Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Streetfighter V4 Alınır mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Ben de panigale v4 vardi ve şehiricinde inanilmaz isiniyordu. Streetfighter'da bu ısınma konusunu cozdulerse bilmem ama panigale gibiyse ve sehiricinde trafikte kullanacaksan kesinlikle tavsiye etmem. Isinmadan kastim motorun hararet yapması vs degil bu arada öyle bir sorun yok ama surucuyu adeta pişiriyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı nyk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de panigale v4 vardi ve şehiricinde inanilmaz isiniyordu. Streetfighter'da bu ısınma konusunu cozdulerse bilmem ama panigale gibiyse ve sehiricinde trafikte kullanacaksan kesinlikle tavsiye etmem. Isinmadan kastim motorun hararet yapması vs degil bu arada öyle bir sorun yok ama surucuyu adeta pişiriyor.
    Ekipman giyildiğinde ısınmanın daha aza indiğini söylüyorlar, bildiğim kadarıyla arkadaki çift silindiri kapatma olayı vardı o işe yaramıyormu? Hazır kullanısını bulmuşken sorayım malzeme kalitesi kullanım hissi diğerlerine göre nasıl nasıl?

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    İstersen Nomex'ten F1 tulumu giy, şehir içinde Panigale V4 ile pişmeme şansın yok.

Alıntı Motoseverrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekipman giyildiğinde ısınmanın daha aza indiğini söylüyorlar, bildiğim kadarıyla arkadaki çift silindiri kapatma olayı vardı o işe yaramıyormu? Hazır kullanısını bulmuşken sorayım malzeme kalitesi kullanım hissi diğerlerine göre nasıl nasıl?
    Streetfighter hakkinda bilgim yok ama panigale icin konusacak olursam malzeleme kalitesi güzel, performans çok çok iyi elektronik sistemler ve güvenlik fevkaleydi diyebilirim. Km olarak çok az kullandım toplam 1.5 yıl 3-4bin km civarı ve garantisi bitmeden de sattım o arada egzozla ilgili bir valf arızası verdi garantiden değişti baska bir sorun yaşamadım.

Isinma konusuna gelince ekipmanız binmek zaten mümkün degil bir defa sortla bindim bacağımda yanik oldu öyle soyleyeyim. Sehiricinde sikisik yavas akan trafik, trafik isiklarinda bekleme vs gibi durumlarda aninda fan acip perisan ediyordu. Yüksek süratlerde akici trafikte vs bir sorun yoktu. Pistte tulumla da surdum hiç rahatsız olmadım ama şehir icinde gercekten sürülecek bir motosiklet degildi. Şahsen bir daha motosiklet alacak olsam ve sehiricinde binecek olsam 4 silindir ve güçlü bir motosiklet almam. Silindir kapatmayı hiç duymadım öyle bir özellik vardıysa da farketmedim ya da belki panigale'de yoktur.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)