Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 SonuncuSonuncu

Barkın Bayoğlu [Altın Elbiseli Adam]

Motovento
    REKLAM ALANI
    İnwe Elensar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 390
    O kadar özledim ki, kelimelerle anlatabileceğimi sanmıyorum arkadaşlar.
    MeliksahMELO bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    Motosikleti bırakalı yıllar olmuştu. Şimdi yine başlayınca senin videolarını seyrediyordum. Tanımıyordum ama çok bilgilendirici harika çekimler yapmış diyordum kendi kendime. Esprili konuşmaların ve sürükleyici anlatımınla çok keyifliydi izlemesi. Birkaç sene önce de bir kaza haberi duymuş ve çok üzülmüştüm ama onun sen olduğundan haberim yoktu. İsmen hatırlayamadığım için sen olduğunu düşünmedim yani. Meğersem senmişsin! Şok oldum be abi.. Seninle tanışamadık. Senin gibi tecrübeli, bilgili ve iyi bir insanı böylesine talihsiz bir kazada kaybetmemiz çok üzücü. Rabbim mekanını cennet eylesin, emeklerin için teşekkür ederim. Şİmdi yoksun belki ama yaptıklarınla hep yaşayacak hiç unutulmayacaksın...
    MeliksahMELO ve EMRE1919 bunu beğendiler.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Bazen yakının arkadaşın dostun olmasa da arada akla gelir hatırlarsın ve üzülürsün böyle bir şey işte. Belki de hepimizin dostu gibi olduğundan dolayı.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    neredeyse her motora binişimde aklıma gelir. her fren yapışımda limon sıkma tekniğini hatırlarım.
    videolarından öğrendiğim sollama yaparken sadece aynayı kontrol etmek değil aynı zamanda da omuz kontrolü yapma olayı -abartmıyorum- sayısız defa kaza yapmamın belki de ölmemin önüne geçmiştir.

bir daha zor böyle birinin çıkması. herşeyi geçtim o olmasaydı ne Türkiye'de motosiklet sektörü bu kadar gelişirdi, ne de Türk motosiklet sürücüleri bilinçlenirdi. En basitinden kaçımız korumalardaki en1621 sertifika muhabbetini biliyordu veya kaçımız kaskın malzeme yapısını, her kaskın aynı olmadığını bilebiliyordu ki...
    o olmasaydı benim gibi birçok kişinin eminim motosiklet, hayatlarının bir parçası olmazdı. belki de sıradan arabacılardan biri olurduk. kim bilir...
    Disturbed34 bunu beğendi.

Ekrem_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Çook uzun bir yazı yazdım sonra hepsini sildim. Kafanızı şişirmek istemedim. Kısaca aynı duygu ve düşünceleri paylaştığımız için inanılmaz bir sevgi ve saygı besledim kendisine. Hiç tanımadığım birisi için günlerce göz yaşı döktüm. Benim iç sesim oldu. Motora her bindiğimde, her virajı aldığımda abi bak kontra verdik ama bakışı yine çukura düşürdüm. Hala biraz daha çalışmam lazım diye konuşurum kendisiyle. Benim çocukluğumdaki fitili ateşledi kendisi şu an onun sayesinde motosiklete biniyorum ve "motorsiklet" demiyorum. Mekanı cennet olsun. Asla yeri doldurulamaz. Onun kadar kültürlü,bilgili abilerimiz veya ablalarımız vardır. Ancak onun gibi sıcak kanlı anlatabilir mi? Onun gibi kasisten geçme gibi basit diye düşündüğümüz bir konuyu bile ele alıp masaya yatırır mı? İnanın sanmıyorum. Herşey için teşekkürü ona borç bilirim. Onun açtığı yoldan ilerlemeye devam. Bizlerin görevi genç arkadaşlara ya da yaşı benim gibi belli bir yere gelmiş ama ne yapmasını hala bilmiyenlere yol göstermek olmalıdır. Sağlıcakla kalın..
    BloodyBaron, furkanguvenc ve gurucuk bunu beğendiler.

MR.BERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUCATI MULTISTRADA 950S
    Tam da bugün şehir içinde eşe dosta dağıtmak için sticker yaptırtmışken konuya mesaj gelmiş, nur içinde yatsın.

[IMG][/IMG]
    Ezio41, tommygun, BloodyBaron ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Alıntı MR.BERK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam da bugün şehir içinde eşe dosta dağıtmak için sticker yaptırtmışken konuya mesaj gelmiş, nur içinde yatsın.

http://<a href="https://hizliresim.c...Ih.jpg</a></a>
    Hocam bana da gönderir misiniz?

Babuş'un başladığı makete Gökhan Eren devam ediyor:

https://youtu.be/SpIn-PzTZL8

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Öldüğünü sabah uyandığımda günlük rutin kahve sigara keyfimi yaparken Instagram'da gezindiğim sırada öğrenmiştim. Çocuk gibi ağladığımı hatırlıyorum, Allah rahmet eylesin. Toprağı bol, mekanı cennet olsun.
    furkanguvenc bunu beğendi.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS

Hocam şehir dışına gönderim yapıyorsanız ben de talibim.

Özledik be babuş seni, çıkıp gelsen, bize o güzel anlatımınla motorları incelesen. Şimdi ortalık, seni taklit etmeye çalışanlarla dolu. Huzur içinde yatsın..

[IMG][/IMG]
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

BloodyBaron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Ne desem bilemedim. Bu gün bilinçli bir motorcuysam Barkın abi sayesindedir. Motosiklet kullanmadan önce videoları izlerken biç çok kişiyi izlemiştim. Daha farklı videolar vardı ama onun gibi tutkulu, işini severek yapan, insanları kendisine sevdiren görmemiştim. Allah rahmet eylesin, çok özledik.

Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R
    Doğum günün kutlu olsun Barkın abi. Özlüyoruz...

Motosikleti
    MT-09 SP
    Saygı ve sevgiyle anıyorum. Yıllar geçti üzerinden ama hala eksikliğini hissederim.

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    ALLAH RAHMET EYLESİN MEKANI CENNET OLSUN, öyle yada böyle geriyedönük 10-15 yıldan beri çok motorcu videolarında çok bilgi almış ve öğrenmiştir diye düşünüyorum,şahsım adına ve videolarının bir çoğunu izledim ve çok faydalı bilgiler öğrendim,Mekanı cennet olsun
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Doğum günü kutlu olsun, ben onun videoları sayesinde bundan birkaç yıl önce motosikletin üzerine ilk oturduğum zaman dik, toprak bir yokuştan kaldırıp gitmiştim, araba kullanmayı da, debriyajın mantığını da bilmiyordum ama gitmiş, gezmiş tek parça geri gelmiştim Çok şey anlattı, anlattığından daha fazlasını da anlatmak istediğine eminim. Altınlı gece sohbetlerinde, canlı yayınlarda planlarını, isteklerini anlatırdı arada sırada.

Gerçekten Türkiyede bir motosiklet kültürü oluşmasında, insanların güvenli sürüşün ne olduğunu anlamasında, motosikleti halka sevdirmede payı herkesten daha çoktur. Çok arabacı arkadaşım bitirmiştir tüm videolarını. Kell ve göbekli eğitmenler alınmasın.

Barkın bile gitti deyip korkan, motosiklet almaktan vazgeçen, satan kişiler bile tanıyorum çevremde öyle bir adamdı, her şeyden önce iyi ve kültürlü bir insandı bence. Reklam yapacağım diye balona gazyağı sürmeyecek kadar kimya bilgisi de vardı mesela kendi alanı olmamasına rağmen. Genel kültürü olan bir adamdı. Kimse kimsenin yerine gelmez, hiçkimsenin yeri dolmaz da, kendisine benzeyen birinin de geleceğini düşünmüyorum. AEA bir kişiden çok bir proje olmuştu, arkasında, yanında iyi bir ekip vardı. Montajından düzenlemesine kadar çok iyi videolar çıkıyordu bundan 5 10 yıl önce bile.

Evime yakın olmasına rağmen cenazesine, mezarına gitmeyi istemedim. Videolardaki gibi hatırlamak istedim ama 4 yıl sonra motosikletimi alıp alıştığımda, otobana çıktığım ilk gün uğradım yanına. Belli ki çok uğrayanı, dua edeni, güzel dileklerde bulunanı var. Yolda sorduğum oralardan geçen bir adam bile anladı, tarif etti rahmetlinin mezarına kadar. Ölüm düşüncesi genelde pek umurumda değildir ama iyi insanların ölmesine hep üzülürüm,
    [IMG][/IMG]

''Her ölüm erken ölümdür,
    biliyorum tanrım,
    Ama, ayrıca, aldığın şu hayat
    Fena değildir,

Üstü kalsın...''

furkanguvenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kargo ve sticker ücretini ödeyip almaya talibim bende.
    Honda CBR125R- Yamaha MT07- Yamaha Nmax 155- Honda PCX125- KTM Duke250- Yamaha Xmax 250- Ducati Scrambler İcon- Honda Forza 250

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS

Eğer sadece laptop, duvar gibi yerlere yapıştırmak için değilse; dış mekana, yıkamaya uygunsa (grenaj, depo) kabul etmeniz durumunda bir adet de ben alabilirim. Ya da elinizde vektör varsa özelden gönderirseniz burada bir reklamcıda bastırabilirim.

Daha önce bunun için bir şey yazmıştım 2 tane dosya gelmişti ama ikisi de patlamış sanırım.

Motosikleti
    KTM 390 ADV//CRF RALLY // CBR 500R // Pulsar 200NS
    sticker için ben de talibim

Motosikleti
    150 MH DRİFT>CBR500R

MR.BERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUCATI MULTISTRADA 950S
    Alıntı furkanguvenc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kargo ve sticker ücretini ödeyip almaya talibim bende.
    Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer sadece laptop, duvar gibi yerlere yapıştırmak için değilse; dış mekana, yıkamaya uygunsa (grenaj, depo) kabul etmeniz durumunda bir adet de ben alabilirim. Ya da elinizde vektör varsa özelden gönderirseniz burada bir reklamcıda bastırabilirim.

Daha önce bunun için bir şey yazmıştım 2 tane dosya gelmişti ama ikisi de patlamış sanırım.
    Alıntı Barisozde adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sticker için ben de talibim
    Arkadaşlar yaptırdığım stickerlar pek suya dayanıklı çıkmadı maalesef,zaten elimde de kalmadı, Kerem arkadaşım ve isteyenlere elimde pdf formatında mevcut dilerseniz gönderebilirim ozalitçiler basıyor yapışkanlı yağlı kağıda damla sticker yapan olursa çok iyi olur tabi.
    4 teker bedenimi 2 teker ruhumu taşır.

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)