Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
25. sayfa BirinciBirinci ... 152324252627 ... SonuncuSonuncu

Tuğper UZEL (tuğper)

Motovento
    REKLAM ALANI
    dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Salcano sm250
    Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inş..
    [B] 34 EA 6?3?[/B]

t00t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf250 vardı,Şimdi yok
    Allah c.c. RAhmet eyler inşallah. Bırakcam dedim motoru kullanmayı ama şunun farkına vardım ; öümün nerden nasıl nerden geleceği Allah c.c. takdiri dedim ya nasip o zaman bakkal bile giderken tam korumalı ekıpmanlarla tam tedbirle gidicem sonra ise , takdirini Allah c.c. bırakcam. önemli olan nasıl ölündüğü deil nası lo ahıret yurduna göçüldüğü deilmidir.Bunun için Allh c.c. beni,bizi ve bizleri imansız ,(tam tamam kullarıdna salih kullarından eylesin)amin. inşallah inşallah inşallah . NAMAZ NAMAZ NAMAZ ,dini direği namaz !!!

halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı t00t adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah c.c. RAhmet eyler inşallah. Bırakcam dedim motoru kullanmayı ama şunun farkına vardım ; öümün nerden nasıl nerden geleceği Allah c.c. takdiri dedim ya nasip o zaman bakkal bile giderken tam korumalı ekıpmanlarla tam tedbirle gidicem sonra ise , takdirini Allah c.c. bırakcam. önemli olan nasıl ölündüğü deil nası lo ahıret yurduna göçüldüğü deilmidir.Bunun için Allh c.c. beni,bizi ve bizleri imansız ,(tam tamam kullarıdna salih kullarından eylesin)amin. inşallah inşallah inşallah . NAMAZ NAMAZ NAMAZ ,dini direği namaz !!!
    çok güzel yazmışsın teşekkürler gönülden olmuş

mczaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok.
    arkadaşlar bu kaza bize bi ders vermeli motorcu alemi olarak sesimizi TV lere de olsa duyurmalıyız bu kaza diğer kaza mahkemelerine örnek olmalı sahip çıkalım mahkemelerde sesimizi duyuralım biz bunu yapmazsak daha nice genci böyle insani olmayan olaylarla karşı karşıya bırakırız.

Nedemek öldür sonra kaç. Mahkemenin ne kararı olursa olsun sesimizi artık duyuralım.

bakın bu yollar motorsikletler arabalar hep ne için? İnsan için Hukuk ne için? insan için eğer ki Biz insanlar bu olaylara gereken sahipliği, ilgiyi, duyarlılığı göstermezsek elin Hakimi niye sahip çıksın? ne yapar ölen ölmüş kalan sağlara bari fazla ceza vermeyelim Hayır! Hayır! bunlar bizi bitiriyor bunlar bizi 3. dünya ülkesi yapıyor bunlar insan haklarını çiğniyor bunlar bizi eğitimsiz yapıyor Bunlar bizi doğal şartlar ile ölüm oranımızı düşürüyor Bakın Trafik ölümleri sadece motorlarcuları vurmuyor elbette ama bi yerden başlayalım niye motorsiklet kullanıyoruz az da olsa farklı olmak için az da olsa hayatta bişiler yaşamak için sıradan olmamak için.Bu işler namaz kılmayla olmaaaaaaaaaaaaz sesimizi duyurucaz arkadaş.Ne var yani herhangi bi kanalda ana haber bülteninde 2 dakkalına konuşsak şu olayı anlatsak sesimizi duyursak fena mı olur arkadaş bize duyarlılık lazım.

halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    DÜn tv programında yanlıs hatırlamıyorsan kanal 7diydi.Mt den arkadaslar mail attıılar ama nafile okuyan bile yoktu... her yerde unutuluyoruz

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    3. duruşma da yapıldı ve elde var yine kocaman bir sıfır! Hala expertiz görevi yapılıp motosiklet incelenmedi ve hala itirazlar kale alınmadı ve o insancık şu an sokaklarda baharın tadını çıkartıyor Arkadaşlar biz anladık ki belirli bir sistem oluşmuş ve isterseniz kendinizi öldürün bu değişmiyor. Onur kardeşimiz için de neler yaptık sonuç? Tuğhan abi kanal 7 deki bir programda olayı gayet net açıkladı hukuki süreç devam ettiği halde, tv den, sokaklardan, meydanlardan artık sistemin içine girmesi gerekiyor bu çığlıkların ama sistem bunu kabul etmiyor bilmem anlatabiliyor muyum...

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    bir gelişme yok demek hala.. ne diyebilirim ki. benim sözlerimin ne anlamı var ki..

kevın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha ESD
    Yazıklar olsun İnsan hayatı, hayatımız bu kadar ucuz işte...
    O da asi ruh yaşamla ölüm arasında.

En çok direnenler, en çok bilenenlerdir

mczaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok.
    peşini bırakmak yok arkadaşlar.

Motosikleti
    Artık Yok...
    arkadaşlar geçen akşam bunu konuşuyorduk ne kadar iyi niyetli olursak olalım yalan bu ülkede bu ülkede her şey kaba kuvvete dayalı güç kimdeyse korku kimdeyse saygıda hürmette onda..

birisi bir motorcuyu sıkıştırdımı esas bırakmıycaz peşini gidip adamı dövücez millet tırsıcak korkucak motorculardan ancak o zaman adam yerine koyucaklar.. yolda arabayla giderken aman abi sıkıştırma bunlar beladır psikopattır alırız başımıza belayı diyicekler saygı duyucaklar..

Motosikleti
    Paran varsa kralsın, cinayet işle örtbas edilsin bu kadar basit, bakınız boğazı kesilen gencecik kıza zanlı hala yok neden acaba Bazen bize yakışmasa da logaritma sana katılıyorum içimden geçenler aynı yalan söyleyemem İnsanı zorla kendi seviyesinin altına itiyorlar buna mecbur bırkıyorlar

Motosikleti
    KAWASAKI ZXR-900
    Allah rahmet eylesin yollarda 4 tekere çok can verdik
    [COLOR="Red"]ZXR-900 İLE HAYAT 11.000 DEVİRDEN SONRA BAŞLAR...[/COLOR]:bounce:

Motosikleti
    Skygo SG250-4
    mekanın cennet olsun tuğper. kimsenin tuğper arkadaşımızla aynı kaderi paylaşmaması dileğiyle :( tekeriniz düs bassın arkadaşlar

Motosikleti
    24.06.2009 Çarşamba günü saat 11:30 'da 4. duruşmamız var.

Motosikleti
    Skygo SG250-4
    duruşma yerine tüm istanbul mt gidip tuğperin hakkını arayanlara destek verseler süper olmaz mı.ben izmirli olmasam gelmek isterdim ama yüreğim sizinle olacak tuğperin kanı yerde kalmasın size güveniyoruz.

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister 2004
    Allah rahmet eylesin...

Motosikleti
    Arkadaşlar bugünkü duruşmadan da hiçbir sonuç alınamadı bir sonraki duruşma tarihi 21/10/2009 Şaka gibi Tuğper vefat edeli bir sene olacak ve hala kanıtlanamdı gerçekler Expertiz gidip motora bile bakmadı, ekim ayındaki duruşmaya kadar bakılacak hesapta Nasıl bir adalet sistemidir bu nasıl.........

Motosikleti
    Derbi GP1 250
    allahtan yakınlarına sabır diliyorum..allah rahmet eylesin..çok üzüldüm :(
    [B]OZAN GÜLMEZ[/B]
    [B]E-Mail =[/B] unknown_member07@hotmail.com
    [B]Facebook =[/B] https://www.facebook.com/ozan.gulmez2

Motosikleti
    suan yok :)
    allah rahmet eylesin mekanı cennet olsn
    Bastığın zaman gider ama bastığın zaman durmaz ..

REKLAM ALANI
25. sayfa BirinciBirinci ... 152324252627 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)