Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Emrah Kurtoğlu (V max)

Motovento
    REKLAM ALANI
    absolit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin. Dün kamp alanına gittiğimde aldım haberi. Her ne kadar tanışamamışık olsak da çok iyi bir arkadaşa benziyor. Mekanı cennet olsun :(
    __To Be Or NoT tO be__

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun...

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Geride kalanlara sabırlar...
    Motosikletli Kaplumbağa...

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    görüp yazmıyorum yazamıyorum elimden gelmiyor yazmak cok etkilendim..
    ALLAH TAKSİRATINI AFETSİN.. Mekanın Cennet Olsun..
    # motosikletle.blogspot

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    25 ağustos cumartesi sabaha karşı 02:00 saatlerinde kamp alanına geliyorum bir müdddet arkadaşlarla sohbetten sonra çadırımı yerleştirip yemek yiyoruz , sevgili kardeşim emrah,ı da aramızda görmüş olduğum için seviniyorum , hayırdır emrahcım seni beklemiyorduk ? abi çadırda kalıp kamp yapamasamda sizlerle birlikte olmak ve sizleri görmek için , geldim ama döneceğim abi diyor , annemleri denize götüreceğim yarın sabah...... aradan 1 saat kadar sonra emrah gitmeye karar veriyor ,
    gecenin 3 ünde gitmemesini ve sabah şafak söktüğünde gitmesinin daha doğru olduğunu söylüyoruz , hatta yine geldiğin sakin yoldan iznik karamürsel yolundan yavaş yavaş gitmesini özellikle tembihliyorum , irfan abi gelirken sıkıntı yaşadım motor kıç ata ata geldi ! yalova üzerinden gideceğini söylüyor ne yaptıysak sabahı beklemesine ikna edemedik , vedalaşıp uğurladık ....

ahhh be emrahım içimize ateş düşürdün , bu acıyı bize tattırdın , sana demedikmi bizi üzme dikkatli git demedikmi , sabah gözüyle gidersin oğlum boşver burda kal demedikmi , mahvettin bizi gencecik yaşta bizi güler yüzünden dostluğundan mahrum ettin şimdi biz ne halt edicez sensiz ?

nur içinde yat kardeşim çok ani ve beklenmedik bir anda aramızdan ayrıldın mekanın cennet olsun , allah ailene sevenlerine ve bizlere sabırlar versin , hepimizin başı sağolsun ,

çok kötü bir durumdayım .

acımız çok büyük hayatımda ilk defa yakınen tanıdığım bir arkadaşımı talihsiz bir kaza sonucu kaybetmiş olmanın üzüntüsünü tarif edecek hissiyatı ve cümleyi kurmayı bilmiyorum keşke şöyle olmasaydı , keşke böyle olmasaydı , ve keşkelerle artık hiç bir şeyin geri gelmeyeceği gerçeğini hepimiz biliyoruz
    , gözyaşlarımı tutmakta zorlanıyorum yukarıdaki resimler kaza yeri resimleridir , emniyetten aldığım bilgiler doğrultusunda sevenlerini aydınlatmak amacı ile söylemek zorundayım,

herhangi bir kazaya karışmadığı, bir aracın yada vesilesi olarak kaza yapmadfığı öğrendiklerim arasında sonuç hepimizin tahmin ettiği gibi aşırı hız gibi görünmekte , karamürsel otoparkından motosikleti çıkarılarak , halıdere otoparkına kaldırılmış, ve yine öğrendiğim kadarıyla motosikleti ağır hasar almış ,

arkadaşlar yapabileceğimiz tek şey rahmetli arkadaşımız için bolca dua etmekten öteye değil artık , onun için bol bol dua edelim . ve gazı açarken bir kez daha düşünelim !

ALLAH GANİ GANİ RAHMET EYLESİN ..... TÜM MT VE SEVENLERİNİN BAŞI SAĞOLSUN
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Bir kaç gündür foruma girememiştim ilk gördüğümde emrahın vefat haberi başımdan aşağıya kaynar sular dökülüyor yutkunamıyorum başımız sağolsun mekanı cennet olsun...
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Motosikleti
    Mondial 150 Hs,Honda Fizy 125
    Allah rahmet eylesin.Mekanı cennet olsun.

Mekanı cennet olsun, nur içinde yatsın... Yakınlarına, sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyorum...

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Allah rahmet eylesin, sevenlerine sabırlar ihsan eylesin

aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    Geride bıraktıklarına Allah'tan sabır, genç arkadaşımıza da Allah'tan rahmet diliyorum. Tüm sevenlerinin başı sağolsun..

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    çok elim ve düşündürücü bir kaza.

irfanın paylaştıgı resimleri görünce aklıma şu soru takıldı. gördügüm kadaryla yolda aydınlatma yok. ve yol yapılış itibariyle mhendislik hatası.

ayrıca ilk sayfada paylaşılan fotograf gerçekse ve motosikleti öyle kullanıyorsa motosiklette far yok. orada ışıklı bir kavsak var ve kazaya sebebiyet verebilecek ve motosikleti görememiş bir başka araç sürücüsü olabilir.

açıkcası bu kadar asit bir virajı bir motosiklet sürücüsünün alamaması bana mantıklı gelmiyor. hızı ne olursa olsun bu viraj alınır.

allah mekanını cennet eylesin. çok üzüldüm. daha gencecik.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. Amacım polemik yaratmak değil. Ama merak ettim yol pekte virajı alınmayacak bir yola benzemiyor. Sol şeritten sağa doğru sıkıştırılmış olabilir mi. Acaba kazanın görgü tanığı var mı?

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Ne desek boş, çok üzüldüm...
    Ne kolay şey ölmek, ne acı şey sevdiğini toprağa uğurlamak...
    Mekanı cennet olsun, sevenlerinin ve MT'nin başı sağolsun...
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Üzücü..Allah rahmet eylesin...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    O lanet olası kavşaklar zaten ölüm kavşakları, çok bi halta yarıyolarmış gibi bide her yere yaptılar. O kavşaktan sola çıkacaksınız, sol şeritte yavaşlama şeridi yok, buna rağmen arkanızda sol şeritte hızla ilerlemekte olan araçların önünde yavaşlamak zorunda kalıyorsunuz sola çıkmak isterseniz. Araba değiliz, savunmasızı, arkadan bi araç sağa kaçayıp derken kuyruğa bi taksa düşünmek bile istemiyorum.

Kazanın vukuu bulduğu yerde, kazanın oluş şekli ile bire bir aynı olacak şekilde bir çok yaralanmalı hatta ölümlü trafik kazası oldu Karamürsel merkez ışıklarda. Buna önlem mahiyetinde İzmit yönünden gelirken ışıklara yaklaşmadan önceki 200 metredeki sağ şeridi kapattılar. Tek şeride düşürdüler. Önleme bak de harika valla Sağdan gidiyor yolu bilmeyen mesela yabancı, gece veya gündüz fark etmiyor, gündüz bile çok kaza oldu, bi bakıyor ışıkların göbeğinden geçerken sola ani keskin viraj, Karamürsel ışıklarda kaç tane ağır vasıta bu şekilde yoldan sıktı sola kaldırıma devrildi veya sol tarafta karşıdan geçmek isteyen yayaların ölümüne sebep olacak şekilde kaza bile oldu.

Adam 90 la gidiyor, sözde yol düz, trafik ışıklarını görüyor ilerden ama ne bilsin ışıklarını göbeğinde sola keskin viraj var. Yeşil yanıyorsa hızınıda düşürme gereği duymuyor. Bu ışıkların hiç birine yaklaşırkende sola keskin viraj uyarı işareti yok.

Kocaeli-Karamürsel arsında seyahat edecek özellikle daha önce buraya gelmemiş arkadaşların bu ışıklara yaklaşırlarken gündüz veya özellikle gece, bahsetmiş olduğum ve Emrah arkadaşımızı bizlerden koparan tehlikeyi dikkate almalarını, ışıklara yaklaşırken yeşil yandığını görseler dahi hızlarını keskin bi virajı güvenle alabilecekleri seviyeye kadar düşürmelerini rica ederim.

Allah tekrar sevenlerini dostlarına ve tüm ailesine sabırlar versin diyelim.

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Çarptığı yer çok enteresan sanki dümdüz oraya gitmiş yada soldan sağa doğru sıkıştırılınca oraya çarpmış yada virajı alacak yer kalmamış gibi. Başka araç olmadığından eminlermi? Ben birdaha o yodan nası geçicem çok merak ediyorum her geçişimde emrah kardeşim aklıma gelicek
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

onurpark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Scooty Pep + Kawasaki EN 500
    Allah rahmet eylesin. Allah sabırlar versin. Nur içinde yatsın. Mekanı cennet olsun.

apranax77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E
    Allah rahmet eylesin...

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    allah rahmet eylesin..söylenecek fazla bişey yok herkesin söylediğinin üzerine...

Alıntı sezer aykaç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok elim ve düşündürücü bir kaza.

irfanın paylaştıgı resimleri görünce aklıma şu soru takıldı. gördügüm kadaryla yolda aydınlatma yok. ve yol yapılış itibariyle mhendislik hatası.

ayrıca ilk sayfada paylaşılan fotograf gerçekse ve motosikleti öyle kullanıyorsa motosiklette far yok. orada ışıklı bir kavsak var ve kazaya sebebiyet verebilecek ve motosikleti görememiş bir başka araç sürücüsü olabilir.

açıkcası bu kadar asit bir virajı bir motosiklet sürücüsünün alamaması bana mantıklı gelmiyor. hızı ne olursa olsun bu viraj alınır.

allah mekanını cennet eylesin. çok üzüldüm. daha gencecik.

mühendis misin? hata olduğunu nasıl anladın...?

bpk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gerçekten çok kötü bir durum Yalova'da Özdilektede var bu göbekten ve bende bir kaç kere sıkıştırılma sonucu vurmakla burun buruna geldim . Yerimde yolları bilmeyen birisi olsa onun için gerçekten çok tehlikeli ve hiç bir uyarı levhasıda yok ... Emrah abimiz çok parlak iyi niyetli bir insandı . Kısa bir geçmişimizde olsa bizden biri için bunları söylemek gerçekten iç parçalayıcı Tüm MT ailesi olarak başımız sağolsun Allah geride kalanlara , ailesine sabır versin o noktadan tekrar geçicem ama nasıl geçicem çok merak ediyorum
    Mustafa Kemal ATATÜRK .

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)