntı:

Ben, cumoni nikli ve gerçek ismiyle Kemal Velioğlu'nun oğlu Kağan Velioğlu' yum babamın bu sitede önemli bir yer tutuğunu bildiğimden bu haberi sizlerinde bilmeye hakkınız olduğunu düşündüm.
    Babamın kanser olduğunu yakından ilgilenenler bilir.Babamda akciğer kanseri ve beyne metastas(yayılma) yaptığını öğrendiğimizde doktor 3 ay ömrü oluğunu öğrendiğimizde doktor 3 ay ömrü kaldığını söylemişti ama babam 2 yıl dayandı. Bu 2 yıl içerisinde kanser öteki akciğere, kalça kemiğine, lenflere, böbrek üstüne metastas yaptı. Son zamanlara doğru kemiğine giden kanser aşırı ağrı yaptı,kaslar işlevini yitirdi, mide işlevini yitirdi, sindirim olmuyordu, yediklerini(yiyebildiyse) öbür gün kusuyordu, bu yüzden neredeyse döverek yediriyorduk, babam pes etmişti, bu yüzden ölmek için bize inat ediyordu, akli dengesi zayıfladı, evdeki odaların yerini bile unutuyordu, ölümünden önceki gün öğleden sonra nefes aldığında garip bir ses geliyordu, hani kahvaltıda cezveye su ve yumurta koyup kaynatırken çıkan ses varya ona yakın bir ses, içinde birşeyler çalkalanıyordu, ama ondan kötüsü konuşamıyordu, ama söylenenlere tepki veriyordu, 112' yi aradık ama 2-3 saattir cevap vermiyordu(şerefsizler). Sabaha karşı kendi arabamızla götürdük, hastanede kalp atış hızı etraftakilerde 70-80' ken babamda 180' di, film çekildi ve akciğerinde aşırı ödem(su toplaması) olduğu görüldü, kalp atışı öğleye kadar 130'a kadar inmişti, hastanede aniden nefes daraldı ve kalbi son kez attı.

Evet arkadaşlar, hepinizden bir Fatiha istiyorum, çok zor değildir herhalde...
    Bilgisayarı çok açamıyorum ama yorumlarınıza cevap vermeye çalışacağım.
    facebook(Fazer Tutkunları)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    herşey allahtan , allah rahmet eylesin...
    anlatılan süreç herkes için oldukça zor , kimi zaman bu sonun kurtuluş olabileceğine inanıyorum. acı çekmek , acı çektiğini görmek dayanılır gibi değil...

mekanı cennet olsun...
    yakınlarına sabır dilerim.
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Mekanı cennet olsun

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    :( :( :( allah rahmet eylesin.. çok çok üzüldüm .. allah geride kanlara sabırversin :(
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    mekanın cennet olsun kemal abi.....
    gerçekten çok iyi bir insandı...
    kendisini gezilerden ve fatih ormanındaki buluşmalardan tanırım.
    98 Beygir.....

nere.f - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    oda olur inşallah :D
    Allahtan rahmet yakınlarına başsağlı diliyorum
    Kule kalkışma kızlar inişime hasta!!

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Allah rahmet eylesin.
    Onca aciya katlanmak zor is.
    Kurtulmus deyip sevineyim mi?
    Böyle neseli guzel bir insani kaybettik diye üzüleyim mi bilemedim.

Bize maniler yazardi.
    Zekice espirili sahane maniler.
    Onu hep dudagimin kenarinda bir gülümseme ile anacagim....
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...-manileri.html

Güle güle güzel dost....
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Motosikleti
    HAYABUSA
    Allah ailesine sabır versin.

1958 doğumluydu kemal abi.

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Mekanı cennet olsun
    Allah tüm yakınlarına dostlarına sabır versin...
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

blacklord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 2010
    Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun..

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Allah günahlarını bağışlasın,mekanını cennet etsin inşallah...

kendisini tanımıyordum ama bunun önemi olduğunuda sanmıyorum..ben de babamı kanser sebebiyle ve her geçen gün gözümün önünde eriyerek hatta çürüyerek (gırtlak kanseriydi) ölümünü seyretmek zorunda kalarak kaybettim..

ancak bildiğimiz kadarıyla insanların başına gelen bu tür hastalıkların insanların günahlarına kefaret olduğu, ve bu kefaretin günahlardan arındırmaya yardımcı olduğudur...

umarım günahsız olarak aramızdan ayrılmış ve Rabbim tarafından cennetine konulmuştur...

yakınlarına da başsağlığı ve sabırlar diliyorum....
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Cok uzucu, ailesine buyuk sabir diliyorum. Cennete ki rahat ve huzurlu uykusu asla bozulmasin.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    HAYABUSA
    Alıntı sametagir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah günahlarını bağışlasın,mekanını cennet etsin inşallah...

kendisini tanımıyordum ama bunun önemi olduğunuda sanmıyorum..ben de babamı kanser sebebiyle ve her geçen gün gözümün önünde eriyerek hatta çürüyerek (gırtlak kanseriydi) ölümünü seyretmek zorunda kalarak kaybettim..

ancak bildiğimiz kadarıyla insanların başına gelen bu tür hastalıkların insanların günahlarına kefaret olduğu, ve bu kefaretin günahlardan arındırmaya yardımcı olduğudur...

umarım günahsız olarak aramızdan ayrılmış ve Rabbim tarafından cennetine konulmuştur...

yakınlarına da başsağlığı ve sabırlar diliyorum....
    Bende babamı geçtiğimiz 10 kasımda miğde kanserinden kaybetttim.

Kanser insanın kapısını bir kere çaldımmı kapıyı açmadan gitmiyor...

sezginkalkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R1200GS Adv - 2015
    Allah rahmet eylesin.. sizlere de baş sağlığı dilerim..

bende aynı durumla boğuşuyorum..benimde babam akciğer kanseri.3 aydır sürekli kemoterapi alıyor..inşallah umutlarımız gerçekleşir..
    Sezgin KALKAN
    A RH+
    0554 776 76 64

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.

Cumoli'ye Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına da başsağlığı ve sabır dilerim.
    [B][COLOR="Purple"] Ne insanlar gördüm üzerinde elbise yok..[/COLOR][/B][B][COLOR="RoyalBlue"][COLOR="Blue"]Ne elbiseler gördüm içinde insan yok[/COLOR]..[/COLOR][/B]

Motosikleti
    HAYABUSA
    Alıntı sezginkalkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah rahmet eylesin.. sizlere de baş sağlığı dilerim..

bende aynı durumla boğuşuyorum..benimde babam akciğer kanseri.3 aydır sürekli kemoterapi alıyor..inşallah umutlarımız gerçekleşir..
    Allah yardımcınız olsun..

adasel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF1000
    Allah geride kalanlara sabır versin. Mekanı cennet olsun Kemal Abimizin :(
    Keway SS250 - Honda CBF250 - Honda CBF500 - Honda CBF600SA (Enj) - Honda XL650 Transalp - BMW F800GS - CBF1000

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    mekanı cennet olsun
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

ahmet şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1
    Allah rahmet eylesın:(
    Biz de keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik lakin HAYATLA erken seviştik herşey üstümüze kaldı..!

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)