Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Barkın Bayoğlu [Altın Elbiseli Adam]

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her akşam sabaha kadar muhabbet ettiğimiz, gırgır yaptığımız grubumuzda ne neşe var ne keyif...
    Konuşasımız yok.
    Gülesimiz yok.
    Uykumuz yok.
    Abisiz kalmış, rehbersiz kalmış 46 motorcu, senin demenle 46 bilinçli apaçi kardeşin var.
    Arkanda bıraktığın Artçılarını çok yordun babuş..
    https://www.youtube.com/watch?v=NoXUdlKvIus
    Gece olay yerinden geçen bir kardeşimiz oldu Aydın...
    Abi burada kaza olmuş sahne çok kötü dedi whatsapp grubundan, motor Barkın abinin motoru dedi..
    Sosyal medyada en ufak bir haber bulamadık.
    Sonra gruptan foruma konu acın bilen vardır dediler.

Konuyu açınca fark ettim, haberi bilinçsiz olarak ilk biz duyurmuşuz.
    Sosyal medyada nereden bir haber almaya kalksak yine bizi kaynak gösterdiler.

Aslında buradanda anliyoruz ki motorcuyu motorcudan başka düşünen merak eden yok...
    Aniden sorular bana bize sorulmaya başladı, baktık sağlıklı bilgi alamıyoruz, Atilla ve Aydın kardeşimiz Avrupa yakasından deyim yerindeyse yatağından kalkıp haydarpaşa hastahanesine gitti.
    15 dakikalık yol bitmez oldu.
    O'na birşey olmaz, Altın Elbiseli Adam ölmez dedik.
    Atilla hastahaneye ulaştım diye mesaj atınca aradım "Atilla noldu?" Dedim.
    "Baba adam gitti ya" diyebildi sadece.
    "Başımız sağolsun" dedim bende.

Herkes haber beklediği için, herkes gerilmiş arka arkaya mesaj yağdırıyor.
    Istemeyerek bu kötü haberi sanal alemde bildirmek bize düştü...
    %100 Vefat bilgisini verdikten 1 saat sonra forum aşırı yoğunluktan kitlendi.
    Sabah foruma giremeyenler vardır mutlaka, sebebi Barkın abiydi..
    Resmen saygı duruşuna geçti forum...

Nasıl alışacağız bilmiyorum...
    Evet doğru sabah bi ara giremez oldum bende sekizden sonra baya yogunluk olmuş Ben o an bile umutlandım kesin yalan haberi o yüzden her şey gitti dedim.Ama yine bir şey değişmedi. Benimde bi arkadaşım olayı duyunca gitmiş hastaneye benim sabah haberim oldu,bir ara bi koşuşturma olmuş içeride hemşirenin dediğine gore uyanmış, sonradan bi komplikasyon sonucu kalp krizi geçirmiş.
    Ben pek alışacağımızı sanmıyorum. Belli ki sende benim gibi baya baya etkilendin.Ölüm hak ama bir insanın, hemde böyle engin tecrübeye,bilgiye sahip bir insanin bu şekilde hayattan kopması çok koyuyor...Ben Barış MAÇO ve Kemal SUNAL öldüğünde bile bu kadar derin bir keder duymamıştım...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    AhmeT16 ve TosunPasa bunu beğendiler.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    içimizde tarif edilemeyecek bir burukluk var

SolidSnake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hala inanasım gelmiyor. Bugün veda ettim barkın'a. İl dışında olduğum ve cenazesine katılamayacağım için en son yaptığı altınlı gece canlı yayınını baştan sona izledim ve bittiğinde tek başıma kendisini alkışladım. Enerjisiyle havasıyla, karakteriyle akraba-kardeş-yakın tanıdık olmadan bizi ( en azından beni ) böyle yıkabilmişse bu adam, allah ailesine sabırlar versin. Allah başta annesine ve hayatta ise babasına çok büyük sabırlar versin. En yakın arkadaşları fuat ve devrim abilere bolca sabırlar versin, diğer yakın arkadaşlarına da.

Barkın Bayoğlu sadece gençlere motosikleti sevdirmeye çalışan ve hobisini icra eden bir adam değildi. Barkın Bayoğlu, Türkiye Cumhuriyeti'nin değerlerinden birisidir. Bu ülkenin değerlerinden birisidir. Adını ilk defa bugün duyup, ne kadar sevildiğine şaşıran ve bu yüzden üzülen de oldu, ama bu hiç farketmez. Türkiye bugün bir değerini kaybetti. Atatürkçü, ülkesini seven, kendi bildiği yol ile ülkesini daha iyi bir hale getirmeye gayret eden, daha medenileştirmeye çalışan bir vatanseverdi o.

Seninle gurur duyuyorum barkın. Seni hiç unutmayacağım. Umarım şimdi mis gibi, tam istediğin gibi bir yerde, istediğin motosiklet ile sonsuzluğa tapa gaz gidiyorsundur. Hemde hiç kaygın olmadan.
    Tekrar görüşmek üzere, hoşçakal.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    ben bi sigara yakayım.

Uyku yok bu gece. Açtığım konulardan anlaşılır bende maddiyatı hemen hemen ayarladım sayılır ve ktm rc serisi bir motor alacaktım. fakat Barkın abininde kaza yaptığı motorun rc olduğunu öğrendiğim andan beri değil ktm hiç motor almayı düşünmüyor oldum. Deyim yerindeyse Sahip olmadan soğudum motordan. Alırsam da Barkın abinin miras bıraktığı o bilinçli motorcu kitlesini yaşatabilmek adına alırım motoru.

Motosikleti
    Honda Crf 250 L
    Hala olayın sokundamıyım bilmiyorum inanamıyorum yada inanmak istemiyorum. dün gece kaza haberini aldıktan sonra çok kötü oldum.bi dönem hayatımda geçirdiğim zor günleri onun sayesinde atlattım motosiklet ile tanıştım özgürlüğü ögrendim ama şimdi Barkın abinin olmayışını kabullenemiyorum,az önce indim motordan ve çok garip oldum acaba bıraksam mı satsam mı diye düşündüm ama Barkın abinin öğrettiklerini yaptığı işleri boşa çıkaramam yapamam.çok özel bir insandın ve hep öyle kalıcaksın mekanın cennet olsun abi.

Üstadım bu alanda senin ismini göreceğime keşke dünya yerle yeksan olsaydı...
    YasinC, valeros46 ve İnwe Elensar bunu beğendiler.

Emreköktürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 X
    Başımız sağ olsun ülkesini, motoru ve motorculari seven çok değerli bir insandı.
    Allah tan mekanını cennet olmasını dilerim.
    Hoşçakal Barkın Abi

<ÖzgürYanık> - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Chetak 12v Electronic(1991)
    bu butun gun icimde bir skinti vardi ya inanmayan biriyim ancak o gun is yerinde habire o lafi tekrarladim , bulutlu havalarda bir.kasvet olur ya hani , sonra.malum haber
    ciddi ciddi yok ya Babuş bize kamu spotu veriyordur bak boyle kalir arkanizda ki ler gibi , sanki birkac saat surecek sonra akilli olun ciddiye alin yaptiginiz isi diyerek yuregimize su serpecek sandim .... Allah mekanini cennet yapsin enazindan insanlara ogrettigi yararli seylerin ve guler yuzunun hurmetine varsa olan gunahlarini affetsin ailesine.ve tum sevenlerine sabir versin bu ulkede de ne olur artik bir kuralsizlik yapilacaginda kimene benim hatam benim hayatim denmesin goruyoruz ki. tek sucu yoldan gecmek olan insanlar geri donussuz bedeller oduyor ..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Allah cc taksiratını affetsin. Ailesine, sevenlerine, hepimize sabır versin. Samimi insandı. Sadece motosiklet severlere değil, ülkemize, milletimize değer katan biriydi. Arkasında kapatılması zor bir boşluk bırakan insan. Allah rahmet eylesin.

neveragain34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gn125 34 BD 4673 calındı CBF 150 yollarda
    Hepimizin başı sagolsun.
    haberleri araken MKSF (motorsiklet kullanıcıları ve sporları federasyonu)diye bir olusum varmış
    inanın şu anda öğrendim Türkiyede motorsiklet federasyonu olduğunu.
    bir tek bildiğim şey varsa Türkiyede motorsiklet camiasının bayrağını taşıyan motorsiklet tutkunlarına bir şeyler aşılayan bilgilendiren biri varsa oda ALTIN ELBİSELİ adam dı
    Mekanı Cennet olsun inşallah
    Ailesine,sevenlerine,hepimize ALLAH sabır versin.

oenaj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mekanın cennet olsun güzel insan...
    Çok sevdirdin kendini çok,
    Ne diyeceğimi bilemiyorum, nurlar içinde yat,,,

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Ben biraz katı yürekliyimdir. Öyle tvde internette gördüğüm tanıdığım insanlar için pek umursamam. Barkın abiyi ne gördüm ne tanıdım ne selam verdim ne aldim. Sadece videolarından tanıyorum. 2 gündür gözlerim dolu dolu oluyor kuytu bi yer bulsam ağlıyacam.

Ailemden birisi göçmüş gibi üzgünüm.
    oialdemir bunu beğendi.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Sanki ailemden biri göçüp gitmiş gibi ilk defa biri için göz yaşı döktüm keşke gitmeseydin Barkın abi beri bir türlü kafamı toparlayamıyorum

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    oturdum çocuk gibi ağladım. sonra gittim motosikletime baktım, anneme baktım (kanser) babama baktım (oldukça yaşlı ve yorgun) parmağımdaki nişan yüzüğüne baktım.
    sanırım motorumu satıcam.

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    https://www.youtube.com/watch?v=NoXUdlKvIus

Mekanı cennet olsun...
    Motosiklet camiası, bir abisini, bir şefini daha kaybetti.
    Sayfalarca yazılır buraya, ama bazı cümleleri sahipleriyle saklamak gerek..
    Unutulmayacak.
    Canım yanıyor be usta... En çokta cenazede olamadığım için üzülüyorum. Yurt dışındayım. Çok ama çok üzgünüm. Şantiyede avel avel geziyorum. Her gönderide gözlerim doluyor. Bize her şeyi gösterdi. Her şeyi anlattı. Yalansız, karşılıksız sonra da ben gidiyorum babuşlar dedi :(

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    bence, barkın abi son noktasındaydı, çok uzun zamandır takip ediyorum. tırnaklarıyla kazıdı bu güne kadar geldiği noktayı, 0 dan başladı, hiçbirşeyi olmayan bir adamdı, sonra tanındı, para kazandı, motosiklet aldı, çaldırdı, bidaha aldı, bidaha çaldırdı, inat etti motosiklet aldı ve herşeyi yoluna soktu, eskitme motosiklet yapmaya çalışıyordu, önce eski bi fazer i vardı, onu söktü parçaladı, onu revize etti, çok tatlı ve estetik bi motosiklet yaptı adını da wundervaffe, daha sonra yamaha bi motosiklet daha verdi al bunu da parçala yap diye oturdu tasarladı çizdi bu sefer daha fantazi bir motosiklet yaptı adını manitu koydu.. buraya kadar para kazanmak şirketini yürütmek sponsorluklarla baş etmeye çalışmakla geçti hayatı, ktm yamaha ve bilimum sponsorlarla tam düzene soktu ki iş yerindekilerle sıkıntı yaşadı tüm ekibi işi bıraktı, hemde fuarın ortasında, inat etti yılmadı bırakmadı devam etti, yeni bi ekip daha uzman ve güçlü bi kadro kurdu, düzeni oturttu ve çocukluk hayali olan limaya gitti, binlerce km motosiklet kullandı, eski mezarları gezdi, vefat etmiş çocukluk arkadaşlarıyla görmek istedikleri yere gitti maccu piccu.. gördü video çekti, çok mutlu lan videolarında izleyin göreceksiniz zaten, döner dönmez nedendir bilinmez motosikletin geldiği son noktanın incemelesini yaptı, hayabusa.. zaten ondan sonra ne olduysa oldu, barkın abi sanırım artık misyonunu (kendi içinde) tamamlamıştı.. dün bütün gün gece sabaha karşı barkın abiyi çok uzun zamandır takip edip herşeyini bilen bir adam olarak sadece düşündüm.. hiç birşey yazmadım, hiç yorum yapmadım, sadece sessizce yas tuttum.. kadın erkek ilişkileriyle dalga geçen dev gibi motosikletlerle oyuncak gibi oynayan o bilgi küpü adam, 200 cc bi motosikletin üzerinde (zaten bassa bassa 120 basabilir) karısıyla kavga edip dengesini kaybeden bi adama çaprtı, muhtemelen yara falan almadı ama çarpmanın şokuyla (ulan adamı öldürdük tribi) astım krizine girdi bundan sonrası malum.. allah gani gani rahmet eğlesin. bunlar şahsi fikirlerim. çok üzgünüm sanki kardeşimi kaybettim. okadar üzgünüm. yazım hatalarımda vardır belki bilmiyorum ama sabah işe gelirken motoruma bindiğimde artık zevk almadığımı hissettim. korkuyordum sadece ürküyordum...
    OnurTr, erdems, TosunPasa ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Emreerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GSA
    Dün sabah uyandım haberi öğrendim. Aşağı indim motoruma bindim işe gelmek için. Pendik'ten Acıbadem'e gelemedim. Kozyatağı'nda çektim kenara, durmuyor ulan. Gözlerimden akıyor bir şeyler. Ne oluyor farkında bile değilim. 31 yaşında adamım böyle hissettiğim an sayısı çok nadir. Yer şu foruma girdiğimde adını gördüğümde, her youtube'a girdiğimde önerilenler'de kanalını gördüğümde.. Ne bileyim yahu. Tarif edemiyorum ben. Boğazımda bir şey var. Göğsüme bir şey oturdu.

O saçma depo kapağı gibi hissediyorum abi kendimi. Hani incelemerde hiç sevmediğin, elde kalan, bir yere sığmayan. Son kez Karacaahmet'ten Çengelköy'e beraber süreceğiz bugün.

Sen hepimizden önce geçtin Finish'i. Sağa çektin bekliyorsun. Tek tek geleceğiz yanına.
    YsNLzTrK bunu beğendi.

netwera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Agility, Kymco People S, Bajaj Pulsar 200NS
    Altın Elbiseli Adam ile görüşmüşlüğüm, tanışmışlığım yoktur. Ancak Altın Elbiseli Adam dergi yazıları, TV programları ve youtube videoları ile tüm motorsiklet sevdalalarının sevgisini kazandı, referans aldığı kişilerden biri oldu. Ölümüne sanki yakınımı kaybetmiş gibi üzüldüm. Mekanı cennet olsun. Motorsiklet sevgisi aşılayan Barkın bu kez bizi motorsikletten soğuttu. Hepimiz "O bile hayatını kaybediyorsa biz trafikte nasıl güvenli oluruz" diye kendimize sormaya başladık. Sanırım hayatta öngörülemez ihtimallerin her an çevremizde olduğu gerçeğini unutmamız gerekiyor. Allah rahmet eylesin.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)