Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ducati monster 696 Alsam mı ???

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    vespa 250 gts.ie
    ducati monster a kanım cok ısındı fakat cok kararsızım vitesli motor kullanıyorum fakat kendime ait hic olmadı scooterım var yıllardan beri fakat artık degisiklik vaktinin geldigini dusunuyorum.
    22000 tl monstera verilirmi ? sıkılıp satmak istersem satabilirmiyim ? kasası degisecekmi yakın zamanda ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Monster 696'nın üretimi 2 sene evvel Scrambler üretiminin başlaması ile birlikte bitti. 22 bin liraya Monster beğeniliyorsa neden olmasın, alınabilir. Öne doğru biraz fazla eğilmek dışında bir problemi yok. Ben kendime alacak olsam Mt-07 alırım, benzer fiyat, daha düzgün güç eğrisi, daha dik oturuş, daha az ve ucuz bakım.

Motosikleti
    vespa 250 gts.ie
    Alıntı sanausbe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Monster 696'nın üretimi 2 sene evvel Scrambler üretiminin başlaması ile birlikte bitti. 22 bin liraya Monster beğeniliyorsa neden olmasın, alınabilir. Öne doğru biraz fazla eğilmek dışında bir problemi yok. Ben kendime alacak olsam Mt-07 alırım, benzer fiyat, daha düzgün güç eğrisi, daha dik oturuş, daha az ve ucuz bakım.
    evet oturuş pozisyonu konusunda haklısın.birkaçkere sürme fırsatım oldu üst bölgeye veriyordu yükü monster fakat mt07'yide sürünce biraz kalite eksigi var gibi hissettim sanki motorda bi dengesizlik vardı franlemesi biraz kötüydü gibime geldi.en önemlisi kendilginden cabuk tekere gelmesiydi benim hoşuma gitmeyen bi durum bu her an taklaya getirebilirmiş hissiyatı verdi bana cok tecrübem olmamasına ragmen.monsterda hiç o hisse kapılmadım duruşu,gidişi bi agırlıgı vardı motorun güven veren yanılmıyosam...

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    İnsanlar boşuna Ducati sevmiyor. Sadece pahalıya patlayan bir sevgi. Hele ikinci el, çok dikkatli olunması gereken bir durum.

Motosikleti
    vespa 250 gts.ie
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnsanlar boşuna Ducati sevmiyor. Sadece pahalıya patlayan bir sevgi. Hele ikinci el, çok dikkatli olunması gereken bir durum.
    gercekten hipnotize eden bir cekiciligi var yani dogru kararmı yoksa yanlış kararmı nelere dikkat etmeliyim sizce ?

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    bu genç yaşında dertlere gark olursun.

Motosikleti
    vespa 250 gts.ie
    çokta genç sayılmam hatta geç bile kalmış olabilirim yaş 30

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    2016 yılında hava soğutmalı motosiklete binmek akıl karı değil..

Motosikleti
    vespa 250 gts.ie
    Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yazın hiç süremeyiz degilmi birde yaşadgım bölge cok sıcak oluyor

okican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lambretta V200 Special ABS
    Hava soğutmalı daha iyidir .
    Şehir içinde fan gürültüsüyle uğraşmazsınız :D

Motosikleti
    vespa 250 gts.ie
    Alıntı okican adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hava soğutmalı daha iyidir .
    Şehir içinde fan gürültüsüyle uğraşmazsınız :D
    diger sayfada yazdıgınıda okudum.cok haklısın ben hem mantıgı hem duygusallıgı işin içine kartırdıgım icin cıkamıyorum işin içinden.dedigin gibi önce ikisi arasında bir seçim yapmam gerekiyor :D marmaris te üstünden inmeye zorlamiyacaksa problem olmaz galiba hava sogutmalı oluşu :D alırsam en temizini en düşük kmlisini alacagım için satarkende problem yaşamam inş !!!

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Levent sen yapma bari. Hava soğutmanın nesini beğenmiyorsunuz anlamıyorum. Touring Tenere den 10 kat daha soğuk.

22k çok. 20k ya kapatmaya çalış. Satışı zor, bakımı bir tık daha pahalı.
    ScorpionKing ve tiawern bunu beğendiler.

Motosikleti
    2009 Ducati Monster 696
    yaz boyunca yakmlaşık 6000km kullandım istanbul da şehir içi ağırlıklı. bir kez bilee hararet yapmadı. su soğutmmalı 600rr ım çok çok daha kötüydü bu konuda..

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı alpbdr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaz boyunca yakmlaşık 6000km kullandım istanbul da şehir içi ağırlıklı. bir kez bilee hararet yapmadı. su soğutmmalı 600rr ım çok çok daha kötüydü bu konuda..
    Nasil daha kotuydu? Hararet mi yapti? Duzgun calisan bir su sogutmali bir motosikletin normal sartlar altinda hararet yapmasi mumkun degil cunku. Yaptiysa, ayni sartlarda hava sogutmali motosikletin hararet yapmamasi mumkun gozukmuyor. Su daha efektif soguma sagliyor cunku.
    KawaZ300 bunu beğendi.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı alpbdr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen kaç kez hararet yaptın? Motosiklet hararet yapmayacak tabiki.
    600RR ısınırsa fan açar, 1 dakikada da soğur, kaldıki birisi dört silindir, diğeri 2.. Ölçüt bile değil.

Alıntı tyrung adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Levent sen yapma bari. Hava soğutmanın nesini beğenmiyorsunuz anlamıyorum. Touring Tenere den 10 kat daha soğuk.

22k çok. 20k ya kapatmaya çalış. Satışı zor, bakımı bir tık daha pahalı.

2 silindir bir motosiklete göre isisi senin için yüksek değilse problem yok, ben bacaklarımdan ter boşalmasından hoşlanmıyorum. Tercih etmem.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)