Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cbr için Hondada yetkili kişilere Ulaşabilmek

Motovento
    REKLAM ALANI
    iyireklam10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Adı Soyad :Vedat BALCI
    İletişim Bilgileri gizli
    TC Kimlik Numaranız : gizli
    Tarih (04: 12. 2008 )
    Firma Adı (Honda CBR 125 R)
    Firma Yetkilisi (Honda Konşuk Motor Cevizli) :
    Şikayetiniz Olumlu - Olumsuz (Aşağıda yer almaktadır) :

Sonuç: Hondanın İlgisiz kaldıgını düşüneek sizlerden yardım istemem

Merhaba arkadaşlar :
    Öncelikle burayı okuduğunuza göre ilgi gösterdiğiniz ve yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim

Aşagıdaki alanı kopyalayıp altındaki linke tıklayarak gönderebilirsiniz..

Olay kısaca motorsikeltim sbah 6,30 sıralarında benim tahminimce kısa devre yaparak yandı
    Olayda polis şüpheli bir durum görmedi birinin yaktığına dair
    Zaten verilere göre birinin yakması %1 ihtimal
    Motorsiklet yoldan görünmeyecek bir yerde duruyor
    Birisi yaksa gun agarırken değilde gece yapardı
    Evin tam çprazında otobus duragıvar ve işe giden insanlar var ayrıca namaza giden insanlar
    Ayrıca motorsikletim depodan ve koltuktan değilde ön grenajlardan gösterge panelinden yanmaya başlamıştır
    Ve depo alev altıktan sonra tamamen yanmıştır…

Ayrıca yakacak olsa birkaç grenajımı değil koltuk ve alt tarafını ayda direk depoyu yakarki zarar vermek için
    Bende durumu rapor v tutanaklarla bildirdim
    Hondadan bir arkadaş geldi
    Fabrikada çalışan oldugunu söyledi
    Mehmet beyde geldi Konşuk motor..
    Arkadaş daha motoru görürü görmez tamamen yanmış elektirik olsa bukadar alev çıkmaz diyip bunu yakmışlar dedi

Ve 10 dakikayı belki birkaç dakika geçen incelemede sadecebir iki kabloya bktı akuye baktı ak tamamen boş çünkü kısa devre yapmış ve ilgisiz bir şekilde gitti

Yani ben daha garantisi bitmeden borcu bitmeden tamamen ynamış motoriskletimle kaldım
    Ve Honda bu konuda yardımcı olacagını düşündüm
    Dun telefon geldi ve kullanıcı hatası yada kundaklama diyip oldukça ilgisiz kaldılar..

Bu konuda sizdende yardım bekliyorum aşağıdaki yazıyı kopyalayıp herkes hondaya bir adet atarsa bana destek olmuş olursunuz magduriyetimin giderilmesi açısından
    Yeni motor isteidğim falanda yok alıp yanan parçalarının tamiri ve değişmi konusundada yardımcı olsalar yeter
    Çünkü çok pahalı parçaları ve ben motorsikeltimi çok seviyordum …

------------------- AŞAĞIDAKİ ALANI KOPYALAYIP EN ALTAKİ Lİ;NKE TIKLAYARAK HONDA ya mail atabilirsiniz------------

Merhabalar, 04.12.2008 tarihinde meydana gelen, arkadaşım Vedat Balcı'ya ait 34UTT47 plakalı Honda CBR125R marka motosikletin, muhtemel elektrik arızasından dolayı kafa grenajından başlayarak tamamen yandığı olay neticesinde, garantisi devam etmekte olan araç için fabrikanızdan görevli olarak gelen personelin, polis tutanaklarında herhangi bir şüpheli durumla karşılaşılmadığının belirtilmesine ve motorun aküsünün tamamen boşalmış olduğunun anlaşılmasına rağmen, olaya ilgisiz kalarak detaylı inceleme yapılmadan, "bunu yakmışlar" diyerek olay yerinden ayrılması sonucunda arkadaşım Vedat Balcı'nın mağdur duruma düşmesinden dolayı duyduğum üzüntüyü tarafınıza bildirmek isterim. Olayın detaylı olarak araştırılıp sonuca kavuşturulması ve Vedat Balcı arkadaşımın mağduriyetinin giderilmesine dair HONDA olarak üzerinize düşeni yapacağınıza inanıyorum. İyi çalışmalar dilerim

Aşağıdaki adrese tıklayarak üst menuden İLETİŞİM FORMU yazan bölüme tıklayıp bilgilerinizi girip ustteki yazıyı kopyalayıp göndererek bana destek oalbilirsiniz

Link: http://www.honda.com.tr/motosiklet/contact.htm

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
     MT Site yönetimi bilgi mesajı
    Bilgilendirme:  Konu şikayet sahibi kullanıcının sorunu kendi imkanlarınca çözmesi sonucu amacına ulaşmıştır.
     Şikayet sahibi üyemiz, şikayet konusu hakkındaki gelişmelerin mesaja eklemesini istiyorsa site yöneticileri ile iletişime geçmelidir.
     Şikayet konuları yoruma kapalıdır.
     Site yöneticileri ile iletişime geçmek için tıklayın
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)