Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

15 Bin tlye motor önerisi ? (NS 200 Alınır mı?)

Motovento
    REKLAM ALANI

Üstadlar merhabalar,
    Temmuz ayında A2 olarak ehliyetimi almış bulunmaktayım. Motorumu da almak istiyorum. Motoru kredi kullanarak alacağım, 15-16 bin tl motor için (lastikli olarak), 2 bin tl'de ekipman için düşündüm. Motor ve ekipman tavsiyelerine ihtiyacım var motor naked tarz istiyorum kafamda NS 200 var. Benim ayırdığım bütçeye 2016-2017 NS 200 var ortalama kmleri ise 15-20 bin.

Sizlerden bana yardımcı olmanızı rica ediyorum. Bütçem belli, bu motorumu alayım nasıl yapayım ? Alternatiflere açığım motor hakkında pek bilgim yok.

Ha birde ekipman tavsiyesine ihtiyacım var. Kask olarak FF353 düşündüm geri kalan bütçeye ise eldiven ceket dizlik(belki pantolon) alacağım. Bu arada 3 mevsim ceket alsam eskişehir izmir gibi yerlerde yazın kullanılır mı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:35 ----------

[/COLOR]O kadar para o motora verilmez. Communetterdan farkı yok çok ruhsuz.
    FF353 Fiyatına göre güzel kask. Yazın nasıl mont alırsan al büyük ihtimalle terleyeceksin dostum

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    konuya kımse cevap vermemiş aylar olmus da artık o paraya ns200 kalmadı :D

fiyatı değişmiştir ama ns200 fiyatına göre güzel motor, temizini bulursan alınır.
    yedek parçası bol olmayan motorlara yürüme özellikle yeni başlıyorsan

gokhanergun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200
    2017absli ns200 alınır, mis gibi binilir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    suan eski seri sonu mt revenge var sharp 5 yildiz.ls2 den bi tik daha iyi mt kasklar.sanirim belli bedenleri n11 de 600 lira civari.motora gelince tarzini bilmedigim icin yorum yapamicam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)