Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tuğper UZEL (tuğper)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Gerçekten, zaman nasıl da geçiyor, tam iki yıl geçmesine rağmen hala inanmak ıstemiyoruz, konduramıyoruz. Ölüm herşekli ile acı ama en çok da zamansız ölümler dokunuyor insana.

Huzur içinde yat Tuğper. Yakınlarına ve sevenlerine allahtan sabır diliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet, 2 sene önce tam da bugün ayrıldı aramızdan Tuğper'imiz.

Daha doğrusu tam tamına 2 sene önce bugün çaldılar onu bizden.

Bu gencecik, hayat dolu motosiklet sevdalısı yüreğe ölüm hiç mi hiç yakışmadı; hala da yakıştıramıyor insan.

Zamansız ayrılığı hepimizi çok üzdü.

Şu anda elimizden sadece hayatını kaybettiği kaza sonrası devam eden mahkeme sürecinde adaletin takipçisi olmak geliyor ancak, giden gittiği ile kalıyor maalesef.

Belki hergün onlar için aynı acıyla geçiyor ama, bu hüzünlü günde ben bir kez daha ailesine başlığı ve sabır diliyorum.

Bugün bu başlığı okuyan arkadaşlar da Yeşim'in dediği gibi, Allah rızası için bir Fatiha okusun rahmetlinin ruhuna sevabına.

Nur içinde yat Tuğper Haktan UZEL kardeşim..

invent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600RR 05
    Allah yakınlarına sabır versin. Davanın hala sonuçlanmamış olması, adaletin yerini bulmamış olması daha da üzücüdür ailesi için.

Motosikleti
    ducati 900ss
    turkiyeye ilk kez bu yaz geldim, e5 (sanirim) taksideydim ve zabita/polis kasksiz motor ustunde gordum taksiciye sordum " sen nerden geldin?" diye sordu. lutfen burdan yetkililere sesleniyorum, motorsiklet turkiyede yasaklansin. emin olunki halka verdigi aci katkisindan kat kat buyuk. turkiye trafigi tamamiyle anti motorsiklet ve lutfen tr de ki motorcular cok cok cok zorunlu degilse bu hobiden vaz gecin veya yurt disina ciik, kendi iyiliginiz icin, oyleki motor formunda kan grubu bilgisi yer aliyor, acil kan vs... bukadar vahim durum.lanet olsun.

FlexMan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Varadero
    Alıntı RamonTR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    turkiyeye ilk kez bu yaz geldim, e5 (sanirim) taksideydim ve zabita/polis kasksiz motor ustunde gordum taksiciye sordum " sen nerden geldin?" diye sordu. lutfen burdan yetkililere sesleniyorum, motorsiklet turkiyede yasaklansin. emin olunki halka verdigi aci katkisindan kat kat buyuk. turkiye trafigi tamamiyle anti motorsiklet ve lutfen tr de ki motorcular cok cok cok zorunlu degilse bu hobiden vaz gecin veya yurt disina ciik, kendi iyiliginiz icin, oyleki motor formunda kan grubu bilgisi yer aliyor, acil kan vs... bukadar vahim durum.lanet olsun.
    Hayır neden yasaklansın Türkiye de son derece duyarlı sürücüler de var ama asıl sorun eğitimsizlik Türkiyede ehliyet alan adamın eğitimi yetersiz ne motosiklet ne araba tanıyor.

allah rahmet eylesın

Motosikleti
    Mondial 125 zn...Ufukta cbr 125 r : )
    Allah rahmet eylesin.Rahmetli arkadaşımızın üzücü haberini şimdi okudum.Yaşasaymış aynı yaşta olacaktık.Mahkemenin sonuçlanmasını ümit ediyorum,şu an sonuçlandı mı bilmiyorum.Ama bu tip üzücü olaylarda beni rahatlatan tek şey Allah'ın adaletidir.Arkadaşa çarpan şahıs bu dünyada cezasını almasa bile,Rabbimin ahirette o kusursuz adaletini uygulayacağından kimsenin şüphesi olmasın.Ayrıca böyle üzücü olayları okuyunca araba değil,direkt E sınıfı ehliyet alıp trafiğe tırla çıkasım geliyor.Bak bakalım o zaman 100 metre yanına yaklaşabiliyorlar mı???

mczaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok.
    Allah geride kalanlara büyük sabır versin günahlarını affetsin.
    3.18 tl olan benzinin 2 tl'si vergi

Sergeant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck

xxx

ne çabuk 2 yıl olmuş. Allah rahmet eylesin..
    Now the world is gone. Im just one.

zafer61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin
    TRABZON : 4 banka soyguncusunun ağır silahlarla girdiği bankada, 28 silahlı banka müşterisiyle çatışmaya girdiği yerdir.

Zaman su gibi geçiyor:(Tuğper Haktan aramızdan ayrılalı tam 3 yıl oldu.Dil'e kolay acımız hala ilk gün ki gibi taze canım kuzenim yerinin çok güzel olduğundan o kadar eminim ki;Nur içinde huzurla uyu:(((Üzgünüm ilk günki kadar:(((

aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    ne yapsak önüne geçemiyoruz zamanın ....

iki sene dile kolay daha dün gibi gencecik bir fidanın solması ...Tuğper kardeş mekanın cennet olsun ....
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

Fatih Ada - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600 SA
    Facebook grubunda bir arkadaş şunları yazmış:

"tuğperi dünya gözüyle hiç tanımadım görmedim,anacak yüregi yanık annesiyle bizzat tesadüfen tanıştm.tarih.25.06.2010.kpss kaydı için bir okulun önüne motosikletimle geldim,bir bankın yanına yanaşıp park edyim derken bankta oturan bir kadın oğlum diye seslendi.bende sese doğru merakla baktım,baktığım anda bana motosikletimin modelini sordu, bu yaşta bu kadın neyapcak diye yadırgadım bir an ama anlatmaya başlayınca acıklı acıklı bir an sanki düşecekmiş gibi oldum.oğlumda motosikletleri çok severdi... dedi ama onu bir motosiklet kazasında kaybettik dedi ve o an inanın içim sızladı.yani oğlunu kaybetmiş bir annenin acısını bir an sanki kalbimde hissettim gözlerine bakarken.allah sabır versin ailesine ve tüm sevdiklerine.mekanı cennet olsun..."

Ne kadar zor bir aile için gencecik evladını bir serseri yüzünden kaybetmek..
    Allah yakınlarına sabır versin..
    Toplağı bol olsun..

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    çok acı. gencecik bir insanın boş yere ölmesi çok acı. Allah mekanını cennet eylesin
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Bugün Kartal'dan Kadıköy istikametine minibüsle giderken iki bayanın konuşmalarına ister istemez kulak misafiri oldum.Oturdukları yer tam arkamdaki koltukta olduğu için konuştuklarını çok net duyabiliyordum.Kadıncağızın ağlamaklı bir şekilde oğlunu motosiklet kazasında kaybettiğini yanındaki kadına anlatıyordu. Konuşmalara daha bir dikkatle kulak kesildim zira anlatmış olduğu kazadan rahmetli Tuğper'in annesi olduğunu anladım. Bayana siz Perihan hanımmısınız deyince kadıncağızın gözyaşları daha da çoğaldı. Oğlunu siteden tanıdığımı ve o elim kazayı bildiğimi söyledim.Kadıncağız sanki bir yakınını görmüş gibi sevindi. Oğlunun motosiklet sevgisini ,hayatıyla ilgili anıları anlattı.
    Hala ilk günkü gibi acı duyduğu ne kadar da belliydi. Ana yüreği hala kor gibi yanıyordu.Allah kimseye evlat acısı vermesin,gerçekten çok üzücü bir durum.
    Allah (CC) ın rahmeti üzerine olsun sevgili Tuğper. Anne babana da Hz. Eyyüp sabrı versin.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

ybf55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 honda 251 mz. MOTORAN MT 150.CURİSSER
    Allah rahmet eylesin..

35sdk89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT09
    Sonuçtan haberi olan varmı?
    Bİ selektöre BİN manita

barbar74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125r
    mekanı cennet olsun kardesimizin insan boyle olayları okuyunca ck uzuluyo:(
    motooooooooooooooooooooooorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrrrrrrrrrr

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Mekanı cennet olsun inşallah...Kesinlikle üzerimize düşen birşey varsa gözümüzü budaktan sakınmayız...sakınmamalıyız...

BestMachine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb125e
    Allahım rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah dava sonuca varmıştır...
    Agacım voltamız.. Hazır hep olmamız...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)