Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Barkın Bayoğlu [Altın Elbiseli Adam]

Motovento
    REKLAM ALANI
    pintus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125R 2018 > MT-25 ABS
    Güzel insan...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Green_Beret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cafe Racer 152 - SYM Joymax 250i
    Aslında motosiklet sürmeyi ağabeyim sayesinde küçükken öğrenmiştim. Yaşım küçüktü fakat motosiklet sürüyordum. Ağabeyimin motoruyla biri kaza yapıp motosiklet olayını rafa kaldırınca, benim de motosiklet maceram bitmişti. Daha sonra sürücü kursunda eğitmen olan bir arkadaşımın ısrarıyla çok uygun bir ücretle sadece direksiyon sınavına girerek A2 ehliyeti aldım. Aldım almasına da yine motosiklet sürmüyordum ve sürmeyi de düşünmüyordum. Tâ ki bir gün Youtube'da Barkın abinin videolarına denk gelene kadar. İçindeki motosiklet aşkı öyle güzeldi ki bizi de aşık etti. Youtube'da ilk abone olduğum kanaldır. Kanalının sıkı takipçisi oldum. Sanki aile ferdinden biriymiş gibi çok sevdim kendisini. Henüz motorum yok iken kask, mont, eldiven, dizlik gibi ekipmanlar aldım. Bize neyi önerdiyse uyguladım. Adı sanı belli olmayan "fıtı fıtı" bir çin skuteri aldım. Öğrettiklerini harfiyen uyguladım. Hiç kaza da yapmadım motorumu da düşürmedim çok şükür. Öğrettiklerinin etkisi vardır illaki. Hep bir yerlerde denk gelip tanışmayı istedim, bir teşekkür etmek, minnetimi bildirmek için. Fakat bir araya gelmek cenazesinde nasip oldu hemde doğum günümün ertesinde! Oraya gidince tabutunun başında ağladım ve etraftaki kalabalığı görünce, ne kadar sevilen bir olduğunu, benim gibi düşünen ve hisseden binlerce kişi olduğunu gördüm. Sevindim. Ne güzel adamdın be babuş. Allah'ın sevdiği kuluymuşsun. Hem arzu ettiği şekilde vefat etti, hem de binlerce kişi kıldık cenaze namazını ve dualar ettik cennete gitmen için. Eminim o binlerce kişiden birinin duası kabul olmuştur...
    Kural [ Z ] bunu beğendi.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun inşallah.

Arada videolarına denk geliyorum. Kendisine has o mizahi anlatışıyla hala hem gülümsetiyor hem de buruk bir hüzün yaşatıyor bana.

Nur içinde yat güzel insan...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Allah rahmet eylesin... Buyuk kayip oldu. Yeri dolmadi.
    TIGERSHARK bunu beğendi.

CoppeR` - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH Drift 150
    Işıklar içinde uyu güzel adam.

YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    dha dün crf rally vdeosunu izledim.halen anlamak istemiyorum gidişini.ışıklar içinde uyu.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    youtubeda x motoru y motoru incelemesi çıkıyor hala. niye? üzüyor sanki hep be.

Motosikleti
    motorum yok ama kaskım var
    ilk mesajım sana. yerin dolmayacak kabile reisim.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Günlerdir seçmece "Altınlı Gece" programlarını izliyorum. Hatta şu an da açık.

world_rider ve Kural [ Z ] bunu beğendiler.

Kergit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X Max 250
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günlerdir seçmece "Altınlı Gece" programlarını izliyorum. Hatta şu an da açık.

https://i.hizliresim.com/Gg3kFI.jpg
    fuat domaniç ne kadarda gençmiş o zaman.
    aea yaşasaydı nasıl olurdu kim bilir.
    Allah rahmet eylesin
    tommygun ve Kural [ Z ] bunu beğendiler.

tarikcapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 250
    Başlangıç motoru olarak, Ducati HyperStrada öneriyoruz, garanti veriyoruz, ömrünüz çok kısa sürecek
    AEA

Hele o 1000RR nin başında " Bütün bunlara sebep olan ne ? Bu motor! Sonra aşka başlar" dediği videoda o virajda ki şeklini anlatıyor ya.... O kadar içten ve samimi betimliyor ki, o viraji ben alıyormuşçasına keyifleniyorum
    Yalnız ama Kafası Rahat Adam...

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Kergit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fuat domaniç ne kadarda gençmiş o zaman.
    aea yaşasaydı nasıl olurdu kim bilir.
    Allah rahmet eylesin
    Bir kaç defa Şile-Ağva dönüşünde Opet'te Fuat Domaniç'i mola vermiş,dinlenirken gördüm. Hep yanında kalabalık bir motorcu tayfası vardı ve hep bu adamlara gülümseyerek hararetli hararetli birşeyler anlatıyordu. AEA zamanları güzel zamanlardı. O dönem çalıştığım şirket gayrimenkul sektöründe franchise/bayilik veren uluslar arası bir şirketti, AEA'nın kaza yapmasına sebep olan kişi de tanıdık olduğundan cenaze günü bütün şirket o çocuğun cenazesine gitti, bir ben AEA'nınkine katılmıştım.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir kaç defa Şile-Ağva dönüşünde Opet'te Fuat Domaniç'i mola vermiş,dinlenirken gördüm. Hep yanında kalabalık bir motorcu tayfası vardı ve hep bu adamlara gülümseyerek hararetli hararetli birşeyler anlatıyordu. AEA zamanları güzel zamanlardı. O dönem çalıştığım şirket gayrimenkul sektöründe franchise/bayilik veren uluslar arası bir şirketti, AEA'nın kaza yapmasına sebep olan kişi de tanıdık olduğundan cenaze günü bütün şirket o çocuğun cenazesine gitti, bir ben AEA'nınkine katılmıştım.
    O.Ç.'nun demek daha doğru olacaktır.
    MR.BERK bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O.Ç.'nun demek daha doğru olacaktır.
    Ben de 3 sene önce çok küfrettim o adama, 2017'nin o b.ktan Temmuz sabahı kadar ağladığımı hatırlamıyorum ama maalesef olmuşla ölmüşe çare yok.
    ero__ bunu beğendi.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    daha önce akrabalarım vefat ettiğinde bile gram ağla(ya)mayan ben, hayatımda ilk defa bir cenaze için 1-2 hafta boyunca durup durup ağlamıştım. vefat ettiği günün sabahı tatilim bitmiş antalya belek otogarına elimde valizlerle gitmiştim. otobüsü beklerken birkaç defa otogardaki hayrata gidip elimi yüzümü yıkamıştım insanlar ağladığımı farkedip garip garip bakmasın diye. ne garip zamanlardı. hala daha durup durup istemsizce "sen ne büyük adamdın" derim AEA videolarını izlerken.

hiç unutmam ilk motorumu alddığım zaman onun videolarında öğrendiğim omuz bakışı sayesinde iki defa biri kamyon biri de transporter olmak üzere iki aracın altında kalmaktan kurtulmuştum. yine ilk motorumu aldığımda sadece onun vites değiştirme videosundan öğrendiklerimle gram motosiklet tecrübem olmamasına rağmen 125'lik vitesli motorumu şubat ayında buz gibi bir ankara akşamında aşti'den bilkent'e getirmiştim.

çektiği videolarla yaptığı konuşmalarla çok kişinin hayatını kurtardı, Türkiye'de gerçek bir motosiklet kültürünü başlattı.
    Büyük adamdı büyük...
    tommygun ve Kural [ Z ] bunu beğendiler.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha önce akrabalarım vefat ettiğinde bile gram ağla(ya)mayan ben, hayatımda ilk defa bir cenaze için 1-2 hafta boyunca durup durup ağlamıştım. vefat ettiği günün sabahı tatilim bitmiş antalya belek otogarına elimde valizlerle gitmiştim. otobüsü beklerken birkaç defa otogardaki hayrata gidip elimi yüzümü yıkamıştım insanlar ağladığımı farkedip garip garip bakmasın diye. ne garip zamanlardı. hala daha durup durup istemsizce "sen ne büyük adamdın" derim AEA videolarını izlerken.

hiç unutmam ilk motorumu alddığım zaman onun videolarında öğrendiğim omuz bakışı sayesinde iki defa biri kamyon biri de transporter olmak üzere iki aracın altında kalmaktan kurtulmuştum. yine ilk motorumu aldığımda sadece onun vites değiştirme videosundan öğrendiklerimle gram motosiklet tecrübem olmamasına rağmen 125'lik vitesli motorumu şubat ayında buz gibi bir ankara akşamında aşti'den bilkent'e getirmiştim.

çektiği videolarla yaptığı konuşmalarla çok kişinin hayatını kurtardı, Türkiye'de gerçek bir motosiklet kültürünü başlattı.
    Büyük adamdı büyük...
    ve bu ülkede kendine halen O'na rakip görebilen birileri var ben de buna anlam veremiyorum.

Örnek almayı anlarım ama rakip görmek... e çüş...
    Disturbed34 bunu beğendi.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ve bu ülkede kendine halen O'na rakip görebilen birileri var ben de buna anlam veremiyorum.

Onlara verilecek ilaç

ero__, Disturbed34, Kural [ Z ] ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Bajaj Dominar 250

Motosiklet camiasının mihenk taşı AEA'dır. Herkes onu örnek alabilir eyvallah fakat ona rakip olamaz. Barkın Bayoğlu hep kalbimizde olacak...
    İnwe Elensar bunu beğendi.

y.selimbatu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şun An Yok.
    Tesedüfmü değilmi bilmiyorum ama ondan bu yana motosiklet adına olumlu hiçbirşey olmadı, her anlamda dibe battı sektör,bi o kadarda içimdeki sevgi bitti motosiklete karşı, bakmayın son çırpınışlar. Onu , Ümmet abiyi o kadar özlüyorum ki.
    İnwe Elensar bunu beğendi.

Motosikleti
    Z1000SX

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)