Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

KEREM HANÇER (yesilius2)

Motovento
    REKLAM ALANI

Allah rahmet eylesin kardeşimize. Mekanı cennet olsun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Egee22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MG Prince
    Allah rahmet eylesin

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Dün mt 07 facebook sayfasında gördüm haberi, mekanı cennet olsun

_kaan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah günahlarını affetsin mekanı cennet olsun. Böyle kaza haberlerini okudukça, gördükçe acaba diyorum vazmıgeçsek bu sevdadan. Ama kaderde varsa motosiklet olmuş, uçak olmuş, bisiklet olmuş, hepsi bahane.Tedbirini al takdiri allaha bırak.

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    mevlam rahmet eylesin iyi çocuktu ailesini tanırım.Bir ara tek teker yapmaya çalışıyordu garaj ın önünde işlek bi sokakata 4 sene önce ikaz etmiştim.
    babası çok severdi onu bir dediğini iki etmezdi yıkıldı ailesi .mevlam sabır versin

ihakanvardal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800, Suzuki Hayabusa gsxr 1300
    Kabına sığmayan, güleryüzlü ve iyi niyetli bir arkadaşımızdı. Hepimizin başı sağ, mekanı cennet olsun...

Motosikleti
    honda nc700x
    Kardeşimizin mekanı cennet olsun.. Yıkıcı haberler gelmeye devam ediyor. Boyunluk sırtlık ve göğüslük takınız lütfen. Unutmayalım boyun kırılması ve iç kanama malesef en sık ölüm sebebi. Allah yakınlarına sabır versin.

DeliDolu'MT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 Esd
    Allah rahmet eylesin. Sevenlerinin ve bütün mt ailesinin başı sağolsun..

yeni görüyorumda bir araba vakası daha aynı motorun nakedversiyonunu aldım getirdim bende frenleri viraji falan kötü diye araştırıyordum bu elemanın öldüğünü gördüm bir araba vakası daha bakmadan etmeden dönüp yanlıyorlar biz alalım motoru trafiği rahatlatalım etraftaki orospu çocukları iyi insanları öldürsünler devlet de bir bok yapmasın böyle ülkenin ben

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    şimdi gördüm üzüldüm..ben kendisini ağırlıklı olarak Motordelisi sitesinden tanırdım...skutırları öttürürdü..teker uzmanıydı...kazanın oluşumu hakkında bilgi var mı...gençlere ölümü yakıştıramıyorum...forumlara renk katan neşeli şen şakrak bir arkadaşdı...

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R Repsol
    ALLAH (c.c.) rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

eo93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    üzücü bir olay nasıl olmuş kaza peki şu motosiklet kazaları için artık devletin ciddi önlemler alması lazım son aylarda çok sayıda kazada ölen oldu en büyük pay otomobil sürücülerinin motosikletlilere saygı göstermemesi

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    üç-dört gün önce gece 10-11 arası köprüye inen yokuşta aklıma geldi Kerem arkadaş , pek yaptığım bir olay değildir ama bir fatiha okudum arkasından.
    Allah Rahmet eylesin , geride kalacakları düşünüp daha temkinli kullanmak gerekli.

Emreköktürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 X
    Allahtan rahmet sevenlerine baş sağlığı dilerim mekanıda cennet olur inşallah

Bosix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli 250 tnt -> Ducati 696 Monster
    Ailesine sevenlerine sabırlar dilerim

Motosikleti
    nc750x
    Alıntı eo93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...artık devletin ciddi önlemler alması lazım ...
    Alıyorlar. Yollar sulanmaya başlanmış. Pendik - Kadıköy sahil yolunda sağ tarafa birşey döşeyip şeridin tam ortasında yamalar ve basamaklı alanlar ayrıca çukurlar tuzaklanmış. Sulamalarda bir geliştirmeye gidip orta şeridide sulamaya başlamışlar. Sürekli çalışmalar var ve bazı yerlerde özellikle sağ şeritte kumlu topraklı alanlar bırakılmış.

Dudullu gişelere doğru Ankara yönüne doğru gelirken yine şeride sıcak asfalt dökülmüş ayrıca araya öyle bir zift atmışlarki ben mazot dökülmüş sandım.

Crixa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 1100 dragstar
    Mekanı cennet olur inşallah Allahım geri de kalanlara sabır ihsan etsin günahlarını affetsin 2013 yılında hyosung tanıtırken izlemiştim arkadaşı çok üzüldüm :( :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:21 ----------

Motosiklet tutkusuyla tanınan Kerem Hançer, önceki akşam arkadaşlarıyla iftar yemeği yedi ve Avrupa Yakası’na doğru yola çıktı.
    22 yaşındaki genç, Boğaziçi Köprüsü’nde seyir halindeyken bir otomobile arkadan çaptı. Hançer olay yerinde hayatını kaybederken cenazesi, otopsi için Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Arkadaşları cenazeye ailenin üzüntüsünü göz önünde bulundurarak motosikletsiz gitme kararı aldı.
    Hançer’in cenazesinin, bugün öğlen namazında İçerenköy Merkez Camii’nden kaldırılacağı öğrenildi.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)