Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT-25 ve Ekipmanlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım.Aklımda MT-25 var ama son zamanlar kronik olarak yağ pompası arıza varmış diye duydum biraz tereddüt ettim alma konusunda.Aramızda kullananlar vardır sorun yaşayan var mı acaba ? Servis bakımı fiyatları hakkında bilgisi olan benimle paylaşabilir mi?Ekipmanlar konusunda da yardımınıza ihtiyacım var max 5000 TL harcayabilirim.(Zayıf olduğum için bileklerimi tam koruyabilecek ekipman tavsiyesinde bulunursanız sevinirim.)

Ekipman olarak ;
    BOT:FORMA Mirage DRY Bot-500 TL veya YDS DIABLO 11.0 GTX 460 TL
    MONT:Alpinestars T-GP R WP 858 TL veya Alpinestars T-JAWS AIR 720 TL
    KASK:Arai veya Shoei olabilir.
    ELDIVEN:Alpinestars SP-2 522 TL
    PANTOLON:Tech 90 alacağım.

Kask konusunda çok arada kaldım rüzgar sesini az alan ve içinde güneş vizörü bulunan arıyorum.(Bütçe 500-1500 arası)
    Mart-Nisan gibi alacağım motoru bu ekipmanlar yazın giyilebilir mi pek bilgim yok.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Forza 250
    Ekipmanların gayet güzel, yalnız Arai de güneş vizörlü kask olmaz, sessizlik istiyorsan schubert e yönelmeni tavsiye ederim. Bunun yanında da güzel bir eğitim almanı tavsiye ederim.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Önerebileceğiniz eğitim merkezleri var mı acaba ?GİS akademi falan duydum ama pek bilgim yok bu konuda.

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı Kaptanoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önerebileceğiniz eğitim merkezleri var mı acaba ?GİS akademi falan duydum ama pek bilgim yok bu konuda.
    Nerede oturuyorsunuz bilmiyorum ama eğer Avrupa yakasında iseniz, Gis yeni adıyla Motto'dan temel sürüş, beceri geliştirme ve hakimiyet eğitimlerini alabilirsiniz toplam 1000TL civarı tutar. Üzerine biraz tecrübeden sonra yol eğitimi de alabilirsiniz.
    Karşıda iseniz Honda ya da Yamaha'nın eğitim merkezinden GS1-2 alabilirsiniz.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Avrupa yakasında oturuyorum tavsiyenize uyup katılacağım teşekkürler yardımlarınız için

@KAPTANOĞLU KARDEŞİM TERCÜMAN OLMUŞ BANA. AYNI MOTORU BENDE DÜŞÜNÜYORUM YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM

Motosikleti
    Yamaha Mt-25
    Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım.Aklımda MT-25 var ama son zamanlar kronik olarak yağ pompası arıza varmış diye duydum biraz tereddüt ettim alma konusunda.Aramızda kullananlar vardır sorun yaşayan var mı acaba ? Servis bakımı fiyatları hakkında bilgisi olan benimle paylaşabilir mi?Ekipmanlar konusunda da yardımınıza ihtiyacım var max 5000 TL harcayabilirim.(Zayıf olduğum için bileklerimi tam koruyabilecek ekipman tavsiyesinde bulunursanız sevinirim.)

Ekipman olarak ;
    BOT:FORMA Mirage DRY Bot-500 TL veya YDS DIABLO 11.0 GTX 460 TL
    MONT:Alpinestars T-GP R WP 858 TL veya Alpinestars T-JAWS AIR 720 TL
    KASK:Arai veya Shoei olabilir.
    ELDIVEN:Alpinestars SP-2 522 TL
    PANTOLON:Tech 90 alacağım.

Kask konusunda çok arada kaldım rüzgar sesini az alan ve içinde güneş vizörü bulunan arıyorum.(Bütçe 500-1500 arası)
    Mart-Nisan gibi alacağım motoru bu ekipmanlar yazın giyilebilir mi pek bilgim yok.
    Merhaba dostum,
    Eğer aklında sıfır motor almak var ise zaten yağ pompası sorunu mayıs ayından sonraki partilerde yok şuan çıkan partilerde sorunsuz. 2. el almayı planlıyorsan satıcı ve servisten teyit almanı öneririm.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    0 alıcağım o sıkıntı yok demek ki.Ekipmanlar da çok kararsızım bakalım nasıl olucak.

Motosikleti
    Forza 250
    0 alıcağım o sıkıntı yok demek ki.Ekipmanlar da çok kararsızım bakalım nasıl olucak.
    Neden hala kararsızsın anlamadım ki ? prohel, venom ,durt felan almıyorsun ki, yazdığın bütün ürünler zaten marka ve pahalı ürünler. Beğendiğini al güzel kardeşim. Sana en önemli tavsiyem şu olur; görünürlüğe önem ver. Gidip siyah mat kask felan alma. Açık ve hatta neon renklere yönel. Kolay gelsin.

Motosikleti
    Lifan Traveller 150 - Xmax 250 - NC 750 X DCT
    Ben Leventte VESPA ACADEMY'e gitmiştim. Bence güzel özel ders de alabilirsiniz. Paket halinde temel sürüş eğitimi de var. Özel ders saatlik 120 lira, Temel sürüş eğitimi 500 Lira

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Alpinestars SP-2 yerine başka bir eldiven mi almalıyım acaba diye düşünüyorum FİVE marka önerdi birisi de aklımı karıştırdı.

Motosikleti
    Forza 250
    Alpinestars SP-2 yerine başka bir eldiven mi almalıyım acaba diye düşünüyorum FİVE marka önerdi birisi de aklımı karıştırdı.
    five ın hangi modeli ? Mutlaka bilek koruması olsun aldığın eldivenin ve hatta imkan varsa bütçeyi biraz daha zorlayıp knox handroid tavsiye ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:48 ----------

http://urun.n11.com/eldiven/knox-han...veni-P97895591

Motosikleti
    Yamaha MT-25

Motosikleti
    Forza 250
    Güzel eldiven, alınabilir ama internetten değil, denemek lazım, sadece eldiven için değil her ekipman için gerekli bu söylediğim. Mesela kaskıtakıp magaza da 10-15 dk dolaş mutlaka, sonra çıkart bak bakalım kafanda iz yapan sıkan bir yer var mı.

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Alıntı MimTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel eldiven, alınabilir ama internetten değil, denemek lazım, sadece eldiven için değil her ekipman için gerekli bu söylediğim. Mesela kaskıtakıp magaza da 10-15 dk dolaş mutlaka, sonra çıkart bak bakalım kafanda iz yapan sıkan bir yer var mı.
    Arai'nin gözlük kanallı kaskı varmış galiba önceliğim onda tavsiyeniz üzerine güneş vizörlü kasktan vazgeçtim.DAINESE HAWKER D-DRY ceketi var 4 mevsim giyilebilir yazıyor siz tavsiye eder misiniz ?

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Hocam öncelikle eldiven için o kadar ücret fazla yani beni canına değer vermiyorsun gibi eleştirmeyin lütfen ama bazı şeyleride hesaba ekleyip bütçeyi tekrar planlamınızı öneririm.Önemli bir husus var LASTİK.Lastik ücretinide ekleyin ekipmanı tekrar düzenleyin

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam öncelikle eldiven için o kadar ücret fazla yani beni canına değer vermiyorsun gibi eleştirmeyin lütfen ama bazı şeyleride hesaba ekleyip bütçeyi tekrar planlamınızı öneririm.Önemli bir husus var LASTİK.Lastik ücretinide ekleyin ekipmanı tekrar düzenleyin
    Kask ve ceket aşağı yukarı aynı fiyatlarda onlarda pek oynama olmaz da sizin önerebileceğiniz bilek korumalı eldiven ve bot var mıdır ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler