Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj pulsar ns 200 yol motoruna dönüşüm ve kredi çekme konusu

Motovento
    REKLAM ALANI

Öncelikle Hayırlı Ramazanlar

Kendime bir amaç koyup bunun üzerinde ilerleme fikrimi koyduğumdan beri nedense genelinden farklı olarak bu olaydan soğumama durumu gerçekten çok güzel oldu ve sonunda motoruma ve ekipmanlarıma karar verdim.Anladığım kadarıyla Pulsar 200 ns bunun için biçilmiş kaftan ve hafif araziyi kaldırabilecek bir makineye benziyor.(Patika yollar gibi ) ve harika bir projenin gerçekleşmesine şahit olunca hepten hoşuma gitti. Bakınız : https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...08633048/detay

Bunu almak istemiyorum çünkü ilk motorum ve heyecanını yaşamak istiyorum.Gerçekten çok güzel olmuş kazasız belasız sürüşler dilerim bunu okumasa bile ama yaptıklarınızdan biraz çalıcam gibi Neyse asıl konuya gelelim ilandaki motordaki çoğu şeyi kullanıcam önerisi olan varsa bu konuda yazabilir.Sormak istediklerimi sıralayım.

Pulsar 200 ns genel olarak güzel fakat uzun yolda sorun çıkar mı ?

Tahmin ettiğim gibi hafif arazide sorun olur mu ? ( duke 200 için keçelerini çıkmadan ayarla dönüşte takarsın denmişti )

Motosikleti aldıktan sonra ortalama ne kadar masrafım olur ? ( kasko evrak falan )

Ziraat bankasının verdiği ( BİZ TAŞIT KREDİSİ ( KASKOLU ) sizce mantıklı mı ? ( kaskolu olmasının avantajları nedir ? )
    Not olarak : 36 ay 9 bin Tl kredi için 1.32 faiz aylık olarak 330 tl isteniyor. ( para tutabilen biri değilim bu yüzden böyle bir yol izliyorum yaşım 19 üniversite öğrencisiyim bana krediyi verirlerse kendime olmazsa aileden biri üzerine deneyeceğim )

Yardımcı olmak isteyen herkese şimdiden teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:50 ----------

Günceldir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    İnşallah birgün
    Pulsar 200 u bilmiyorum ama ben duke 200 arastirdim agresif diyorlar hoşuma gitti yaşım 17 18de almayi düşünüyorum parayi birikititorum hem duke 200 tip olarak pulsar dan güzel bence ve Kolay sikilicak bi motora benzemiyor

Alıntı KrosKafası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar 200 u bilmiyorum ama ben duke 200 arastirdim agresif diyorlar hoşuma gitti yaşım 17 18de almayi düşünüyorum parayi birikititorum hem duke 200 tip olarak pulsar dan güzel bence ve Kolay sikilicak bi motora benzemiyor
    600 rr 1000 rr Yamaha R1 vs olmadığı sürece düşük ccli her motor bir süre sonra sıkar,beklentileri karşılamaz benim düşüncem bu.Ktm Duke 200 gayet güzel motordur fakat aradaki fiyat farkı sebebiyle Pulsarda tercih edilebiliriz,kalite dışında Duke 200 ün gerisinde kalmayacağını düşünüyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)