Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

ilk motor konusunda yardımlarınızı bekliyorum..

Motovento
    REKLAM ALANI
    dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    o eğitmenler bunu söylerken avrupa gibi insan hayatının herşeyden önde tutulduğu medeniyetlerde neden ilk yıl 35 HP kullanabilir sınırlaması var? o eğitmenlere bunu sormanızı ve ardından size motor tavsiye etmelerini ben size tavsiye ederim... saygılarımla..
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    knoyal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ8
    bence boy ve kilona uygun yakısı da ekonomik olan Honda NC700 x öneririm
    2011 CBF 150/6000KM - 2012 CBR 250R /4500 KM -2013 FZ6 NAKED SIMDILIK 2000 KM

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu kadar düzgün yazan birinden, böyle bir karar beni şaşırttı. Ilk motor olarak 600 ve üstü cc lerdeki motosikletleri sadece düz yolda kullanabilirisiniz. Ne kadar eğitimde alınsa bazi şeylerin tecrübeyle pekişeceğine inanıyorum. Virajlara çok yavaş girer, normalden biraz hızlı girdiğinizde ne yapacağızı bilemeyebilirsiniz. Ani bir kaçış manevrasını yapamayabilirsiniz veya frenleri kullanmanız gerektiğinde gereken frenajı yapamayabilirsiniz. motosiklet ağırlğı, biraz da eğimli yerdeyseniz fazla gelip durduğunuz yerde düşebilirsiniz. Bu saydıklarımın hepsi kaza demek ve kazanın neticesi ise belirsizdir. Eğitim insana bir çok şeyleri kazandırsa da bazı şeylerin de yollarda, tecrübeyle öğrenilebileceğini düşünüyorum. Ninja 250 nin beklentilerinizin üstünde bir performans vereceğinden de eminim. Bence burda yazılanları dikkate alın

braingulp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Su an yok, en son gsx600f (katana)idi
    bence hayabusadan basla, kullanmasi cok kolay

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler