Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Ertuğrul ÖZ (akira) ...

Motovento
    REKLAM ALANI
    kalyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS ADV ( Flagello di Dio )
    sonuna kadar okudum asLında benden 3-4 mesaj once ertugruL un abLasının yazdığı mesajı okuyana kadar yazmaya karar vermemiştim okuyup geçecektim mesajı, ama bu kadar seveni yazmış ya sevindim yazmış ya.. o an anLadım ki insan yazmaLı
    iLknur hanım 3 sayfaLık kişi nedir ki .. oyLe bi seviyor insan kendi gibi oLanı görünce karşısında, oyLe bir bağLanıyor ki aynı duyguLarı hissedebildiği insanı karşısında muattap buLunca.. 1000 ler 10000 ler var burda ertugruL un mesajlarını okumuş haLada okuyan güLümseyen ağLamakLı oLan...
    davanın sonucu üzücü cok hafif ama dediğiniz gibi bu konu üzücü,
    pek dualarLa aram yok biLmem ezbere feLan ama açtım bi siteden buldum okudum kardeşinize tanrı kabuL eder mekanı cennet toprağı boL oLur umarım..
    Kafa FLY
    Görüntü FLU
    Hayat FREE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Demekki bir yıl geçmiş sen buralardan gideli......
    Zaman su gibi akıp gidiyor ve biz bunun ancak sevdiğimiz kişilerin aramızdan ayrıldığı gün gelip çatınca farkına varıyoruz

Yaradan'dan huzur içinde olmanı niyaz eylerim efendi kardeşim........
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    zaman ne de hızlı akıp geçiyormuş meğer. acımız hala tazeyken bir bakıyorsunuz ki bir sene geçiğ gitmiş. Allah rahmet eylesin

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    zor tutuyorum kendimi çok kötü oldum. iki ay önce düşmüştüm motordan annemin gözleri önünde öyle korkmuştuki anlatamam. sonrada sattırdılar motoru zaten.
    Allah kimseye yaşatmasın bu acıları,düşmanıma bile.
    başınız sağolsun.

Motosikleti
    LC İntruder 1500
    .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ...................allah rahmet eylesin

johnny_rook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ilknur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu anda nerden başlayacağımı bilemiyorum. tek erkek kardeşini genç yaşta toprağa veren, ona doyamayan bir abla olarak tam anlamıyla ne yazacağımı bilemiyorum, ama kardeşimin bu kadar seveni olduğunu bilmek beni birkez daha onunla gururlandırdı çok hüzünlüyüm tabiki gözlerimdeki yaşları durduramıyorum ama yazmayı biran çok istedim.siz onu sadece burdaki yazılarından tanıdığınız halde bu kadar sevdiniz birde bizi düşünün. onun kadar efendi ,zeki ,terbiyeli , saygılı ,hiç bir kötü alışkanlığı olmayan bir kardeşe kısa süreli de olsa sahip olmak ne kadar büyük mutluluksa onu bir hiç uğruna genç yaşında kaybetmek de o kadar büyük bir acı. çok dikkatliydi kaskı kıyafetleri motor sürerken hep üstünde olurdu,ama o hiç karşıdakinin hata yapabileceğini düşünmedi daha doğrusu bunu hiçbirimiz aklımıza getirmedik.belki sizin de aileniz size motoru bırakmanız için yalvarıyordur ama biliyorum bırakamıyosunuz bu belki de yşamanız gereken bir heves bi aşk gibi bişey.ertuğrul da bırakamadı.çok şeyler söyledik anlatmaya çalıştık. araba alması için ikna etmeye çalıştık onda da kaza olabirdi ama bu kadar güvenliksiz değildi. "arabam olsa da motorum garajımda olacak" derdi. adeta motora aşıktı. düşünüyorum da rabbim ona o sevgiyi belki de sebep için vermişti. annemin babamın perişanlığını bilememezsiniz meğer ne kadar mutluymuşuz. biz üç kardeştik erkek kardeşimiz sırtımızı dayadığımız direğimiz yıkıldı , annemin değişiyle vazodaki üç gülünden biri soldu. bunlarığ aslında biraz da şunun için yazıyorum; sizde eminim kendinizi düşünmüyosunuz ama geride bırakacaklarınızın hallerini biraz da olsa belki düşündürmüşümdür.
    ertuğrul un mahkemesini belki merak etmişsinizdir. tek suçlu arabanın sürücüsü bulundu. 3 yıl hapis cezası o da 24000 ytl para cezasına çevrildi onun dışında hiç bişeyyok. ne bir pişmanlık ne bi baş sağlığı hiç bişey.
    neyse söylenecek zçook şey var ama sizi de daha fazla üzmeyeyim. tek istediğim onun arkasından en azından bir fatiha okunması hepinizden allah razı olsun.
    ateş düştüğü yeri yakıyor, bu yazı beni o kadar çok duygulandırdı ki kelimeler ile anlatmam mümkün değil ama ne kadar duygulandıysam en sonu da beni o kadar kahretti, çok mu zor bu ülkede gerçek adaleti tahsis etmek, bazen gerçekten insanın isyan edesi geliyor, çok düzgün bir arkadaşımızı kaybettik maalesef,
    Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun, bu sitede belli bir zaman geçirmiş hiç kimsenin Ertuğrulu unutması mümkün değil, muhabbetinizi olup olmaması önemli değil, bir şekilde yazılarını okudukça bile insan o bağı kurabiliyor

sağolun. biz ilk günden beri onunla ilgili yazıları takip ediyoruz. ama üye olup yazmak bu güne kısmet miş ben yazılarınızı okuyorum. hepinize çok teşekkür ederim duyarlılığınızdan dolayı.

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    İlknur hanım, allah gani gani rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Ertuğrul'u tanıyamadım malesef ama ne zaman bu başlığa gelip baksam veya onun mesajlarını görsem için çok kötü oluyor. Ağlamaklı oluyorum. Çok üzgünüm. Davanın sonucuna da şaşırmadım. Başınız sağolsun, allah sabır versin.
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    ilknur ablanin mesajlari takip ettigini bilmiyordum. eminim cogumuz, benim gibi, kendinde yazi yazacak gucu bulamiyordur. foruma dahil oldugum ilk gunlerden beri, yazilarini surekli okudugum ender kişilerdendi. bir gun tanisir miyiz acaba diye icimden gecirirdim yazilarini okurken. vefatini duyduktan sonra tek kelime etmek istemedim. küstüm:(

nur icinde yatsın. başınız sağ olsun:(
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mekanı cennet olsun allah ragmet eylesin..:(

muvattali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa
    ...belki sizin de aileniz size motoru bırakmanız için yalvarıyordur ama biliyorum bırakamıyosunuz bu belki de yşamanız gereken bir heves bi aşk gibi bişey.ertuğrul da bırakamadı...
    Bu tür forumlardaki hiç bir söz, hiç bir tavsiye İlknur kardeşimizin özetle aldığım sözleri kadar anlamli olamaz. Ertuğrul'u hepimiz kadar ben de buradaki yazılarından tanıdım, ama ne yazık ki ölümünden sonra. Avatarındaki o etkiyi her gördüğümde ne kadar fena olduğumu anlatamam. Motosiklete bindiğimize göre onun da maruz kaldığı her olumsuzluğa bizler de açığız demektir. Ve sezon başladı işte, ama motosiklet sezonu değil yanlızca başlayan. Geçen yılki yaprak dökümünü unutabildik mi? Sürüş yaparken İlknur'un sözlerini de hep hatırlayalım, sevdiklerimiz hatırına, bizi sevenlerin, dostlarımızın hatırına.
    İnnova 125, nx4 falcon, xt660r, CBF 600s diyerek devam ediyor hayat

Su Silahı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    @ilknur: Merak etmeyin sevgili kardeşim fatihalarım onunla.
    Gitti TDM kaldık yine ybr ile başbaşa..

Motosikleti
    YAMAHA XT 660R - HONDA PS 150i - VESPA ET 4
    Allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun.

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İlknur hanım...
    Ertuğrulun kaybı inanınki kelimelerden öte kendisini binlerce kilometre öteden tanımış olmak aynı marka motosikleti kullanmak yada aslında sırf motorcu diye tabir edilen bizlere has özgü bağ...Çok farklı anlamlar yada derinlerde birşeyler bıraktı tarifi olmayan bir başka duygu...Sanki diğer kaybettiğimiz tüm arkadaşlarımız noktasında bir sembol...Elbetteki dualarımız kendisine benim boynumun borcudur...Tanrıdan rahmet sizlerede sabırlar diliyorum...

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    şu anda nerden başlayacağımı bilemiyorum. tek erkek kardeşini genç yaşta toprağa veren, ona doyamayan bir abla olarak tam anlamıyla ne yazacağımı bilemiyorum, ama kardeşimin bu kadar seveni olduğunu bilmek beni birkez daha onunla gururlandırdı çok hüzünlüyüm tabiki gözlerimdeki yaşları durduramıyorum ama yazmayı biran çok istedim.siz onu sadece burdaki yazılarından tanıdığınız halde bu kadar sevdiniz birde bizi düşünün. onun kadar efendi ,zeki ,terbiyeli , saygılı ,hiç bir kötü alışkanlığı olmayan bir kardeşe kısa süreli de olsa sahip olmak ne kadar büyük mutluluksa onu bir hiç uğruna genç yaşında kaybetmek de o kadar büyük bir acı. çok dikkatliydi kaskı kıyafetleri motor sürerken hep üstünde olurdu,ama o hiç karşıdakinin hata yapabileceğini düşünmedi daha doğrusu bunu hiçbirimiz aklımıza getirmedik.belki sizin de aileniz size motoru bırakmanız için yalvarıyordur ama biliyorum bırakamıyosunuz bu belki de yşamanız gereken bir heves bi aşk gibi bişey.ertuğrul da bırakamadı.çok şeyler söyledik anlatmaya çalıştık. araba alması için ikna etmeye çalıştık onda da kaza olabirdi ama bu kadar güvenliksiz değildi. "arabam olsa da motorum garajımda olacak" derdi. adeta motora aşıktı. düşünüyorum da rabbim ona o sevgiyi belki de sebep için vermişti. annemin babamın perişanlığını bilememezsiniz meğer ne kadar mutluymuşuz. biz üç kardeştik erkek kardeşimiz sırtımızı dayadığımız direğimiz yıkıldı , annemin değişiyle vazodaki üç gülünden biri soldu. bunlarığ aslında biraz da şunun için yazıyorum; sizde eminim kendinizi düşünmüyosunuz ama geride bırakacaklarınızın hallerini biraz da olsa belki düşündürmüşümdür.
    ertuğrul un mahkemesini belki merak etmişsinizdir. tek suçlu arabanın sürücüsü bulundu. 3 yıl hapis cezası o da 24000 ytl para cezasına çevrildi onun dışında hiç bişeyyok. ne bir pişmanlık ne bi baş sağlığı hiç bişey.
    neyse söylenecek zçook şey var ama sizi de daha fazla üzmeyeyim. tek istediğim onun arkasından en azından bir fatiha okunması hepinizden allah razı olsun.
    Çok uzun zamandan sonra ilk defa tüylerim diken diken oldu,gözlerim yaşardı.. Ne deseniz haklısınız..Tekrar başımız sağolsun
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    ilknur hn. tekrar başınız sağolsun...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

rüzgar hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr honda
    allah rahmet eylesin
    ailesine ve yakınlarına allah sabır versin
    nur icerisinde yat arkadaşım
    PİSTON SEKMEN BİR YERLER BANA MOTORCU DERLER
    MOTORUMUN ZİNCİRİ
    DİKERİM ÖN TEKERİ

cevran07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA İNNOVA ANF 125,Honda CBF150. v strom inşalla
    çok harika bi motoru varmış allah rahmet eğlesin..
    <<<<<VEDALAR HEP ZAMANSIZDIR..!!>>>>>

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Allah rahmet eylesin acaba olayın tam nasıl gerçekleştiğini bilen var mı?
    facebook.com/kaskafa

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Ablasinin mesajini bugun biraz once yine okudum ve gozlerim yine yasla doldu.
    Ertugrul kardesimi hic tanimadim ama yer gok ona yapilan ovgulerle dolu.

Mekanin cennet olsun kardesim...
    = = = Be Aprilia racer! = = =

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)