Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
15. sayfa BirinciBirinci ... 5131415161725 ... SonuncuSonuncu

Tuğper UZEL (tuğper)

Motovento
    REKLAM ALANI
    onurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125
    Alıntı abal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah rahmet eylesinn... kazalar çoğaldı.. bugünde çalıştığım yere yakın bi mesafede kaza oldu... konuyu açtım okursunuz..

elimizden geldiğince dikkatli olalım.
    biribirimizi trafikte uyaralım.
    onurcan - AB+

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Alıntı LADYSITTER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tum dostlara bir acıklama yapmak istiyorum bunu benden tugperin babası tughan bey rica etti.

'tugper motorunu satıp askere gitti'

hassas davranısınız icin simdiden tesekkur ederim.
    Tuğper hiçbir yere gitmedi hala yanıbaşımızda, soframızda, kapının önündeki ağacın altından her akşamüstü gülümsüyor Emreyle bana o masum saf yüzüyle ..

Tuğhan amcanın ricası emirdir madem öyle istiyor askere gitsin kardeşim . Satsın motorunu gitsin nasıl olsa hepimiz onun yanına gideceğiz er ya da geç..

Ozan dün akşamla ilgili gelişme oldu mu varsa haberleşelim malum net olayım kısıtlı biliyosun

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    Alıntı yeschim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tuğper hiçbir yere gitmedi hala yanıbaşımızda, soframızda, kapının önündeki ağacın altından her akşamüstü gülümsüyor Emreyle bana o masum saf yüzüyle ..

Tuğhan amcanın ricası emirdir madem öyle istiyor askere gitsin kardeşim . Satsın motorunu gitsin nasıl olsa hepimiz onun yanına gideceğiz er ya da geç..

Ozan dün akşamla ilgili gelişme oldu mu varsa haberleşelim malum net olayım kısıtlı biliyosun
    yeşim gelişmelerden bizide haberdar etmeyi unutma lütfen olurmu
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

LADYSITTER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K1200S
    suana kadar yapılabilecekler yapıldı su asamada tughan bey in gelmesini bekliyorum.

yeni birsey olması durumunda sizlerle paylasacagım.

sunu da eklemek isterim yardımcı olmak isteyen,samimiyetle burada duygularını dile getiren herkes ilerleyen gunlerde yapılabilecek toplantılarda katılımlarını bekliyoruz.
    BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN USTUNDEKI KANDIR TOPRAK UGRUNDA OLEN VARSA VATANDIR

Motosikleti
    MCT 250
    suana kadar yapılabilecekler yapıldı su asamada tughan bey in gelmesini bekliyorum.

sunu da eklemek isterim yardımcı olmak isteyen,samimiyetle burada duygularını dile getiren herkes ilerleyen gunlerde yapılabilecek toplantılarda katılımlarını bekliyoruz.
    Öncelikle TEKRAR tekrar başımız sağolsun. Tuğperin üzücü olayı bu forumuda aşmış. Bugün feribotta motorcu arkadaşlarla sohbet ederken onlarında tuğperin olayını forumdan değil kulaktan kulağa duymuşlar. Arkadaşlar toplantı, protesto vs. katılmak istiyorlar. Bu foruma yönlendirdim fakat başsağlığı haricinde gelişen durumları yeni bir topicte açılsa nasıl olur acaba? Arada kaynamaması açısından diyorum.
    inşeallah yanlış bişey dememişimdir
    Fatihbey yazdığına bakmayın. Bana kısacası Fatih Araz diyebilirsiniz :P

Motosikleti
    Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeşim gelişmelerden bizide haberdar etmeyi unutma lütfen olurmu
    tamam cnm zaten Ozanda Emre de ne olursa buradan aktarıyolar tek istediğimiz olası bir eylemde ciddi bir beraberlik bilinci ve bütün olmamız..

daha motorum yok ve istanbulda değilim sizin yanınızda olup sizlerle organize olmayı çok isterdim ancak ankardayım.arkadaşlar bir sayfa açıp insanlardan yardım isteyelim bu trafik ayıları sadece bizim için tehlike değil.zengin p... altlarına araba alıp şekil yaptırıp isan öldürebileceklerinimi sanıyor.olmaz öyel şey.ben çok anlamam ama bilgisayardan anlayan bir arkadaş bir site açsın oy toplayıp konuyu eğer yargı ağır işlerse adalet bakanlığı sitesine yansıtalım.katilleri trafikten men edelim ne gerekiyorsa yapalım

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun,çok üzücü bir ölüm

kış başlıyor HAKTANIM
    hoşnutsuzluğumuzun kışı başlıyor
    bir yaz daha geçti hiçbir şey anlamadan
    oysa yapacak ne çok şey vardı
    ve ne kadar az zaman
    kış başlıyor HAKTANIM
    iyi bak kendine
    gözlerindeki usul şefkati
    teslim etme kimseye, hiçbir şeye
    upuzun bir kış başlıyor HAKTANIM
    ayrılığımızın kışı başlıyor
    Giriyoruz kara ve soğuk bir mevsime

Arkadaşlar bizim ülkemizde adalet yok, ben adım gibi biliyorum bunu yapan en fazla 3 ay sonra çıkar aramıza karışır.Malesef memlekette böyle şerefsizlere ceza verilmez ,anca yok bakkaldan ekmek çaldı yok baklava çaldı diye 2-3 sene ceza verirler bide karakolda ne çalıyon lan diye döverler.Ben ne kadar böyle kaza biliyorsam hepsi çıktı.Yani ben eminim tüm dünya bu trafik olayını halleder ,bitek biz halledemeyiz.Bizde herşey yolunda nasıl olsa şerefsizler!!!.Ben düşünüyorum ilerde bizim çocuğumuz olduğunda böyle bişey başına gelse naparız.Vefat eden kardeşimize allahtan rahmet diliyorum.

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    kendisiyle yüz yüze tanışmadım fakat bağdat caddesinde cbr 125 ini ve kendisini bir arkadaşıyla sohbet ederken gördüm.. çok üzücü ve acı bir durum allah rahmet eylesin
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    ALLAH Rahmet eylesin Ailesinin ve tüm sevdiklerininde başı sağolsun
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    Alıntı didem_segah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kış başlıyor HAKTANIM
    hoşnutsuzluğumuzun kışı başlıyor
    bir yaz daha geçti hiçbir şey anlamadan
    oysa yapacak ne çok şey vardı
    ve ne kadar az zaman
    kış başlıyor HAKTANIM
    iyi bak kendine
    gözlerindeki usul şefkati
    teslim etme kimseye, hiçbir şeye
    upuzun bir kış başlıyor HAKTANIM
    ayrılığımızın kışı başlıyor
    Giriyoruz kara ve soğuk bir mevsime
    Hepimizin tekrar başı sağolsun ne desek ne söylesek acınızı acımızı azaltmaz çok üzgünüm

LADYSITTER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K1200S
    Alıntı fatihbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle TEKRAR tekrar başımız sağolsun. Tuğperin üzücü olayı bu forumuda aşmış. Bugün feribotta motorcu arkadaşlarla sohbet ederken onlarında tuğperin olayını forumdan değil kulaktan kulağa duymuşlar. Arkadaşlar toplantı, protesto vs. katılmak istiyorlar. Bu foruma yönlendirdim fakat başsağlığı haricinde gelişen durumları yeni bir topicte açılsa nasıl olur acaba? Arada kaynamaması açısından diyorum.
    inşeallah yanlış bişey dememişimdir

henuz tughan beyle yuz yuze gorusemedigimden yeni bir baslık acamanın erken olacagı kaanatindeyim ama planlanacak gosteri ve eylemlerde herkes den destek beklenmekte
    BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN USTUNDEKI KANDIR TOPRAK UGRUNDA OLEN VARSA VATANDIR

Motosikleti
    evet arkadaşlar bu defa yemek yemek içmek ya da düğün dernek eğlence için toplanmayacağız bu hepimizin görevi hepimizin hayatı hepimizin kaderi .. bu defa unutmayalım unutturmayalım olanları hepinizden ricamız budur..

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tuğper için oluşturulan Facebook grubu

http://www.facebook.com/group.php?gid=31017717607

Motosikleti
    SUZUKİ GSR600
    allah rahmet eylesin hakikaten çarpanlarında allah belasını versin bu ne manyakça bi anlayıştır arabayım kimseyi tanımam.. allah kahretsin böylelerini içim sıkıldı yaa.

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Allah rahmet eylesin, nur içinde yatsın...
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

Alıntı yeschim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepimizin tekrar başı sağolsun ne desek ne söylesek acınızı acımızı azaltmaz çok üzgünüm
    teşekkür ederim yeschim.çok üzülüyoruz hepimiz. ama birşeyler yapmak lazım.ne biliyim gazetecilere mailler yollayıp basında sesimizi duyursak nasıl olur acaba?

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

dostum; her daim yanınızdayım...bundan emin olabilirsin,birlik ve beraberlik olmazsa bu yollarda bir hiç muamelesi görmeye devam edeceğiz...çooooook büyük bir konvoy yapalım.imkan olsa istanbul'un 4 bir köşesine ulaşsak...insan canın ne kadar ucuz olmadığını göstersek...dün tuğper,ondan çok daha önce necdet abi ve daha bir çoğu...bu gün kim bilmiyorum belkide ben olacağım,belkide bu son yazım olacak!!! bu hepimiz için geçerli;yarınlarımızı ve canımızı düşünmeliyiz,en azından ÇOCUKLARIMIZ için.

trafik kanunlarında biz motorcuları koruyan,gözeten bir kanun-madde yokmu?
    ben araştırıp bi bakacam...ama bilen varsa eklesin.

herkese iyi günler.

REKLAM ALANI
15. sayfa BirinciBirinci ... 5131415161725 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)