Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Necdet GÜL (necdet)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Olacak İnşaalaah Hayallerimde ki MOTOR HONDA VTX 1300S
    Allah rahmet eylesin mekanın cennet olsun...
    Ben SADECE Motorlara AŞIĞIMMM
    ::tutkuy::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berkforce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vfr 800
    bunu kimseler anlayamaz sanıyor insan oysa hepimiz bir parçamızı onunla beraber kaybettik oda nejdet abimizin güleryüzü sevimliliği enerjisi hayat dolu bir insan olmasını daha birçok insani vasfı kendinde kat kat bulunduran bir insanı şu mübarek ayda kaybetmemiz çok acıydı gerçekten inanın hergün bir parçam devamlı onunla sanki. kendisiyle geziler yaptım sohbetler ettim şakalaştım anlattım dinledim paylaştım. Bir hareket var havada ben onu göremiyorum ama hissediyorum. Bu camiada olduğum sürece o ruhuyla hep yanımızda olacak bunu hissediyorum iyi ki seni tanımışım nejdet abi. seni hep yaşatacağız...
    Rüzgar gibi geçti

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    1 yıl boyunca hemen hemen bütün organizasyonlara beraber katılmıştık... Kartal demezdi ama Uçan kuş derdi... allah rahmet eylesin...

kaza yaptığı yerde mutlaka güvenlik kamerası vardır. MOBESE mi diyolar işten ondan incelensin haklı haksız çıkar...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

Motosikleti
    sym mio
    canım abim seni çok seviyorum ve hiç birimiz asla seni unutmicaz...
    öyle bir insansınki sen hepimizin kalbinde kocaman yer açıldı sana aslada kapanmaz o yer bundan eminim....
    [B]Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....[/B]::melek02:
    Apti mi kim o:cherry:,kımılcan:silent:
    ::fool::

baba müslüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Necdetle geçen sene düzenlediği Kerpe gezisinde tanışmıştık, kendi kendime bu kadar düzgün bir insan hala varmış demekki hala dedim, bu günden sonra kendisiyle sık sık görüştüm, Eyüp çocuk esirgeme kurumu ziyaretimizde onun ne kadar yumuşak yürekli bir insan olduğunu öğrendim, çocuklarla sanki kendi çocuğu gibi ilgilenmişti, onun yüreğini şimdi taşıyan insan da inşallah onun gibidir.

Kardeşim mekanının cennet olduğunu biliyorum, öldükten sonra bile organlarınla insanlara faydalı oldun seni asla unutmayacağım.

Kafama takılan kaza ile ilgi en önemli şey kask bu kasklar insanı korumuyorsa niye takıyoruz,acaba taktığı kask taklit miydi.
    [COLOR="Red"][SIZE="2"][B]Dostlarım bana müslüm baba der.[/B][/SIZE][/COLOR]

007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    Canım kardeşim mekanın cennet olsun. Seni hiç unutmayacağım ve unutmayacağız. Gülücüklerin hiç eksik olmasın...
    Cüneyt Eralp

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    [QUOTE=baba müslüm;836552]Necdetle geçen sene düzenlediği Kerpe gezisinde tanışmıştık, kendi kendime bu kadar düzgün bir insan hala varmış demekki hala dedim, bu günden sonra kendisiyle sık sık görüştüm, Eyüp çocuk esirgeme kurumu ziyaretimizde onun ne kadar yumuşak yürekli bir insan olduğunu öğrendim, çocuklarla sanki kendi çocuğu gibi ilgilenmişti, onun yüreğini şimdi taşıyan insan da inşallah onun gibidir.

Kardeşim mekanının cennet olduğunu biliyorum, öldükten sonra bile organlarınla insanlara faydalı oldun seni asla unutmayacağım.

Kafama takılan kaza ile ilgi en önemli şey kask bu kasklar insanı korumuyorsa niye takıyoruz,acaba taktığı kask taklit miydi.[/QUOTE]

helaall olsun sana...bu olayta tek araştırıp sonuclayamadığım konu buydu...aynı şeyleri düşünmüşüz...kask nerede bir türlü bulamıyorum...o an çöpemi gitti...ne olduysa...acilen araca bindirilirken kaskı kenara koymuşlar...sonrada kimbilir nereye gitti...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

dorlion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 Versys 650 SE
    allah rahmet eylesin. tanıma şansım olmadı ama bir güzel insan daha aramızdan ayrıldı...
    Sırf herkeste 4 teker var diye...

ahh nejdet abi birisi 4 kişiye hayat vermiş dediler açıp siteyi bir bakim kimmiş dedim unuttum ama bugun baktımki şu an yıkıldım sen o kadar iyi bir insansınki nejdet abi allah gani gani rahmet eylesin.

nejdet abiyle siteden tanışıyodum.antalyaya tatile gelecem dedi bende görüşelim dedim ve manavgat side de otelde kalıyormuş.beni aradı ve alanyaya yanıma geleceğini söyledi çok mutlu oldum bekledim ve buluştuk yanında birde bayan vardı.ve gezdik motorlarla yine nejdet abide ceket vardı kask vardı kaskının kalite olduğunu söylemişti.1100 xx sper blackbirdine bindi gezdik biyerlerde birşeyler içtik sonra mehtap turuna çıktık.o kadar iyi bir insanki ağlayasım geliyor.

delipoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki vulcan (maket uzaktan kumandalı) :)
    sevgili NECDET le ölümünden 3 yada 4 gün önce konuştum ilk ve son kez olarak... Beni tanıyanlar bilir belli aralıklarla çocuk esirgemeye ziyaret düzenler, sitemizdeki bazı arkadaşlarla karınca kararınca birşeyler alır oradaki kimsesiz çocukalrı sevindiririz. Gene böle bir organizasyon için aradı beni NECDET... Bende o gün iftarı açmak için Eyüp Sultan'dayım etraf mahşer günü ,telefonum çaldı. 'Efendim' dedim... karşımdaki bir durdu.. 'Pardon ya.. ben siteden bi arkadaşı aramıştım ama. delipoyraz !!!!' ; 'Benim abi o' dedim güldüm.. Bi an şaşırdı (genelde benle ilk konuşanların tepkisidir, alıştım ben ) ama hemen toparladı, 'BEN dedi çocuklara yardım etmek istiyorum, bi hesap numarası ver para göndereyim.. ne lazımsa al...'

İşte o an farkında olmadan sonradan çok üzüleceğim bir duruma sebep oldum.. 'Yok abi nakit para almıyorum, sen gönlünden ne koparsa al. Ben gelir senden elden alırım..' dedim. Durdu bii.. 'yaw vallahi çok yoğunum alışverişe vaktim yok, bari sözüm olsun bidahaki sefere alırım hemde gelirim dedi...'
    Hayat böle bişi işte bazen bir dahaki sefer olmuyor.. bende onun benden son dileğini yerine getiremediğim için kahroldum..

Ama sana söz NECDET; bir sonraki yuva ziyaretinde çocuklara ne getirebilirsem hepsini senin için niyet edip getireceğim.. Rahat uyu arkadaşım..
    Azraille yatakta yaşlılık ağrıları çekerken değil, asfalt üzerinde alçaktan uçarken karşılaşma tercihi bizimkisi....

Bicak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun...
    SİLEMİYORSAN KARALAYACAKSIN!!!

ALLAH mekanlarını cennet eylesin.

belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    yazdıklarınızdan o kadar etkilendimkiii
    hiçç tanımadığımm halde ne kadar sevilen bi insna olduğunu anlamak zor değill
    ölüm genç yaşlı kadın erkek hiçç kimseye yakışmıyor ne yazıkki
    bu yıl içimizden çok mu kayıp verdik bana mı öyle geliyor bilmiyrmm ama ölüm kabullenilmesi zor bir olgu
    allah rahmet eylesinn
    toprağı bol olsun abimizin
    Hak edene değer verilir, Hak etmeyene de yol!!!

Öncelikle allah rahmet eylesin mekani cennet olsun geride kalan ailesine de allah sabir versin derim ben almanyada kaliyorum necdet almanyada arkadasimdi benim beraber Essen Barisspor da futbol osnamistim kardesleri Erol,Bekir ve Mevlüt Gül de cok iyi arkadaslarimdi duydugumda sok oldum cok iyi sicak kalpli biriydi necdet dayima yüzünden gülümsemek eksik olmazdi gittigi yerde rahat uyusun allahim günahlarini af ettsin .

Saygilar Ve Sevgiller: Abdullah Bektas

Motosikleti
    mondial100 dü modifiye 150 oldu
    merhaba arkadaşlar, abiler ben forumunuzda yeniyim benide kabul edermisiniz saygılar

gazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XR600R
    mekanin cennet olsun necdet abi seni hep uzaktan tanidim o gulusun bile kendini tanitmaya yetti..ruhun sad..mekanin cennet olsun rahat uyu..
    once AKIRA sonrada NECDET abi... yuregimi yaktiniz..bu ekran karanlik kalacak ve yuregimi yansitacak..mekaniniz cennet olsun..:pale:

istburak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nalet Olsun Bu Teröre Nalet Olsun Bilinçsiz şöferlere Nalet Olsun Bu Bilinçsizliğe Izin Verenlere Biz Motorcular Bir Gider Bin Geliriz Acilarimiz Kalbimize Gömeyi öğrendik Ama Bu Millet Bu Bilinçsizce Kullanmamayi öğrenemedi Ruhlariniz şad Olsun Kardeşlerimiz Istburak

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    mekanı cenet olsun allah rahmet eylesin.

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125+Kanuni Popcorn 90
    herkesın bundan ders alması lazım kontrolsuz hız guc degıldır

Motosikleti
    cbf 150

anıları yolumuzu aydınlatıyor

türkiye'deki 4 teker kullananların sürekli ve sürekli cinayetleriyle karşılaşıyoruz... Saygısız büyük araç sürücüleri(trafik canavarları), hiç bir zaman biz motosiklet kullanıcılarını dikkate almıyorlar... Artık trafik kurallarının birazda motosikletlileri koruyacak şekilde düzenlenmesi için daha kaç tane necdet abimiz gibi tertemiz insanı karatoprağa vereceğiz???

Ama onlar ölmediler yok.
    Anıları her zaman yolumuzu aydınlatacak!!!
    ghost rider

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler