Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Emrah Özbütün (Pararescue)

Motovento
    REKLAM ALANI
    muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin Emrah'a.

Bu bölüme mesaj yazarken boğazımız düğümlenir ne yazalımda
    içimizdekileri arkadaşlarımıza haykıralım diye kendimizi kasarız..

Ama ben şimdi şöyle diyorum...

Emrah!
    sen bence sadece uzun bir geziye çıktın..
    Başlık açmanı sabırsızlıkla ve yılmadan bekleyeceğim..
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    Allah Rahmet Eylesin... Tanışmamış olsakta İyi Bir İnsandı Eminim... Mekanı Cennet Olsun..
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    allah rahmet eylesin geride kalanlar sabır versin , mt tshirt istemişti iki tane giymek nasip olmadı offfffff...

Motosikleti
    sport star mz 301
    Valla ne yazacağımı bilemiyorum....şok oldum doğrusu
    Büyükoturak Kampında tanışmıştım kendisiyle.Çok efendi ve saygılı biri olduğu hemen dikkatimi çekmişti ve öyleydi de

Allah gani,gani rahmet eylesin ve taksiratını affetsin,geride kalan tüm yakınları ve arkadaşlarına sabır diliyorum........

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Çok üzücü
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

matiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah gani gani rahmet eylesin mekanı cennet olsun

Motosikleti
    Vstrom '07
    Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun...
    [COLOR="Blue"]Gemiler limanlarda güvendedir ama limanlar için yapılmamışlardır...[/COLOR]:cat:

Allah rahmet eylesin... .

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    söyleyecek söz bulamıyorum. Allah rahmet eylesin kardeşimize :(
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

CBF150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 BMW R 1200 GS Adventure
    Uykum ağırdır.Top atsan duymaz türünden.Onun içinde hatırladığım hiç doğru dürüst rüya görmem.Ama Pazar gecesi öyle karışık rüyalar gördümki ne gördüğümü öyle net hatırlıyorum ki olmaz böyle birşey.Rüyamda düşüyorum elim çiziliyordu.elime bakıtığımda iki tane ince hareket halinde kurtcuklar vardı panikle birini çıkarıp attım diğerini çıkaramadım canım acımıştı. (Bu gün internetten rüya tabirlerine baktım.Rüyada vücuttan kurtlarin çikmasi, üzüntü. keder ve zararin gitmesine isarettir.şeklindeydi.) Sabahınada acı haberi murat verdi.Halen inanasım gelmiyor.Emrah kardeşimizin Mekanı cennet olsun.Allah günahlarını affetsin.

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun
    Daha genç yaşında, bu sevdaya yeni gönül vermiş bir insanı kaybetmek ne kadar acı doğrusu

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    Ne kadar acı birşeydir bu? Buna dayanmak mümkün mü gerçekten? Gencecik, daha hayatının baharında, gerçek hayata yeni yeni adımını atmış, hatta atamamış bir insanın hayatını kaybetmesinden acı ne olabilir ki? Emrah kardeşim, Allah senin tüm günahlarını affetsin. Umarım mekanın cennet, toprağın bol olur. Nur içinde yat güzel kardeşim. Allah sevdiği kullarını çabuk alırmış yanına. Sen de sevilen kullardanmışsın. Allahım ailene ve tüm sevenlerine sabırlar versin...
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı CBF150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uykum ağırdır.Top atsan duymaz türünden.Onun içinde hatırladığım hiç doğru dürüst rüya görmem.Ama Pazar gecesi öyle karışık rüyalar gördümki ne gördüğümü öyle net hatırlıyorum ki olmaz böyle birşey.Rüyamda düşüyorum elim çiziliyordu.elime bakıtığımda iki tane ince hareket halinde kurtcuklar vardı panikle birini çıkarıp attım diğerini çıkaramadım canım acımıştı. (Bu gün internetten rüya tabirlerine baktım.Rüyada vücuttan kurtlarin çikmasi, üzüntü. keder ve zararin gitmesine isarettir.şeklindeydi.) Sabahınada acı haberi murat verdi.Halen inanasım gelmiyor.Emrah kardeşimizin Mekanı cennet olsun.Allah günahlarını affetsin.
    Pazar gecesi yattım ve tam 01:00'de uykum kaçtı. Saat 04:00'a kadar uyuyamadım Tam da Emrah'ın kaza yaptığı ve ameliyata alındığı saatlermiş Oof of...
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Başımız sagolsun. Allah geride kalanlara sabır versin.

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Ölüm acısını algılamak-yaşamak biz insanlara mahsus...

Evrenin varoluşundan bu yana yaşam uğruna verilen mücadelede bir can daha düştü hayat siperinden..

Anlamlı yaşamlar dilerim herkese

Motor anlamlı yaşatır hayatı bizlere.....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    Alıntı Bin9yüz85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hastaneye gidip gelmiş biri olarak, şu halde tüm yazılanları okuyamadım ama ortada bir tartışma olduğu belli

Ben de alkollüymüş diye duyduğumda bir yanım çok kızdı bir yanım yok oldu gitti sanki Emrahla. Onu ara bunu ara derken grubun yanına gittiğimde bacaklarım hala titriyordu. Gençti, güler yüzlüydü, ağır başlıydı, cesurdu. Yine cesur davrandı,
    yola yalnız çıktı.
    Virajı alamadı kaza yaptı, yine cesur davrandı, ambulansı kendisi aradı. 3 kez kalp masajına tepki verdi. 4.de yenik düştü.
    Duyduğum öğrendiğim bunlar. Ağladım ettim ama işte son ama son söylenecek şey, BAŞIMIZ SAĞOLSUN

Eğer dün Ankarada olsaydı geç de olsa düğüne gelecekti, gelemedi, dün düğün ve doğum derken sevindik, bugün de buuuu.
    Ailesine telefon numarası verilirken Emrah arkadaşımızın numarasını yazmayı düşündüler, isim benzerliği diye vazgeçtiler.
    O viraja girerken,bu kadar düşünceli arkadaşlarını, abilerini, ablalarını, beni, anneni, babanı hiç düşünmedin mi

Saat 2 de dersim olduğu için mecburen iş yerime döndüm. Şimdi dersten çıktım, dışarıdan motosiklet sesi geliyor.
    Aklımda Emrah ve yola YBR ile çıksaydı acaba kurtarır mıydı düşüncesi. Kurtarırdı belki, bizi de böyle üzmezdi.
    Ama hepsi temenni de kaldı, artık yoksun işte, yaklaşık 3 - 4 aydır tanışıyoruz, seni özleyeceğiz Emrah,
    dualarımız seninle

Yüklenmiş fotoğrafların arasında sırasıyla bulabildiğim birkaç fotoğraf ......

Benim de senden alacağım fotoğraflar vardı, unuttun mu Emrah

Aslında yazmak istediğim çok şey var ama ancak bu kadar toparlayabildim arkadaşlar ...... Sürc-i lisan ettiysem af ola

Motosikleti
    Yamaha YZF R125 & Honda Activa
    Şurada yazılanları okudukça tanımasam bile gerçekten içim kötü oldu.Sanki kendi canımdan kanımdanmış gibi üzüldüm diyebilirim.Hem tanımadığımdan dolayı hemde böyle durumlarda beynim durduğu için söyleyecek birşey bulamıyorum.Allah tahsilatını affetsin ve gani gani rahmet versin...Geride kalanlara sabır versin ve hepinizi korusun yarabbim
    :bounce:[B]тєк вαѕıηαℓıgıη уσℓ¢υѕυ тєк σℓυя...[/B]:bounce:

Motosikleti
    LC İntruder 1500
    Allah rahmet eylesin.....................

okyanus43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR1000
    Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
    Ne yöne dönersen dön, arkan her zaman arkandadır.
    Okyanus43

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    abi çok ama çokçok üzüldüm gerçekten. allahım mekanını cennet eylesin günahlarını affetsin inşallah. (ruhuna fatiha)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)