Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Erhan ÖZER (kamberhan) ...

Motovento
    REKLAM ALANI
    tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Doğum günü mü... :(
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S
    Arardı beni:
    "Oğlum hayırsız çıktın , nerelerdesin" diye.

ÇOkyoğun çalışıyordum, gece-gündüz.
    birlikte müzik yapacaktık. Ona solak bir bass gitar bulur bulmaz akşamları keyfine bizim bara takılacaktı. Gitarlarını, pedallarını, istediğim zaman alabileceğimi söylerdi, ben işlerin yğunluğundan dolayı bunu da erteledim.
    Hep erteledik buluşmaları, hep bir dahaki sefere dedik, erteledik,
    en son buluşmaya herkesle vedalaşmak amacıyla gittim, izmir'den 5 ay uzak olacaktım,o gün öğrendim kaza yaptığını ve hastaneye varıncaya kadar içim içimi yedi.
    Gece hastanedeydik. İzmir MT'den ilk olarak ben ve Uglychild aldık ölüm haberini. Haberi ben yazdım ama Sercan'ın nickiyle giriş yaptım. Bende kalsın istemedim bu yük...

Telefonunu ve MSN adresini hala silemiyorum. Elim varmıyor.

Repsol Honda görmeye dayanamıyorum. Çok gençti... Haketmemişti ölümü

Çok direndi ama tutamadık elimizde...

Kaza yaptığı yer hergünkü işe gidiş güzergahımdı... Oradan son kez geçtiğimde gözlerim doldu, sonra yolumu değiştirdim...

Sinirli, deli-dolu, matrak, paylaşımcı bir arkadaşımızdı...
    ...Sergerdan...

benim kısacık bi anım var...hiç tanımadım kendisini.sanırım öldüğü gündü. ozz un önündeydik. bi kız vardı aglayan sonra yaına bi ark ı geldi. kız aglıyordu sürekli. yanına gelen arkı şöle demişti. bir zar atıyoruz eger 6-6 gelirse motordan iniyoruz kızım demişti. her motosiklete binişimde bu sözü aklıma geliyor bu gencin... :(
    [B]Facebook tan çıktım sakın bana sormayın neden diye booku cıktı çünkü[/B]
    Millet artist olmuş ama yönetmen benim...İstediğime rol, istediğime yol veririm....

merhaba arkadaslar

merhaba arkadaslar ben erhanın(kamberhan) antalyadan okul arkadası ve en yakın arkdasıyım sızlere bu kadar uzun zaman sonunda ulasmaya gectıgım ıcın ozur dılerım ben erhanla beraber olan arkadslarla tanısmak erhanla olan anılarını anlatmalarını ıstıcektım...herkese cok tesekkurler...ismim ilker....

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    Almanya Holllanda Yunanistan gezip duruyordum, Erhan la da arayi sogutmustuk o aralar, anlamsiz tartismalara, baskalarinin laflarina uymustuk...

o gece Almanya dan Ali yi(gittardando&kardesim) aradigimda bana Erhan in kaza yaptigini ve hastane de oldugunu soylediginde beynimden vurulmusa dondum... 5 saat sonra Turkiyedeydim Ali geldi aldi beni motorla sagolsun... ben Erhan a bisey olmaz naz yapiyordur dedim, inanmak istemedim...

oldum olasi o 9 eylul hastanesini hic sevmemistim... zaten motosiklet.net e de o hastane deki hatadan dolayi kuzeni mi kaybettigimden, biraz stress atayim diye uye olmustum... ve bunu da Erhan a ve diger yakinlastigim arkadaslara soylemistim...
    dondum dolastim yine o hastaneye geldim ve sabaha karsi 4 te bi anda o aci haberi aldim...

beni evinde cok agirladi, kit kanagat gecindigimiz gunler oldu, izmir den ayrilislarim hep onun evinden olmustur... bi gun bi paltomu cok sevdi ve bana bu paltoyu verirsen sana shoei kaskimi veririm demisti, ben de kabul etmemistim... sonra bana ''' kanka bak adam gibi bi kaskin olsun, motorun ustundesin deli deli kullaniyorsun, al iste su kaski ben de yilbasinda bu paltoyu giyeyim''' demisti... kabul etmedim.. Erhan ben o paltoyu cok seviyorum veremem demistim, abartmiyorum 2 saat muhabbetten sonra tamam len dedim , degisiyoruz... kaskini hala kullaniyorum Erhan, eldivenleri de...

o aci kaybimizdan beri, hergun olecekmisim gibi yasiyorum ve artik arkadaslarimla haksiz olsalar bile tartismiyorum... uzatmiyorum...

o ev de ac kaldigimiz gunleri bile ozledim, gitar calislarimizi da....
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Erhan'ı 2006 yılında tanıdım.Tanıştığım ve kendisi ile sohbet etmekten en çok keyif aldığım kişilerden biri oldu benim için.Eşim bile onu toplantılarda görmediği vakit sorardı, Erhan yok..neden gelmedi acaba diye.Eşimin kaygısı birazda.. o zamanlar henüz sürücü belgesine sahip olmadığı içindi.
    Evet...Erhanı birkaç kelime ile anlatmak mutlaka imkansızdır...ne de eğlenmiştik gurup olarak çıktığımız turlarda....keşke biraz daha kalabilseydin
    Erhan kardeşim,Sen fiziksel olarak aramızda olmayabilirsin fakat senin o gülen gözlerin hep gözlerimin önünde...mutlaka birgün çook daha güzel bir ortamda (belki o gün benimde bir 1000 liğim ) olur buluşup görüşeceğiz.
    Marina dan da selamlar sana....

Mekani Cennet Olsun
    Gündüzleri Görüşemesekte
    Geceleri Beraberiz
    (dualarim Seninle )
    Bartin Fatih Pala
    (şule Abla Sanada Tekrar Başimiz Sağolsun)

Motosikleti
    yok ama ölümüne raceeeeee
    mekanı cennet olsun huzr içinde uyusun her zaman yanımızda olacaklar.
    bende hiç tanımıyordum motor camiasına yeni katılmıştım bir süre sonra öldüğünü ögrendim ve çok kötü oldum o sıralar baska ölümler daha duydum ve buda beni üzdü yeni motorcu olmustum ama kazalar bana cok zarar vermişti yine yılmadım yılmıcam hep burda sizlerle olucam
    önemli olan ne yapacagım demek değil.yapmak istediğin şey için yola çıkmaktır.

okumaya korktum bu sayfayı zaten detayları okumaya kalbim dayanmadı...
    gencecek bir yürek,tanımasam da belli oluyor gülümsemesinden temiz bir yürek oluşu...anlaşılan çok yakışmadı bu maskeli balo misali dünyaya...
    tertemiz yüreklerin zaten ne işi olabilirdi ki bu mekanda...
    erhan özer mekanın cennet olsun...Allah rahmet eylesin......
    seni daha çok sevmiş yaradan.......
    Fırtınayı Bekleyen Ben,Yetinmeye Çalışıyorum Rüzgarlarla...
    3 günlük şu zamanda ne kin duy ne kırıl ne de darıl,sana yapılan iyilik yada kötülük yapanın etiketidir senin değil...:cat:

oFLuAlper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650R
    arkadaşımız belliki çevresinde sevilen bi insandi. ben yeniyim hiçbiriyle tanışmak nasip olmadı ama hepsinin mekanı cennet olsun! ölüm hernekadar zor olsada var olan bişey. allah rahmet eylesin kalanlarada güç versin
    GT650R

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nur ıcınde yatsın mekanı cennet olsun.....

osilascop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Classic & Suzuki GSX-R750
    Mekanı cennet olsun......
    Sen hiç motorda uyudun mu? :)

tkalfaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750S DCT
    arkadaşlar kaza nasıl olmuş bilen var mı?
    Çok üzüldüm.. :(
    -t
    ---
    Honda NC750S..... Honda VFR 2008... Hyosung GT250R

shadow_1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 CBF 600SA
    Neden ölüyoruz ?? yapacak birşey yok ölümde hayatın bir parçası Allah gani gani rahmet eylesin.

Motosikleti
    honda cbr 1000 rr
    toprağın bol mekanın cennet olsun

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    allahtan rahmet diler yakınlarına baş sağlığı diliyorum .

gazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XR600R
    ALLAH gani gani rahmet eylesin ne diyim cok uzgunum cookkkkk..offffff offfff
    once AKIRA sonrada NECDET abi... yuregimi yaktiniz..bu ekran karanlik kalacak ve yuregimi yansitacak..mekaniniz cennet olsun..:pale:

taner_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    satıldı :)
    huzur içinde yat erhanım...
    İyi bir sürücünün denge,doğru karar mekanizması ve iyi zamanlaması
    vardır.Aynı şekilde iyi bir sevgilinin de..
    ne mutlu türküm diyene ! ! ! 35 U 7273 TECRÜBE, LİMİTLERİNİZİ BİLMEKTİR!

osaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1957 BMW R26 / MZ 1971 ES 175 / Mz 251 Sporstar 98
    allah rahmet eylesi mekanı cennet olsn dikkat arklar aman gözünüzü seeveyim 1snnin şakası yok

istburak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nalet Olsun Bu Teröre Nalet Olsun Bilinçsiz şöferlere Nalet Olsun Bu Bilinçsizliğe Izin Verenlere Biz Motorcular Bir Gider Bin Geliriz Acilarimiz Kalbimize Gömeyi öğrendik Ama Bu Millet Bu Bilinçsizce Kullanmamayi öğrenemedi Ruhlariniz şad Olsun Kardeşlerimiz Istburak

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)