Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motovento
Motoruma.com
Motomax
REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Murat Doğanay (aYe)

CFMOTO Z Force 550
    REKLAM ALANI
    Lamborghini - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ALLAH rahmet eylesin, kelimeler boğazıma düğümleniyor, inanası gelmiyor insanın.

Motosiklet Aksesuarları ve Ekipmanları Online Satış Sitesi
    REKLAM ALANI
    Motomax

Belediyeler, Karayolları, 2 ayaklı hayvanlar yüzünden fidan gibi dostlarımızı kaybettik.
    Hepside ' KENDİ DİKKATSİZLİK VE TEDBİRSİZLİĞİ' denip kapatıldı.
    Peki bizler rahmet dilemekten başka ne yaptık.? Mahkemelerinde kaçımız ailelerin yanında olduk.?
    Bakalım cenazede kaç kişi olacağız.
    Rahmet ve sabırlar diliyorum .

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Haberi görünce resmen uzun süre konuşamadım, şok oldum!
    Inanmak çok güç, acımız çok büyük..

Allah(c.c) mekanını cennet eylesin, ailesine sabırlar versin!
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Allah rahmet eylesin.Ailesinin dostlarının başı sağolsun.
    bu sulama işi sözde yeşile bakıyorlar,ağaç suluyorlar,sorsan iş yaptığını sanan iş bilmez işgüzarlar sadece.kardeşim bu kaçıncı kaza sizin iş güzarlığınız yüzünden.ağaçları ,çiçekleri sula yolu neden suluyorsun hemde genelde virajlı bölgeler çogunlukta.kaç kişi öldü bu yüzden ! daha kaç kişi ölecek ! bir işi yapacaksanız işi bilen kişilere yaptırın belediye yatkilileri.aç ihaleyi en az ücret isteyene ver ihaleyi,zaten işi bilse az ücret istemez .
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

ünaltürkyazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SH 300i
    Allah rahmet eylesin.Ailesine ve yakınlarına allah sabırlar versin.

okayyorukcuoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as t1
    çok acı birşekilde zamansız oldu gidişi allah rahmet eylesin geride kalanlara sabır versin
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar.

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    Allah rahmet eylesin hepimiz şoktayız. Belediyenin Fıskiyeleri Caddeyi sulaması Bi cana daha maal oldu. Belediye Bu canların Sorumlularıdır Derhal Bişeyler yapılmalıdır. Daha fazla Canlar Verilmeden.
    Yolver gitsin .

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çıldırmamak elde deyil

geri zekalının geri zekalısı bir milletiz, çiçekmi suluyorlar yollarımı.yada yolları suluyorsan niye suluyorsun derdin ney.o yollarda trafiğin yok sayılamayacak iki teker kullanıcıları var.kışın zaten çamur içinde yol alıyoruz.bari yazın yakamızdan düşün.şimdi bu kardeşimizin hesabını kim verecek, hadi bir sorumlu yakalndı diyelim o ailenin yüzüne nasıl bakacak, kardeşimizi getirebilecekmi, daha aşırı yazasım geliyor ama ne sitede ne memlekette yerim kalır

aynı geri zekalıca sulamaları Adanamdada yapıyorlar, işimizi düzgün ve düşünerek yapmayı bir öğrenebilsek çok şey deyişecek ama zor, hiç umudum yok

rahmetli kardeşimin değerli Ailesine sabır diliyorum, Allah rahmet eylesin
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Gelişim Sürücü Kursu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    Ya inanamıyorum buna bu olamaz ya Murat Allah'ım ya daha yeni bebeği oldu of ya offffffffff.....
    Gelişim Sürücü Kursu
    0216 330 54 44
    0216 336 62 77
    www.gelisimsurucu.com
    msn: ehliyet@msn.com

Bu ne böyle yaaa

bitmek tükenmek bilmeyen motosiklet kaza haberleri

devamlı devamlı göz yaşı

söğleyecek söz yok, kelimeler düğümleniyor insanın boğazında

göz yaşları sel olup akıyor 2 tekler aşkına sahip insanların kazalarda ölüp gitmesine

4 aylık kız çocuğu öksüz kalıyor

sebep : 1. belediyenin ihmali 2. babasının kuru yol sonrası aniden başlayan ıslak zemine hızlı girmesi

olmadı be aYe abiii

hiç olmadı

arkandan heder olan seni seven tanıyan/tanımayan insanları bizleri böyle yasa boğman kalbimizi parçalarcasına aramızdan ayrılman acı verdi

Allah rahmet eylesin, Mekanı Cennet olsun

Aramızdan hergün birileri ÖLÜP giderken, Bazı şeyleri yetkililere ve 4 teker sürücülerine anlatmanın zamanı geldi ve GEÇİYOR

ilhan YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    transalp yavrusu
    Allah rahmet eylesin, ailesine ve yakınlarına sabır versin.

MOTOSİKLET SÜRÜCÜLERİNİN KADERİ BU OLMAMALI.
    İnsan olmak yetmez, yetmiyor zaten süpermen olmak lazım bazen..

http://www.haberler.com/video-haber/...asp?id=2183592

Bu link i buraya kuyup koymama arasında çok tereddüt ettim ama, izlenmesinde yarar var düşüncesindeyim

Aynı yolda olan sayısız kazayı ve ölen motorcuyu anlatan abiyi

+arkadaşının ağzından dökülen '' HIZIMIZ 160 bile değildi '' lafı tam ibretlik

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    Ordaki arkadaş Hızımız 160 bile değildi demesiyle zaten olayı daha net acıklıga kavusturmus. Keşke Hızınız 100 bile olmasaydı.
    Yolver gitsin .

deliemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000R8
    Cenaze namazı ile ilgili bir belirsizlik oldu .. Şuanda hastanede olan Salih arkadaşımız cenazenin adli tıp morguna kaldırıldığını söyledi... savcı bırakmamış ...
    Bir Pazar Sabahı Liv Tyler ile Uyandınmı Hiç ?

08 Black - White RR1000

Motosikleti
    BMW F-650
    Sabah tam kahvaltı yapacakken gazetede bir haber gördüm. Haberin fotoğrafında (AYE) plakalı motoru gözüm ilişince birden tuhaf oldum. Çok yazık olmuş. Allah rahmet eylesin.

Motosikletimi sattım. Bi süreliğinede kullanmayı düşünmüyorum. Motosikletsiz bir hayata alışmak gerçekten çok zor. Ama ortalığa bakınca bazen (ama sadece bazen) "iyi bir karar vermişim" diyebiliyorum.

Yine aramızdan (benimde bazen söylediğim gibi) "ya, bu iş eğitim işi, v.s..." diyen çıkacaktır. Kendimizi hiç kandırmayalım. 60 saate yakın profesyonel kurumlardan eğitim aldım. Ona rağmen 2 yılda tek kazam oldu, onda da mafya kılıklı bir şerefsizin kokoş karısı kırmızı ışıkta ben dururken 70'km ile arkadan bana çarptı.

Murat arkadaşımızın kaza yapmasına sebep olan o fıskıyelerle de bir kez tanışmış, arka lastik 50 sm sola, 50 sm sağa kayınca bildiğim bütün duaları okuyarak ikinci kez hidayete ermiştim.

.....

Söylenecek gerçekten çok fazla söz yok. Hepimizin böyle binlerce anısı var. Ama ne yazık ki, apaçiliğin 2-3 tane barzo, keko yerine bütün topluma, belediyeciliğe, toplum kültürüne hakim olduğu; insanların sivrisinek kadar değerinin olmadığı; standartların 3.dünya ülkesi seviyesinde olduğu bir ülkeyiz.

Her iddiasına girerim, götten bacaklı salak bir belediye işçisi o salak muslukları işgüzarlık olsun diye (gündüz sıcağında açmış) sonra altılı ganyan oynamak için gazete dalınca, o muslukları açık unutmuştur.

Bill gates kadar vergi veren ve yolda adam yerine konmayan motosikletliler ne yapsın? Kimbilir, aklında akşam hangi program vardı Murat arkadaşımızın. Ailesiyle birlikte belki de akşam yemeğine çıkacaktı. Gelin görünkü, bir hödük zihniyet; her boku yiyen ve her şeyi kadere bağlayan bu geri kafalı anlayışın; genetiğimize sinmiş bu saçmalığın kurbanı oluyor insan.

Gerçekten çok sinirliyim. Herkesin başı sağolsun. Ailesinin acısını hiç birimiz bilemeyiz. Kimse böyle ölmemeli.
    Motosiklete yapılacak en büyük performans modifikasyonu, motorcunun sürüş becerisini geliştirmesidir...

ugurapay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Allah rahmet eylesin geride kalanlara Allah sabırlar versin.
    Bir takım ihmallerle bir gencecik baba'yı arkadaşı, dostu, evladı, daha kaybettik.
    Artık ihmallerin suistimallerin çok olduğu Türkiye yollarında motosiklet kullandığımızı unutmayalım ne olur.
    Ne olacak Bu Türkiye nin ve Tekstilin Hali http://www.apaydinmakine.net

ABZAH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin..çok üzüldüm.Ailesine sabırlar dilerim.

bu sulama değil cinayet için zemin hazırlamak.motosiklet değil otomobil bile kaza yapabilir.kaç defa valilğe bunları şikayet ettim.bunlar ceza almadıktan sonra hiçbirşey değişmez.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Allah rahmet eğlesin arkadaşımıza, hürriyet'in 3. sayfasında haberi var, bir protesto eylemi yapılacaksa tüm motor siteleriyle organize olunup bir an önce yapılmasında fayda var...

rasta07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NT700 v Deauville
    Rahmet dilemekten başka yapacak bişey yok şimdi için , bundan sonrası için orda bulunan arkadaşların bu işin peşini bırakmamasını temenni ediyorum...

Herşey bir yana ama yeni doğan kızını düşününce kelimeler kifayetsiz kalıyor ....

Limankalesi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    offffff,Murat offfffff,,,

Ben motoru satarım arkadaş , binmeyeceğim bir daha,ne bu ya,istediğin kadar dikkatli ol,kurallara uy,ağustos sıcağı yollar kuru,ama virajı dön yerler sulu ne yapsın Murat ,100km ile düşşseydi sakat kalırdı,150 km ile düşmüş vefat etmiş,

hızla alakası yok yollar kuru diye git bir anda sulansın kim olsa düşer

ANES MOTOR
    Hero Motosiklet
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)