Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

NAKED MOTOR SEÇİMİ

Motovento
    REKLAM ALANI

ARKADAŞLAR MERHABALAR BEN EHLİYETİNİ YENİ ALMIŞ VE NAKED MOTOR TARZINA MERAK SALMIŞ AMATÖR BİLE DENİLMEYECEK BİR MOTORCUYUM

ÖĞRENME VE İLERİ DE KULLANMAMA YARDIMCI OLACAK EN AZ 1 2 YIL SIKILMADAN KULLANACAĞIM AZ YAKAN VE MOTORU ÖĞRENMEME OLANAK SAĞLAYACAK ŞEKLİ GÜZEL VE FİYATI 6000 İLE 11BİN ARASI NAKED MOTOR BAKIYORUM BİLGİSİ OLAN BEN KULLANIYORUM ŞU MODEL İYİ DİYEN VARSA SÖYLERSE SEVİRİNİRİM EN FAZLA 250CC BU ARADA BAŞTA BELİRTTİĞİM GİBİ BAŞLANGIÇ MOTORU OLACAK BU ARADA 1:85 BOYUNDAYIM ALTIMDA FAZLA KÜÇÜK DURMAZ KALIPLI OLURSA GÜZEL OLUR
    ŞİMDİDEN HERKESE TEŞEKKÜRLER

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bkaraca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUCATI MONSTER 696
    Yamaha wr125x öneririm. Kazasız belasız sürüşler şimdiden.

nzm75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250Nİ,,KAVASAKİ KLE 500
    Sym Wolf 250 kullanıyorum çok memnunum 2 2.5 lt yakıyor o fiyatlara alabileceğiniz ey iyi Naked bence

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    http://www.yakittuketimi.net/sym-wolf-sb-250-ni/

lütfen sallamayalım nyin ne yaktığı belli

boş bilgi verecek olanlar hiç yazmasın abi sizde kazanamıyorsunuz bende bırakın bilgi sahibi tecrübeli kişiler söylesin ki amacımıza ulaşalım

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı weichnacht adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boş bilgi verecek olanlar hiç yazmasın abi sizde kazanamıyorsunuz bende bırakın bilgi sahibi tecrübeli kişiler söylesin ki amacımıza ulaşalım
    Güzel arkadaşım öncelikle büyük harflerle yazmak bağırmak anlamına geliyor, ikincisi de burası özgür bir platform sen nasıl her istediğin konuyu açıp görüş istiyorsan herkes de her istediğiniz yazmakta o kadar özgür. Bunların arasından sana yarayan mantıklı gelen şeyleri okuyup süzgecinden geçirmek de sana düşüyor. Ayrıca böyle atarlı şeyler de yazarsan göreceksin ki bir süre sonra kimse sana bir cevap yazmayacaktır.

Motosikleti
    Xciting25Ori - SYM WOLF - Xmax400 - NC750D integra
    Arkadaşın SYM WOLF ile ilgili olarak yazdığı değerler elbette görecelidir değişkenlik gösterebilir ancak 9000 km WOLF kullanmış biri olarak sınıfının en az yakan motorlarından biri olduğunu, cüssesinin nispeten diğerlerine göre daha iyi olduğunu söylemek isterim. 250cc kategorisinde en iri cüsseli alet bence. KTM DUKE ile YAMAHA MT ler biraz daha cılız kalıyor.

Motosikleti
    honda pcx
    Alıntı nzm75 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sym Wolf 250 kullanıyorum çok memnunum 2 2.5 lt yakıyor o fiyatlara alabileceğiniz ey iyi Naked bence
    Ziyaa

https://www.youtube.com/watch?v=scSIeodctIc

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)