Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Ertuğrul ÖZ (akira) ...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer

Ertuğrul ÖZ (akira) Seni Unutmayacağız...

Ertuğrul ÖZ
    Mesleği: Makina mühendisi (yüksek olacak inşallah)
    Üye adı: Ertuğrul_Öz
    Doğum Günü Tarihi: 1 Şubat 1981
    Motosikleti: Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Biyografi: Namıdiğer Akira
    İmzası: Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin.
    Ertuğrul_Öz´ait bütün Mesajlar
    Ertuğrul_Öz´ait bütün Konular

Bu konu başlığında Ertuğrul ÖZ (akira) hakkındaki düşüncelerinizi anılarınızı ona ait fotoğrafları paylaşabilirsiniz.
    Ertuğrul hep bizimle birlikte olacak onu unutmayacağız...

Fotoğrafları:

Ertuğrul 28 Ocak 2007 günü Samsun'un Yakakent İlçesi'nde meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybetti.

Ertuğrul'un vefat haberinin sitede duyurulduğu konu başlığı ve dostlarının ona yazdıkları. 29-01-2007, 01:19 AM
    Ertuğrul Öz'ü kaybettik

Samsun'un Yakakent İlçesi'nde meydana gelen trafik kazasında, 1 kişi hayatını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre, kaza Samsun-Sinop Karayolu Cebeci İlköğretim Okulu önünde meydana geldi. Kenan Ö. (47) yönetimindeki 55 AS 715 plakalı otomobil, Ertuğrul Öz (26) yönetimindeki 55 LF 342 plakalı motosikletle çarpıştı. Kazada ağır yaralanan motosiklet sürücüsü Ertuğrul Öz, kaldırıldığı Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi'nde hayatını kaybetti.

Kazayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Kaynak: iha Yayın Tarihi : 28 Ocak 2007 Pazar

MOTOSİKLET SÜRÜCÜSÜ KURTARILAMADI
    Samsun'un Yakakent İlçesi'nde otomobille çarpışan motosikletin sürücüsü kaldırıldığı hastanede..
    29 Ocak 2007 Pazartesi 12:10
    Samsun'un Yakakent İlçesi'nde otomobille çarpışan motosikletin sürücüsü kaldırıldığı hastanede kurtarılamadı. Terme'de meydana gelen kazada ise 6 kişi yaralandı

Samsun-Sinop Karayolu Cebeci İlköğretim Okulu önünde meydana gelen kazada; Kenan Ö. (47) yönetimindeki 55 AS 715 plakalı otomobil, Ertuğrul Öz (26) yönetimindeki 55 LF 342 plakalı motosikletle çarpıştı. Kazada ağır yaralanan motosiklet sürücüsü Ertuğrul Öz, kaldırıldığı Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi'nde hayatını kaybetti.

6 kişi yaralandı
    Samsun'un Terme ilçesindeki kazada da 6 kişi yaralandı. Samsun'dan Ordu yönüne giden Yalçın Cantürk'ün kullandığı 55 KK 422 plakalı kamyonet, Akçay yöresinde direksiyon hakimiyetinin kaybolması sonucu refüje devrildi. Kazada yaralanan Mehmet, Ahmet ve İhsan Aydın, Hasan Saka, Hüseyin Cantürk (64) ile Hüseyin Cantürk (5), Samsun ve Terme Devlet Hastanelerine kaldırıldı.

Fahri KILIÇASLAN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sevgili Akira ... ne çok istedin GT250R ı daha binemeden kaza yaptı komşun .. Ne üzülmüştük senin için neyse sonradan 2. motorunu aldın yine bir GT250 R dı Sarı ondada sorunlar yaşadın MSN den azmı konuştuk parçalar için .. seni hiç görmesemde tanışmayı istediğim insanların başında yazmıştım konudışına.. Ölüm haberin içimizi yaktı .. Çok üzdü bizleri kahretti ..

Bekle bizi gelecez beraber açacaz gazı ufka doğru..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Yüzünü göremesemde buradan tanıştığım sevdiğim bir arkadaştı... Haberine çok üzülmüştüm.... Yaklaşık 1 hafta buralara yazasım gelmemişti...

Nur içinde yatsın.... Güzel bir fotosu vardı.... Bulur bulmaz yükleyeceğim....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

mekanı cennet olur inşallah
    kendisini tanımasamda tanıyanlardan okuduklarım yeter galiba

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Söylenmesi gereken çok şey var ama söylebilecegim çok az..

SİZLERİ UNUTMAYACAGIZ!!!!!!!!!!!!

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Aramızdan ayrıldığında elimizden birşey gelmemişti. Anca siyah avatarlarla sevgimizi sembolize edebildik. Ölüm haberi içimizi yakmıştı.

Keşke elimizden birşey gelse de seni geri getirebilsek.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

headquarters - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ...................
    Abım gıbı kardesım gıbı sevdıgım ınsanlar seslerını duymasamda düşüncelerini,zevklerini bildigim insanlar hepsinin mekanı cennet olsun yapılacak en güzel şey dikkatli olmak pişman olmamak ve gidenlerin arkasından bi fatiha...

E_M_R_E_sen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 ybr 125 :D
    Allah rahmet eylesin.mekanı inşallah cennetolur.ailesini tüm sevenlerine sabır versin.arkadaşlar motosiklet kazalarında arkadaşlarımızı kaybettigimiz hergecengün benim motosiklet arzum azalıyor.artık zevk alamaz oldum motosikletten
    ANKARA MT

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    nur içinde yat @akira
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

Motosikleti
    Zealsun 200 gs 'den>zx6r' a ; aklım yok aklım! Scuba instructor
    Allah RAhmet Eylesin....
    Nur içinde yatsın İNŞALLAH...

"Yaz dönemi kazalara dikkat....

Yollar manyaklarla dolup taştı!

Kask olmadan wc ye bile gitmeyelim...."
    [B][COLOR="Red"]"Kendinizi Cesurca Gösterin! Trafikte Farkettirin! Yaşamanız Sadece Buna Bağlıdır!!!"[/COLOR][/B]:bounce:

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Akira...
    Her ne kadar çok fazla konuşma fırsatı bulamasakta,benim için bu forumdaki özel insanlardan biriydin.Vefat başlığını ilk gördüğüm anda inanamadım belkide inanmak istemedim,ama maalesef doğruydu.Neden bizi bu kadar çabuk bırakıp gittiğini bilmiyorum,ama umarım gittiğin yerden bizleri görüyorsundur.Sende hayatını kaybeden diğer motorcu kardeşlerimiz gibi,her zaman yanımızda kalbimizde olacaksın...

Seni unutmayacağız...

serdar23_Bilgem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Öldük;ölümden bir şeyler umarak
    Bir büyük boşlukta bozuldu büyü.
    Nasıl hatırlamazsın o türküyü,
    Gök parçası, dal demeti, kuş tüyü.
    Alıştığımız bir şeydi yaşamak.

Cahit Sıtkı TARANCI

Allah rahmet etsin, nur içinde yatsın.
    Gönül ne gezi ister, ne dernek şahane;

Gönül iki kalıcı dost ister, motosiklet bahane.

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    sitemizin aktif üyelerindendin sen tanışmamıştık ama her topicde karşılaşmıştık seninle
    vefat haberin geldiğinde inanmamıştım nasıl olurdu böyle bişey herşeyini bizlerle paylaşan ve dikkatli süren bi insan nasıl olurda aramızdan ayrılırdı
    o zaman anladım ki allahın sevgili kuluydun sen
    seni hiç unutmayacağız ertuğrul kardeşim
    bu ay sonu samsuna geleceğim samsunlu arkadaşlar varsa topiği okuyan benimle irtibata geçin en azından oraya geldiğimde mezarında bi fatiha okuyayım uygun olursa ailesini ziyaret edeyim samsunlu arkadaşlardan haber bekliyorum
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Siteye ilk üye olduğum zamanlar yazdıklarıma açıklayıcı cevaplar yazmıştı. Kendisinin makina mühendisi ya da o tür bir işi olduğunu düşünmüştüm. Sonradan anladım ki yanılmamışım. Akira olan Nickini Ertuğrul Öz yapınca daha da bir ısındım, zira rahmetli babamın adı neydi biliyor musunuz: Ertuğrul Öztürk. İşte bu kadar benzer isimli birisi ve sanki yazdıklarında da zeka kokuyordu.
    Ölümünü duyduğumda içim sızladı, yüzünü hiç görmediğim, hiç tanımadığım birisine bu kadar üzüldüm.
    Mekanı cennet olsun.
    Bir gün bir yerlerde tanışıp birlikte süreceğiz biliyorum. Ailesine ve tüm sevenlerine sabırlar dilerim bir kez daha.
    Bu bölümü açanlara da çok teşekkürler.

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    hic tanimiyordum, samsunlu hemşerim olduğunu biliyorum,
    gerçekten çok kötü oldum şimdi tekrar okuyunca.
    of...
    nur içinde yatsın...

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    sevgili akira, nurlar içinde yat dostum, mekanın cennet olsun
    hala dün gibi aklımda.ne kadar çok üzülmüş ama bir o kadar da sakin davranmıştın komşun çarpınca "dışı büyük içi küçük sarı şey" ini. :(
    sonradan komşun olayı halletmişti de biz de en az senin adına yeni motor almış gibi sevinmiştik.seni sadece forumdan tanıyordum ama hep dediğim gibi çok tanışmayı arzu ettiğim biriydin.kısmet olmadı.
    seni hiç unutmayacağım emin ol, benim için hep forumda arkadaşlarının yardımına koşan, güleryüzlü, aktif bir akira hep olacak.
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

Jazzbass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ledow 250cc Chopper
    Hiç tanımadım ertuğrul kardeşimizi.. Hoş 2 yıldır sitemize üyesi olmama karşı yüzyüze tanıştığım çok az insan var.. Her kaybımız içlerimizi dağlayan birer kor parçası gibi olsada yüreklerimize tanrıda biliyor ya "akira" da yıkıldığım kadar pek bir az üzülmüştürüm hayatımda.. Pek az kelime ifade eder insanların acısını ama ölüm herkezi günün birinde değişik şekillerde bulucaksa ve herkez birgün yitip gidecekse bu dünyadan hayata iz bırakmaya çalışmak sanırım en doğru şey.. Sen bizlere hatırladıkça üzüldüğümüz, dalıp gittiğimiz, sonra kadere isyan ettiğimiz bir iz bıraktın ertuğrul. Nur içinde uyu
    [COLOR="Red"][B]"Korkularının üzerine gidebildiğin kadar yeni birşeyler öğrenirsin."[/B][/COLOR]

talkie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 CITY
    Yüzyüze tanışmışlığımız yoktu ama vefat haberini duyduğumda tüylerim diken diken olmuştu.Hiç aklıma gelmezdi tanışmadığım bir kişi için bu kadar üzülebileceğim.Nur içinde yat Ertuğrul...
    Satılık Asya125t-Spidi mont

Gecen sene ısler dolayısıyla gıdememıstım memlekete. Encokda ertugrul ıle tanısmayı planlıyordum. Nasıp bu seneye dedım. ama malum.. gıtmek nasıp olduda onunla tanısmak olmadı. yıne gıyabında konustum ortak doslarımızla. kendı gozlerımle gordum senı nekadar sevdıklerını, gıdısının onları nekadar uzdugunu. Hele tecrubelı bır abımız sunu dıyordu gozlerı dolarak: "alma dedım ona bu motoru, senın ıcın erken. keske..." dedı ve sustu. bende keske dıyorum ama bır anlamı yok. nur ıcınde yat akıra.

Su Silahı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Bu foruma üye olduğumun ilk haftasıydı. İlk defa bir mesajıma alıntı ile cevap verilmişti. Teşekkür ederim akira...
    Kısmet olmadı yüzyüze tanışmak.
    Gitti TDM kaldık yine ybr ile başbaşa..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)