Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910 SonuncuSonuncu

Barış Şuşut - Namıdiğer BBRR seni unutmayacağız...

Motovento
    REKLAM ALANI
    A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Allah rahmet eylesin!
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Barış kardeşime öncelikle Allahtan Rahmet kederli ailesine de sabırlar dilerim. Kaç kez gittim Marmaris'e ancak Barış'ı görmek bir türlü nasip olmadı. Geçenlerde Murat ( Wallace ) ile görüştüm ve acı haberi ondan öğrendim. Yaradan toprağını bol mekanını Cennet eyler inşallah.

Beatrice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar bu yaptığınız için teşekkür ederim. O kadar duygulandım ki. Zaman geçiyor ama acı azalmıyor. Sadece üstüne yavaş yavaş bir perde iniyor. Yengemi (eşini) ve anne babamı düşünemiyorum. Ben hala yarı deli gibiyim. Tepkilerim anormal, onlar kim bilir kendi içinde ne yaşıyordur. Bu sayfayı sık sık açıp okuyorum. Aslan abimle daha bir gurur duyuyorum sanki. Belki size saçma gibi geliyor ama diyorum ki adam cidden adammış yaa, bu kadar mı seveni olur bir insanın. Bizim için zaten o mükemmel biriydi ama ben burada ya da başka yerde hakkında yazılanları okudukça çok mutlu oluyorum. Bu gurup ismi için de teşekkür ederim.
    tln, dundanbiri, mete_han ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Forumun bu kısmına pek girmedigim icin yeni gordum bunu.. Seneler once festivale gittigimizde ugramıstık yanına nese dolu misafirperver bir adamdı. Nur icinde yat Barıs abi

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Biliyorum ki, Barış bunu okumayacak. Ama içimde öyle yoğun bir duygu yoğunluğu var ki, yazamadan edemedim.
    Sevgili Kardeşim,
    Aramızdan ayrıldığından beri bu ilk Bayram. Bunca sene boyunca hiç sektirmeden her Bayramın ilk gününde beni arar Bayramımı kutlardın.
    Seninle konuşurken benim de yüzümde bir gülümseme ve neşe oluşurdu.
    Bu Bayram yoksun. Başkaları aradı ama sen arayamadın, gülümseme ve neşe yerini bir kaç damla göz yaşına bıraktı...
    Nur içinde yat, güzel dostum benim. Yaşadığım sürece hep kalbimde kalacaksın.
    mete_han bunu beğendi.

KAWASAKI_GTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTR1400 - TVS
    marmaristen cok sevdigim bir abimdi. kendisini ve kardeşi bora abiyi cok cok iyi tanırım . bilgisayarlarını ben yapardım hatta.

BARIŞ ŞUŞUT ve kardeşi BORA ŞUŞUT Tanıdıgım en iyi in tatlı insanlardandır .1 senedir marmaristen ayrıyım . eşimden bosanınca maddi acıdan çökünce terkettim marmaris'i . bu sekişde bir ölüm inanın bana yakıstıramadım . taktiri ilahihalen ondan aldıgım depo cantası bile bende. ve bu dakikadan itibaren kullanmıyorum artık. mekanın cennet olsun. barış abim . senden bana hatıra kolumdaki dovme olacak.... saygılar TÜRKER ....

Beycivan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    Çok üzüldüm Allah rahmet eylesin. Genç yaşta vefat etmiş geride kalanlara Allah sabırlar versin.

Motosikleti
    Bu akşam, birden bire seni hatırladım sevgili kardeşim. Sanki yıllar geçmiş te ayrılalı, birden bir hatıra hatırlatmış gibi seni...
    Oysa daha bir sene bile dolmadı.
    Ah be Barış, ah be...
    mete_han ve Erhan Erdil bunu beğendiler.

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Abi sana bir şey diyeyim mi? Böyle bırakıp gitmen olmadı. Huzur içinde yat.
    MhmtcnKoral bunu beğendi.

Motosikleti
    Bu sene yılbaşı kutlamadım sevgili kardeşim. 1 yıl geçti...

Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    Dile bile zorlaştı tam 1 sene

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Kaç gündür konuya girip bir şeyler okuyorum, gözlerim doluyor, hüzünleniyorum... Bir şeyler yazasım geliyor, başlayıp başlayıp siliyorum...

Hala zaman geçmiyor, hala kabul edemiyorum abi... Aylarca, yıllarca konuşmasak bile bir sonraki telefonun ilk kelimesinden itibaren sanki daha dün görüşmüşüzcesine samimiyet geleceğini bilirken; şimdi ay geçmesi, yıl geçmesi, ve arayamamak, arayınca ulaşamayacağını bilmek çok zor geliyor...

Zamanında farketmediğim, o kadar çok iz bırakmışsın ki hayatta...

Huzur içinde ol...

Motosikleti
    Xciting25Ori - SYM WOLF - Xmax400 - NC750D integra
    Allah rahmet eylesin, forumda seveni çokmuş, güzel bir insanmış belli ki. Eşimin abisi de mideyi zımbalattırarak küçülttürdü, şu an için sadece neredeyse mide borusu ile besleniyor. Kilosu yarı yarıya düştü. ( 140 - 70 ) Ancak üzerinden 1 yıldan fazla geçmesine rağmen hala iyi diyemem. Sürekli el üstünde tutulması gerekiyor, sürekli bir halsizlik, uyku hali. Gerçekten yapılacak iş değil. İnsan 2 tek köfte ile doyar mı yahu. Sürekli 2 saatte bir yemek yemek zorunda olmak ta cabası. Tekrar Allah rahmet eylesin.

Acınızı hatırlatmak istemezdim ama başlığı görünce yazmadan edemedim. Uzun zamandır motosikletten ve buradan kopuğum, bir çok şeyi yeni görüyorum.
    BBRR diye aklımda kalmış, MT'nin efsane isimlerinden biriydi. Mekanı cennet olsun.
    Geç de olsa yakınlarına, MT'ye ve tüm sevenlerine baş sağlığı dilerim.

okram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sky Team
    Sevgili Barış. Unutulmadın...

Motosikleti
    Güzel kardeşim. Seni hiç unutmayacağım. Nur içinde yat!
    Erhan Erdil ve Olcay Avşar bunu beğendiler.
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Yıllar çok çabuk geçiyor, ama ne kadar zaman geçse de abimi özlüyorum. Güzel insan, seni hiç unutmayacağım.

Alıntı Barış Şuşut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu bölümü açma nedenimiz, aramızdan ayrılan arkadaşlarımız için bir özel yer yapma gereği duymamız. Aralarda kaybolup gitsede taziye başlıkları biz bu arkadaşlarımızı unutmadık .. Bu bölüm taziye dileği için değil, arkadaşlarımızı hatırlamak için onlarla aranızda geçen anılarınızı anlatabilmeniz için varsa eğer elinizde resimleri eklemeniz için ..

Bu bölüme hiç başlık açmak istemiyoruz . Bu sayıda kalır işallah .. Onlar ailelerinin kalplerinde hep kanayacak bir yara olarak kalacaklar .. Biz sevenleri, arkadaşları , yol dostları olarak ailelerinide unutmayalım . Kaybettikleri evlatları eşleri babaları olamayız ama acılarını paylaşabiliriz.

Hepsinin mekanı cennet olsun ..
    Bu forumu da açmak Barış abinin fikriydi.
    ryangt, Olcay Avşar ve Alper_tim bunu beğendiler.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Orada da kavurmalı tost var mı ağabey?
    MrMud bunu beğendi.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Doğum günün kutlu olsun abi...

2 gün önce aylarca kouşmamış, görüşmemiş olsak da bir sesini duymanın, bir hatrını sormanın yıl dönümüydü; son yıllardaki gibi sessiz geçti. Hala sevmiyorum, hala alışamıyorum bu sessizliğe...
    Alper_tim bunu beğendi.

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    lanet olası modern dünyanın dikte ettikleri! zayıf olmalısın, fit olmalısın bla bla!! allah rahmet eylesin. Tanımam etmem ama gözlerinden belli ne de hayat dolu... Cidden üzgünüm.

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)