Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motoruma.com
Motomax
Dragon 50
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Barkın Bayoğlu [Altın Elbiseli Adam]

Leoncino
    Motosiklet Online
    pintus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125R 2018 > MT-25 ABS
    Güzel insan...

Motosiklet Aksesuarları ve Ekipmanları Online Satış Sitesi
    Premium Motosiklet Servis Randevusu
    Motomax
    Green_Beret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aslında motosiklet sürmeyi ağabeyim sayesinde küçükken öğrenmiştim. Yaşım küçüktü fakat motosiklet sürüyordum. Ağabeyimin motoruyla biri kaza yapıp motosiklet olayını rafa kaldırınca, benim de motosiklet maceram bitmişti. Daha sonra sürücü kursunda eğitmen olan bir arkadaşımın ısrarıyla çok uygun bir ücretle sadece direksiyon sınavına girerek A2 ehliyeti aldım. Aldım almasına da yine motosiklet sürmüyordum ve sürmeyi de düşünmüyordum. Tâ ki bir gün Youtube'da Barkın abinin videolarına denk gelene kadar. İçindeki motosiklet aşkı öyle güzeldi ki bizi de aşık etti. Youtube'da ilk abone olduğum kanaldır. Kanalının sıkı takipçisi oldum. Sanki aile ferdinden biriymiş gibi çok sevdim kendisini. Henüz motorum yok iken kask, mont, eldiven, dizlik gibi ekipmanlar aldım. Bize neyi önerdiyse uyguladım. Adı sanı belli olmayan "fıtı fıtı" bir çin skuteri aldım. Öğrettiklerini harfiyen uyguladım. Hiç kaza da yapmadım motorumu da düşürmedim çok şükür. Öğrettiklerinin etkisi vardır illaki. Hep bir yerlerde denk gelip tanışmayı istedim, bir teşekkür etmek, minnetimi bildirmek için. Fakat bir araya gelmek cenazesinde nasip oldu hemde doğum günümün ertesinde! Oraya gidince tabutunun başında ağladım ve etraftaki kalabalığı görünce, ne kadar sevilen bir olduğunu, benim gibi düşünen ve hisseden binlerce kişi olduğunu gördüm. Sevindim. Ne güzel adamdın be babuş. Allah'ın sevdiği kuluymuşsun. Hem arzu ettiği şekilde vefat etti, hem de binlerce kişi kıldık cenaze namazını ve dualar ettik cennete gitmen için. Eminim o binlerce kişiden birinin duası kabul olmuştur...

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ... > Nc 700dc integra > ....
    Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun inşallah.

Arada videolarına denk geliyorum. Kendisine has o mizahi anlatışıyla hala hem gülümsetiyor hem de buruk bir hüzün yaşatıyor bana.

Nur içinde yat güzel insan...

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Allah rahmet eylesin... Buyuk kayip oldu. Yeri dolmadi.
    TIGERSHARK bunu beğendi.

CoppeR` - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH Drift 150
    Işıklar içinde uyu güzel adam.

YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    dha dün crf rally vdeosunu izledim.halen anlamak istemiyorum gidişini.ışıklar içinde uyu.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    youtubeda x motoru y motoru incelemesi çıkıyor hala. niye? üzüyor sanki hep be.

ANES MOTOR
    Leoncino
    Hero Motosiklet
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)