Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Pis benzinin yaşattıkları.

Motovento
    REKLAM ALANI

Bp Sarar Petrol-Baksan(Eskişehir)

Benzinliğe yanaştım en alttaki pompaya yanaştım,o ara pompacılardan biriyle orada ki başka bir çalışan kavga ediyordu.

Benzinimi aldım çıktım 10 km sonra relantide durmamaya başladı motor. 5 km sonra zor yürütüyordum kesik kesik çalıştı,nihayetinde gaz yemedi ve yolda kaldım. Bir şekilde karbüratörle oynadım ve 4 km zoraki sürerek eve ulaştırabildim.

Karbüratörü ve depoyu söktüm,depodaki benzini şamandıra ve yedek musluğu da sökerek komple sallayarak süzgeçli huniden geçirip bidona boşalttım.

Şu benzinin haline bakın.

Yolda kalsan bunun yüzünden hakkını sonuna kadar ara arkadaş,bende maddi hasar olmadı ama olanlar kesinlikle arasın.

Tahminim tankları temizliyorlardı veya tankın dibindeki benzin bana denk geldi.En aşağıdaki pompadan benzin aldım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:05 ----------

Bujiyi unutmuşum söktüm bujiyi benzin yağlaması vardı kara kara olmuş ıslak yanmamış benzinkalıntısı onun da fotoğrafını çekip koyarım. Bidonun kapağından makro çekim yapmaya kalktım kafam hala güzel kafayı buldum benzinle.
    Carew1928 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
     MT Site yönetimi bilgi mesajı
    Bilgilendirme:  Konu zaman aşımı nedeniyle kapatılmıştır.
     Şikayet sahibi üyemiz, şikayet konusu hakkındaki gelişmelerin mesaja eklemesini istiyorsa site yöneticileri ile iletişime geçmelidir.
     Şikayet konuları yoruma kapalıdır.
     Site yöneticileri ile iletişime geçmek için tıklayın
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler