Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 891011 SonuncuSonuncu

Emrah Kurtoğlu (V max)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Bugun bi işim vardı depoya girdim ve tesadüfen motorunu gördüm,kendimi çok kötü hissettim.
    Karadeniz - Giresun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

19 Gün olmuş abi seni kaybedeli.
    Hergün aklımdasın.
    En çokta gülen yüzün çıkmıyor aklımdan.
    Hep gülerdin.
    Kimseyi kırmazdın..
    Şimdi tüm dualarım, senin orada da gülüyor olman.
    Allah kabrini cennet bahçelerinden eylesin abim.
    Orada da yüzünü güldürsün hep.
    [CENTER][B] Sosyal Medya Hesaplarımız[/B]

[URL="www.facebook.com/motosiklet.net"][B][COLOR="#0000FF"]MT Facebook [/COLOR][/B][/URL]

[URL="https://www.instagram.com/motosikletnet/"][COLOR="#FF0000"][B]MT Instagram [/B][/COLOR][/URL][/CENTER]

Sensiz geçen günlerin bi anlamı yok artık alışamadık yokluğuna hâlâ sesin kulaklarımda inanamıyorum bi türlü sanki bi yerlerden çıkıp gelecekmişin gibi hissediyorum gittiğin günden beri herşey seni hatırlatıyor bana anılarımız geliyor aklıma fotoğraflarına bakamıyorum o gülen gözlerin artık bana neşe yerine keder veriyor ama isyan etmiyorum allah seni bizden daha çok sevmiş diyorum teselli ediyorum kendimi dualarımız seninle sen yeterki rahat uyu abi . .

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı emrekurtoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sensiz geçen günlerin bi anlamı yok artık alışamadık yokluğuna hâlâ sesin kulaklarımda inanamıyorum bi türlü sanki bi yerlerden çıkıp gelecekmişin gibi hissediyorum gittiğin günden beri herşey seni hatırlatıyor bana anılarımız geliyor aklıma fotoğraflarına bakamıyorum o gülen gözlerin artık bana neşe yerine keder veriyor ama isyan etmiyorum allah seni bizden daha çok sevmiş diyorum teselli ediyorum kendimi dualarımız seninle sen yeterki rahat uyu abi . .
    Denilecek birşey bırakmamışsın Emre kardeşim.
    Allah kabrini pür nur eylesin Emrah abimizin,gülen yüzü hep orda da gülsün :(
    [CENTER][B] Sosyal Medya Hesaplarımız[/B]

[URL="www.facebook.com/motosiklet.net"][B][COLOR="#0000FF"]MT Facebook [/COLOR][/B][/URL]

[URL="https://www.instagram.com/motosikletnet/"][COLOR="#FF0000"][B]MT Instagram [/B][/COLOR][/URL][/CENTER]

sarıdev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Yapılan mühendislik hatalarını biz yazmışız,tartışmışız ama sadece biz.Ölen yine öldüğüyle kaldı.Malesef bu forumda bu tür konu başlıkları istemesekte açılacak.Yoldaki durumla ilgili bir kişi çıkıpta belediyeyi yoldaki kusurdan dolayı mahkemeye verdimi acaba? madem ki bu kadar fazla kaza oluyor.

Allah vefat eden arkadaşımıza rahmet etsin.Ailesine ve dostlarına sabır versin.
    Akilzsizlar hirsizlarin en zararlilaridir: Zamaninizi ve nesenizi çalarlar.

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    yeni yapılandırılan ve yeni düzenlenen kavşaklarda , ortadaki adanın gereksiz yere büyük tutularak yolun virajlanmasına vesile olan adadan dolayı bu geçtiğimiz kış ayı içerisinde ciddi anlamda 4-5 tır kazası yaşanmış ve biri gözümün önünde olmak kaydı ile hiç yoksa en az 5 kişi pisi pisine hayatını kaybetmiştir ,

tamam eceli gelmiş vadesi dolmuş diye kendimizi avutsakta ( tedbiri alıp taktiri allah,a bırakmak sözü aklıma gelmektedir , bu kavşaklar madem bu kadar düzgün ve olması gerektiği gibi neden özellikle tırlar savrulmakta ve insanların hayatına mal olmaktadır ?

çok süratli gittiklerini düşünsekte yolda gizliden ve sürücülerin tahmin edemedikleri tuzaklar bulunmaktadır ,
    karamürser merkez ışıklarıda bunlardan birtanesiydi , bir tanesiydi diyorum çünkü yol etkrardan elden geçiyor ve ortadaki gereksiz ada kaldırıldı eski sistem yapılıyor ve yoldaki gizli tuzaklar olmayacak ,

bu bu şekilde yalova elmalık yoluna kadar olan kısımdaki bütün kavşaklar aynı sistemde yapılmış olup hepside aynı tehlikeyi beraberinde barındırmaktadır .

bu konu aklıma geldikçe sinirlerim depreşmekte , biride çıksın şuraya desinki .... evet kardeşim o yolun planını projesini ben çizdim desin ! bende ilkokul mezunu bir vatandaş olarak onun suratının orta yerine tüküreyim .... kaldırım mühendisi denen insanlar bu anlatmaya çalıştığım insanlar sanırım , hayatta bir kaldırım yapar onunda içine sıçar bırakır .

sarı dev doğru söyler peşini bırakmayacaksın mahkemeyse mahkeme gerekirse imza toplayacaksın o çocuk pisi pisine gitti ! emrahı yol öldürdü aynen karamürsel merkez ışıklardaki 5-6 kişi gibi ! ecel geldi başa diş ağrısı bahane .... amma velakin ortada birde sıkıntı var ismi kavşakmıdır ? yavşakmıdır bilmiyorum .

| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Başınız sağolsun Emre kardeşim.Bende kardeş acısını iyi bilirim,tarifi yok.Allah sabır versin.

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı emrekurtoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:00 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:10 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=_WL6ZtgbHag

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:21 ----------

| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Bayramda Emrah Abi'nin babası Mustafa amca sağolsun bizi unutmayıp halimizi hatrımızı sordu.
    Keşke yakın olsaydık da keşke mezarını ziyaret edebilseydik be abim senin bu bayramda.
    Çok erken ayrıldın aramızdan,ama inş orada rahatsındır,gerçek bayramı orada yapıyorsundur.
    Özledik abi seni...

yasin_942 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    Emrah abimiz için dua edelim. Onu unutmayalım.
    YZFR 125 2011-2012 16.000 KM / SYM WOLF SB250Ni 2012-....

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı yasin_942 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emrah abimiz için dua edelim. Onu unutmayalım.
    Evet duamızı eksik etmeylim.
    İns orada da yüzü burdaki gibi hep gülüyordur..

emrah abimizin mezarı nereye defnedildi bilgisi olan varmı :(

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı ysr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emrah abimizin mezarı nereye defnedildi bilgisi olan varmı :(
    Memleketine defnedildi,Kırıkkale'ye.

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    çok üzücü ama elden gelen bir şey yok...allah rahmet eylesin. Kederli ailesine sabırlar dilerim.
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Bugün rahmetli Emrah abimizin babası ile konuştuk.

Tam 230 gün olmuş. Hala bahsederken sesi düğüm düğüm oluyordu. Ne zor bi acıdır bu acı ki Allah kimseye yaşatmasın.

Kendisi için memleketinde 3 adet hayrat çeşme yapılmış. Bizden yine dua etmemizi istedi.

Yine tanıyan,tanımayan herkese selamlarını dualarını iletti Mustafa amcamız...

MBHoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650
    ahh ahh, daha dün o yolda aklıma geldi. senesinde bir mevlut okutalım yine.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı MBHoro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahh ahh, daha dün o yolda aklıma geldi. senesinde bir mevlut okutalım yine.
    İnsallah abi güzel olur gerçekten..

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    o adamı nasılda lambası olmayan motorla, dağ yolunda, gecenin bi vakti saldınız eyy ahali..
    her cuma babası ile görüşürüm ,adam hala fena yaw.. allah rahmet eylesin.. mevlüt konusunda maddi manevi destekçiyim.. haberdar edin

Motosikleti
    ybr 125
    allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun :( ailesine de allah sabır versin :(

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 891011 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)