Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cfmoto'yu kullanan arkadaşlardan bilgi alabilirmiyim ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Selamın Aleyküm arkadaşlar ben foruma daha yeni üye oldum motor meraklısı bir arkadaşınızım.ben para biriktirip cfmoto almak istiyorum ama malum çin motorlarına ülkemizde büyük bi önyargı var bu motor diğer çin motorları gibi değil kaliteli diyor çoğu kişi
    km'de kaç kuruş yakıyor,deposu kaç litre benzin alıyor ve alıcağımız paraya değer mi,bu motor için hangi motor ehliyeti lazım güvenliği için neler lazım nasıl yağ kullanmak lazım ve yedek parça sıkıntısı var mı çoğu kullanıcı bu konuda şikayetçiymiş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En az A2 ehliyet lazım şu an yürürlükte olan sistemde. O A1 in cc sınırlaması olayı sadece kurslar için kaldırıldı deniyor çünkü halen.

Motoru kullanan tanıdıklarım memnunlar. Yedek parça fiyatları Çinli motorlara kıyasla pahalı. Bunun da sebebinin daha kaliteli olması olduğunu söylüyorlar.

Yılbaşı öncesi 7000₺ iken bende almayı düşünüyordum. Sonradan 9000₺ olunca almadım. Ama seneye gelecek zamları ve ABS zorunluluklarını düşünürsek bu fiyatlara motor bulamayacağımız aşikar. Bence o fiyatlara alınabilecek en iyi sıfır motor.(Kişisel düşüncem)

Rebornx4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 150nk
    Öncelikle hangi CF Moto. Ben şu an piyasada olan 150 NK modelinden bahsettiğini düşünüyorum. Çok çok fazla bir açıklama yapmama gerek yok. İlgili konu başlığına girersen bolca bilgi mevcut zaten. Kısaca özetlemem gerekirse,

Parçalar kaliteli.
    Yakıt tüketimi 2.6 LT.
    Frenler, denge, enjeksiyon vs. mükemmel.
    Yedek parçası pahalı. Sadece gösterge 700 lira. Enjeksiyon 1000 liraya yaklaşıyor. (Bu durum normal, Bosch enjeksiyon var motosiklette)
    10 lt alıyor. Ancak benim motor nedense hep 7 lt alıyor. Dik dursa belki 10 lt alır hiç denemedim ama.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler