Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

Necdet GÜL (necdet)

Motovento
    REKLAM ALANI
    aybiketa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN 500
    geçen sene bugün toprağa vermiştik bedenini
    zaman çok hızlı geçiyor necdet
    belki tekrar buluşmamıza çok çok az kalmıştır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    Necdet abimizin ailesinden gelen mesajı sizlere iletiyorum.

sevgili motorsever kardeşler hepinizi canı gönülden tebrik eder allah hepinize uzun ömür versin nejdet kardeşimi ziyaret etmeniz beni ve gül ailesini çok duygulandırdı demekki dünyada iyi insan olmak şart rahmetle anılmak için ben ismail gül herkese iyi günlerdilerim
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Motosikleti
    ramzey
    mekanı cennet olsun

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Necdet Kardeşim gerçekten çok özlenen biri Kalender, insan sever, sosyal bir kardeşimdi, hala bile inanması zor. Mekanı cennet olsun Kalanlarına sabırlar versin
    Poturdak

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mekanı cennet olsun; ailesin yapmış olduğu incelik içinde teşekkürler...
    o gün bende ordaydım...acıları hala tazeydi... allah sabır versin.

Motosikleti
    Salcano sm250
    Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inş..
    [B] 34 EA 6?3?[/B]

t00t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf250 vardı,Şimdi yok
    Allah c.c. RAhmet eyler inşallah. Bırakcam dedim motoru kullanmayı ama şunun farkına vardım ; öümün nerden nasıl nerden geleceği Allah c.c. takdiri dedim ya nasip o zaman bakkal bile giderken tam korumalı ekıpmanlarla tam tedbirle gidicem sonra ise , takdirini Allah c.c. bırakcam. önemli olan nasıl ölündüğü deil nası lo ahıret yurduna göçüldüğü deilmidir.Bunun için Allh c.c. beni,bizi ve bizleri imansız ,(tam tamam kullarıdna salih kullarından eylesin)amin. inşallah inşallah inşallah . NAMAZ NAMAZ NAMAZ ,dini direği namaz !!!

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    mekanı cennet olsun

mertun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alllah rahmet eylesin :(
    Evil 9 MK Turkey President : Mert Martı No Matter What You Ride!

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Allah Rahmet Eylesin Mekanı Cennet Olsun ;(
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Motosikleti
    XCİTİNG 250İ
    allah rahmet eylesin yaa bu taksiciler varya 3 kuruş alacam diye bakmadan çıkıyorlar çoğu adam öldürüyorlar yaa valla dövmek lazım bunları yollarda tekme tokat giriceksin.

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Necdet Abi unutmadım seni...
    Mekanın Cennet olur inşAllah.
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sevgili necdet ... Ruhun şad olsun .. Yine bir arkadaşı yolladık yanına ..seni asla unutmadık .. sabahları sahilde yürümeye çıkıyorum siz geldiğinizde olan tükkan şimdi yok yıkıldı orası .. tam önünden geçerken direk seni hatırlıyorum . boğazıma bişi düğümleniyo... gözlerinden öperim kardeşin Barış
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı retox70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Necdet Abi unutmadım seni...
    Mekanın Cennet olur inşAllah.
    amin......
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

hic mesajini okumadim daha bugun uye oldum ne tanirim nede gordum.. ama suan nefes dahi alamaz haldeyim :S allah rahmet eylesin bi daha bu kadar uzulebilecegimi dusunmemistim:S

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Necdet abi,bugün cuma,Fatihanı yolladım abi)
    Huzur içinde uyu.
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.

herkese merhaba....
    Ben 34 ths 96 plakalı aracın yani necdet abinin kaza yaptığı ve ölümüne sebeb olduğu taksinin sahibinin oğluyum.Bu konu hakkındaki düşüncelerimi sizlerle paylaşmak istiyorum.Öncelikle necdet abi'ye allahtan rahmet diliyorum.Ve ne kadar çok seveni varmış...inanın çok duygulandım ve gözlerim dolu dolu oldu forumda yazılanları okuyunca.Necdet abinin ölüm haberini aldıktan sonra bizi her anlamda zor günlerin beklediğini anlamıştım,nitekim öylede oldu.Bu süre içinde psikolojik olarak hem ben ve özellikle babam çok yıprandı.Öncelikle şunu açıklayayım.Taksi babamın(veyis tuna) üstüne önceki senelerde babamla agabeyim beraber çalışıyorlardı.Daha sonra agabeyim psikolojik olarak rahatsızlandı(hala devam ediyor) ve bıraktı.Babamın yaşıda ilerlediğinden dolayı o da bırakmak zorunda kaldı.Daha sonra bizim taksi durağında(hacıosman) babamın ve agabeyimin tanıdığı iyi bir çocuk vardı.Ve taksiyi ona kiraladık.Bu arkadaşta bazen babasıyla bazen duraktaki arkadaşlarıyla çalıştırıyordu.Çalıştırdığı kişilerden biride kazayı yapan kişi "hikmet"ti.Ben bu kişiyi hiç tanımıyorum ve görmedim.Ama ne kadar yanlış bir seçim yaptığımızın farkına vardık.Bu olay için avukat tuttuk ama tek kuruş dahi vermedi.Bize hiç yardımcı olmadı.Ama şu var ki;anlattığına göre(bizim şoföre) "motor çok hızlı geliyordu,fren yaptı ama arabanın önüne vurdu" demiş.Burada kim haklı kim haksız olayına girmeyeceğim.Adalet inşallah yerini bulur.Gerçek olan birşey var,necdet abimiz maalesef aramızda yok.Ben olayı ve taksinin ve taksicinin durumunu biraz açıklamaya çalıştım.Şimdi bunları yazarken hepinizin acılarına ortak olmaya çalışıyorum.Bugünde duruşma vardı,23 hazirana ertelendi.Ben hatta tek olarak veya babamla necdet abinin ailesini de ziyaret etmek istiyorum.Bu konuda bana yardımcı olabilecek ve bu yazıyı ailesininde okumasını sağlayacak kişi ve kişiler varsa çok memnun olurum.Telefon numaram:0535-662-74-40.Yani ben taksi sahibi olarak durumumuzu anlatmaya çalıştım.Bu olay için yardımcı olursanız çok memnun olurum....teşekkürler... Biliyorum hiçbir şey necdet abiyi geri getirmeyecek ...ölüm böyle bir şey işte...nur içinde yat necdet abi...
    herkese selamlar....

extreme1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X Max250 & Yamaha Cygnus X
    Alıntı atuna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhaba....
    Ben 34 ths 96 plakalı aracın yani necdet abinin kaza yaptığı ve ölümüne sebeb olduğu taksinin sahibinin oğluyum.Bu konu hakkındaki düşüncelerimi sizlerle paylaşmak istiyorum.Öncelikle necdet abi'ye allahtan rahmet diliyorum.Ve ne kadar çok seveni varmış...inanın çok duygulandım ve gözlerim dolu dolu oldu forumda yazılanları okuyunca.Necdet abinin ölüm haberini aldıktan sonra bizi her anlamda zor günlerin beklediğini anlamıştım,nitekim öylede oldu.Bu süre içinde psikolojik olarak hem ben ve özellikle babam çok yıprandı.Öncelikle şunu açıklayayım.Taksi babamın(veyis tuna) üstüne önceki senelerde babamla agabeyim beraber çalışıyorlardı.Daha sonra agabeyim psikolojik olarak rahatsızlandı(hala devam ediyor) ve bıraktı.Babamın yaşıda ilerlediğinden dolayı o da bırakmak zorunda kaldı.Daha sonra bizim taksi durağında(hacıosman) babamın ve agabeyimin tanıdığı iyi bir çocuk vardı.Ve taksiyi ona kiraladık.Bu arkadaşta bazen babasıyla bazen duraktaki arkadaşlarıyla çalıştırıyordu.Çalıştırdığı kişilerden biride kazayı yapan kişi "hikmet"ti.Ben bu kişiyi hiç tanımıyorum ve görmedim.Ama ne kadar yanlış bir seçim yaptığımızın farkına vardık.Bu olay için avukat tuttuk ama tek kuruş dahi vermedi.Bize hiç yardımcı olmadı.Ama şu var ki;anlattığına göre(bizim şoföre) "motor çok hızlı geliyordu,fren yaptı ama arabanın önüne vurdu" demiş.Burada kim haklı kim haksız olayına girmeyeceğim.Adalet inşallah yerini bulur.Gerçek olan birşey var,necdet abimiz maalesef aramızda yok.Ben olayı ve taksinin ve taksicinin durumunu biraz açıklamaya çalıştım.Şimdi bunları yazarken hepinizin acılarına ortak olmaya çalışıyorum.Bugünde duruşma vardı,23 hazirana ertelendi.Ben hatta tek olarak veya babamla necdet abinin ailesini de ziyaret etmek istiyorum.Bu konuda bana yardımcı olabilecek ve bu yazıyı ailesininde okumasını sağlayacak kişi ve kişiler varsa çok memnun olurum.Telefon numaram:0535-662-74-40.Yani ben taksi sahibi olarak durumumuzu anlatmaya çalıştım.Bu olay için yardımcı olursanız çok memnun olurum....teşekkürler... Biliyorum hiçbir şey necdet abiyi geri getirmeyecek ...ölüm böyle bir şey işte...nur içinde yat necdet abi...
    herkese selamlar....
    yaklaşımınızdan dolayı sizi kutluyorum ancak keşke daha aklı başında birisine emanet etseydiniz taksinizi...
    size yardımcı olabilecek birileri illaki çıkacaktır bu başlıgı takip etmeye devam edin
    Tüketici yaşamak iyi değildir. Üretici olalım Mustafa Kemal ATATÜRK

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ALLAH rahmet eylesin tekrar tekrar.
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

Motosikleti
    yok
    mekanı cennet olsun

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler